Yeremy Pino po štvorgólovom výkone: Bez spoluhráčov by to nešlo

Pino podal výborný výkon (blazetrends.com)

V nedeľnom zápase 26. kola španielskej La Ligy medzi Villarrealom a Espanyolom zaujal najmä výkon mladého španielskeho futbalistu Yeremyho Pino.

Zápas patril od úvodu domácim, ktorí herne dominovali a zaslúžene získali tri body za výhru 5:1. Viac ako konečné víťazstvo však zaujal výkon futbalistu s menom Yeremi Pino. Španielsky mladík strelil v rozmedzí od 14. do 53. minúty súperovi štyri góly a výraznou mierou sa podieľal na výhre "žltej ponorky" nad Espanyolom. Už v prvom polčase mal na konte čistý hetrik. Po zmene strán sa rodák z Las Palmas presadil štvrtý krát a v 75. minúte, keď opúšťal ihrisko si od publika vyslúžil mmohutné ovácie.

"Bez pomoci spoluhráčov a trénera by to nebolo možné, štyri góly beriem tak, že nám pomohli posunúť sa v tabuľke vyššie. Avšak samozrejme, že som šťastný, loptu si odveziem do Las Palmas, kde ju vystavím," povedal po výbornom výkone Pino.

Villarreal sa aktuálne nachádza na šiestom mieste s trojbodovou stratou na piate Atlético. Okrem toho bojuje aj v Lige majstrov, kde ho čaká odvetný zápas s Juventusom (prvý zápas 1:1, pozn. red.).