Antonio Miguel Mateu Lahoz - archiv aktualit

[5552] Mateu Lahoz udělal chybu v zápise | 15.11.18 10:38
Mateu Lahoz patří mezi nejzkušenější rozhodčí v La Lize, přesto udělal školáckou chybu v zápise utkání Barcelona - Betis, když uvedl, že Lionel Messi ve 22. minutě vyrovnával na 1-1. Ve skutečnosti ale branka Messiho přišla až v 67. minutě, navíc za stavu 2-0 pro Betis. Barcelona nakonec překvapivě prohrála 3-4.
[4034] Juanfran dostal pokutu 1500 Eur | 09.01.18 14:15
Za kritiku rozhodcu po osemfinálovom zápase Copa del Rey medzi Deportivom a Las Palmas, dostal Juanfran Moreno, pravý obranca galícijského tímu, pokutu vo výške 1500 Eur. Mateu Lahoz ho vylúčil už v 24. minúte stretnutia po druhej žltej karte. 29-ročný futbalista bol poriadne nahnevaný a v rozhovore po zápase neudržal jazyk za zubami...
Předchozí 1 Následující [strana: 1/1, záznamů: 2]