Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Athletic Club - Real Sociedad (reportáž)

Athletic Club - Real Sociedad, 16.12.17 (reportáž)

16.12.17 15:15 Základní část - 16. kolo

Athletic Club

0:0

(0:0)

Real Sociedad

Rozhodčí: David Fernandez Borbalan Stadion: San Mamés Barria Diváci: 45,504 (85%)

Athletic a Real Sociedad potvrdily, že jim fotbal v letošní sezóně nedělá radost. Nudné utkání, v němž ani jednou z baskických celků neukázal dostatečnou vůli pokusit se o vítězství, skončilo remízou 0-0, která nic neřeší.

Jestliže se fanoušci na San Mamés těšili na elektrizující regionální derby, pak je na trávníku viděné muselo otrávit. Obě mužstva se utápěla v nepřesnostech, zápas byl až příliš svázaný taktikou. Nikdo nechtěl prohrát a nikdo nechtěl zariskovat v lepší než remízový výsledek.

O úrovni utkání dostatečně vypovídá fakt, že v prvním poločase se ani jeden tým netrefil do prostoru mezi třemi tyčemi. Klidné odpoledne pro brankáře pokračovalo i po změně stran, Iago Herrerín i Rulli zakončili 90 minut se shodnou statistikou jednoho zákroku...

logo Athletic Club: (José Ángel Ziganda Lacunza) Základní sestava (4-4-1-1): I. Herrerín Buisán, A. Laporte, Í. Lekue Martínez, M. Balenziaga Oruesagasti, Ó. de Marcos Arana, U. Núñez Gestoso, M. Rico Moreno, M. San José Domínguez, R. García Escudero, Susaeta, A. Aduriz Zubeldia
      Náhradníci: U. Simón Mendibil, Saborit, X. Etxeita Gorritxategi, B. Etxebarria Urkiaga, I. Córdoba Kerejeta, M. Vesga Arruti, I. Williams Arthuer
      logo Real Sociedad: (Eusebio Sacristán) Základní sestava (4-3-3): G. Rulli, A. De La Bella Madureño, Á. Odriozola Arzallus, D. Llorente Ríos, Í. Martínez Berridi, A. Illarramendi Andonegi, A. Januzaj, D. Zurutuza Veillet, Xabi Prieto, M. Oyarzabal Ugarte, W. da Silva
      Náhradníci: Toño, Carlos Martínez, R. Rodríguez Navas, I. Zubeldía Elorza, S. Canales Madrazo, C. Vela, J. Jiménez López