Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Celta de Vigo - Levante (reportáž)

Celta de Vigo - Levante, 19.05.18 (reportáž)

19.05.18 14:00 Základní část - 38. kolo

Celta de Vigo

4:2

(2:1)

Levante

Rozhodčí: Ricardo De Burgos Bengoetxea Stadion: Estadio de Balaídos Diváci: 10,480 (33%)

Levante nedokázalo navázat na skvěý výkon proti Barceloně a ve Vigu podlehlo domácí Celtě zaslouženě 2-4. I tak ale panuje v táboře Granotes výrazná spokojenost, naopak dnešní triumf je jen slabou náplastí na sezónu, kterou Celestes označí v kronikách jako neúspěšnou.

Levante se ujalo vedení povedené střely Rochiny, domácí ale skóre ještě do poločasu otočili. Nemohlo se tak stát jinak než zásluhou Maxiho a Iaga Aspase, dvou nejlepších ofenzivních hráčů týmu.

Obě ofenzivní esa Celty se ve druhém poločase prosadila ještě jednou, hostitelé rázem vedli jednoznačně 4-1. Ani snižující trefa Moralese na výsledku nic nezměnila. Celta v posledním utkání pod vedením Juana Carlos Unzuého porazila Levante 4-2.

logo Celta de Vigo: (Unzué) Základní sestava (4-4-2): S. Álvarez Conde, F. Roncaglia, H. Mallo Novegil, Jonny Castro, S. Gómez Solà, D. Wass, J. Sánchez Ruiz, N. Radoja, S. Lobotka, I. Aspas Juncal, M. Gómez González
Náhradníci: F. Barbosa Vieites, Fontàs, G. Cabral, R. Mazáň, Dani Molina, L. Boyé, P. Sisto Ifolo Emirmija
logo Levante: (Francisco José López Fernández) Základní sestava (4-4-2): J. Ruiz Ojeda, A. Luna Rodríguez, E. Cabaco Almada, J. Rodríguez Benito, P. López Muñoz, J. Gómez Campaña, J. Morales Nogales, R. Rochina Naixes, S. Lukić, A. Sadiku, D. Remeseiro Salgueiro
Náhradníci: O. Olazábal Paredes, J. Andújar Moreno, S. Postigo Redondo, E. Bardhi, Fahad Al Muwallad, G. Pazzini, R. Martí Salvador