STABLE 3.20.0

Segunda División - 2017/2018 : zápasy

Základní část

Datum Domácí Výsledek Hosté
1. kolo
18.08.17 20:00 Lorca Lorca 2:0 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0
18.08.17 22:00 Tenerife Tenerife 1:0 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
19.08.17 19:00 Alcorcón Alcorcón 0:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
19.08.17 19:00 Osasuna Osasuna 1:1 Sevilla II Sevilla II 0
19.08.17 20:30 Córdoba Córdoba 1:2 Cádiz Cádiz 0
19.08.17 20:30 Numancia Numancia 1:0 Huesca Huesca 0
19.08.17 22:00 Real Valladolid Real Valladolid 1:2 Barcelona II Barcelona II 0
20.08.17 19:00 Real Oviedo Real Oviedo 2:3 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
20.08.17 20:30 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0:1 Almería Almería 0
20.08.17 22:00 Granada Granada 0:0 Albacete Albacete 0
21.08.17 20:00 Lugo Lugo 0:0 Reus Deportiu Reus Deportiu 0
2. kolo
25.08.17 20:00 Albacete Albacete 0:3 Córdoba Córdoba 0
26.08.17 19:00 Huesca Huesca 2:0 Lorca Lorca 0
26.08.17 19:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 2:1 Osasuna Osasuna 0
26.08.17 20:30 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2:2 Numancia Numancia 0
26.08.17 20:30 Sevilla II Sevilla II 1:2 Real Valladolid Real Valladolid 0
26.08.17 22:00 Almería Almería 1:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
27.08.17 19:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 2:0 Lugo Lugo 0
27.08.17 19:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:1 Granada Granada 0
27.08.17 20:30 Cádiz Cádiz 0:0 Alcorcón Alcorcón 0
27.08.17 20:30 Reus Deportiu Reus Deportiu 1:1 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0
28.08.17 21:00 Barcelona II Barcelona II 0:3 Tenerife Tenerife 0
3. kolo
01.09.17 21:30 Granada Granada 2:2 Barcelona II Barcelona II 0
02.09.17 16:00 Lugo Lugo 0:1 Cádiz Cádiz 0
02.09.17 16:00 Numancia Numancia 1:0 Almería Almería 0
02.09.17 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0:4 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
02.09.17 18:00 Lorca Lorca 0:0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
02.09.17 18:00 Osasuna Osasuna 1:1 Huesca Huesca 0
03.09.17 18:00 Real Oviedo Real Oviedo 3:0 Reus Deportiu Reus Deportiu 0
03.09.17 20:00 Sevilla II Sevilla II 1:2 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0
03.09.17 20:30 Real Valladolid Real Valladolid 2:0 Tenerife Tenerife 0
03.09.17 21:30 Córdoba Córdoba 1:2 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
04.09.17 20:30 Alcorcón Alcorcón 1:0 Albacete Albacete 0
4. kolo
08.09.17 21:00 Cádiz Cádiz 2:0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0
09.09.17 16:00 Huesca Huesca 0:0 Sevilla II Sevilla II 0
09.09.17 18:00 Barcelona II Barcelona II 4:0 Córdoba Córdoba 0
09.09.17 18:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
09.09.17 20:00 Almería Almería 2:1 Lorca Lorca 0
10.09.17 13:00 Tenerife Tenerife 2:2 Granada Granada 0
10.09.17 16:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:1 Alcorcón Alcorcón 0
10.09.17 18:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 4:4 Real Valladolid Real Valladolid 0
10.09.17 20:00 Albacete Albacete 0:1 Lugo Lugo 0
10.09.17 20:30 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0:3 Osasuna Osasuna 0
11.09.17 20:30 Reus Deportiu Reus Deportiu 1:0 Numancia Numancia 0
5. kolo
15.09.17 21:00 Lugo Lugo 2:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
16.09.17 16:00 Real Valladolid Real Valladolid 2:1 Granada Granada 0
16.09.17 18:00 Lorca Lorca 1:1 Reus Deportiu Reus Deportiu 0
16.09.17 18:00 Sevilla II Sevilla II 0:0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
16.09.17 20:00 Osasuna Osasuna 2:1 Almería Almería 0
16.09.17 20:30 Numancia Numancia 3:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
17.09.17 12:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 3:2 Huesca Huesca 0
17.09.17 16:00 Alcorcón Alcorcón 1:1 Barcelona II Barcelona II 0
17.09.17 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 3:1 Albacete Albacete 0
17.09.17 18:00 Real Oviedo Real Oviedo 1:0 Cádiz Cádiz 0
17.09.17 20:00 Córdoba Córdoba 2:0 Tenerife Tenerife 0
6. kolo
22.09.17 21:00 Almería Almería 3:0 Sevilla II Sevilla II 0
23.09.17 16:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 0:0 Osasuna Osasuna 0
23.09.17 18:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:0 Lorca Lorca 0
23.09.17 18:00 Granada Granada 3:1 Córdoba Córdoba 0
23.09.17 20:00 Tenerife Tenerife 4:0 Alcorcón Alcorcón 0
24.09.17 12:00 Huesca Huesca 1:0 Real Valladolid Real Valladolid 0
24.09.17 16:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 3:1 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0
24.09.17 18:00 Albacete Albacete 2:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
24.09.17 20:00 Cádiz Cádiz 0:0 Numancia Numancia 0
24.09.17 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:1 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0
25.09.17 20:30 Barcelona II Barcelona II 1:2 Lugo Lugo 0
7. kolo
29.09.17 20:30 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0:0 Almería Almería 0
30.09.17 16:00 Real Valladolid Real Valladolid 4:1 Córdoba Córdoba 0
30.09.17 18:00 Numancia Numancia 5:1 Albacete Albacete 0
30.09.17 20:00 Lorca Lorca 3:0 Cádiz Cádiz 0
01.10.17 12:00 Alcorcón Alcorcón 1:2 Granada Granada 0
01.10.17 16:00 Huesca Huesca 2:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
01.10.17 18:00 Osasuna Osasuna 2:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
01.10.17 18:00 Lugo Lugo 1:0 Tenerife Tenerife 0
01.10.17 20:00 Sevilla II Sevilla II 0:1 Reus Deportiu Reus Deportiu 0
02.10.17 21:00 Real Oviedo Real Oviedo 2:2 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
01.11.17 17:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0:0 Barcelona II Barcelona II 0
8. kolo
07.10.17 16:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 3:0 Sevilla II Sevilla II 0
07.10.17 18:00 Almería Almería 0:3 Huesca Huesca 0
07.10.17 18:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 1:1 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0
07.10.17 20:00 Tenerife Tenerife 2:0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0
07.10.17 20:30 Cádiz Cádiz 0:2 Osasuna Osasuna 0
08.10.17 12:00 Albacete Albacete 2:1 Lorca Lorca 0
08.10.17 16:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 4:1 Real Valladolid Real Valladolid 0
08.10.17 18:00 Barcelona II Barcelona II 1:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
08.10.17 18:00 Córdoba Córdoba 3:0 Alcorcón Alcorcón 0
08.10.17 20:00 Granada Granada 2:0 Lugo Lugo 0
08.10.17 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 3:0 Numancia Numancia 0
9. kolo
10.10.17 20:00 Huesca Huesca 1:1 Reus Deportiu Reus Deportiu 0
10.10.17 21:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0:2 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
11.10.17 20:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 2:0 Granada Granada 0
11.10.17 20:00 Numancia Numancia 1:0 Barcelona II Barcelona II 0
11.10.17 21:00 Real Oviedo Real Oviedo 1:1 Tenerife Tenerife 0
11.10.17 22:00 Lorca Lorca 0:2 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
11.10.17 22:00 Sevilla II Sevilla II 0:0 Cádiz Cádiz 0
12.10.17 16:00 Lugo Lugo 2:0 Córdoba Córdoba 0
12.10.17 18:00 Real Valladolid Real Valladolid 4:0 Alcorcón Alcorcón 0
12.10.17 20:00 Osasuna Osasuna 1:0 Albacete Albacete 0
12.10.17 21:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:0 Almería Almería 0
10. kolo
13.10.17 21:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:1 Huesca Huesca 0
14.10.17 16:00 Cádiz Cádiz 2:2 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0
14.10.17 18:00 Granada Granada 2:0 Real Oviedo Real Oviedo 0
14.10.17 18:00 Barcelona II Barcelona II 1:0 Lorca Lorca 0
14.10.17 20:00 Tenerife Tenerife 1:1 Numancia Numancia 0
15.10.17 12:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 0:2 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
15.10.17 16:00 Albacete Albacete 2:1 Sevilla II Sevilla II 0
15.10.17 18:00 Almería Almería 1:1 Real Valladolid Real Valladolid 0
15.10.17 20:00 Córdoba Córdoba 1:5 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0
15.10.17 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:1 Osasuna Osasuna 0
16.10.17 21:00 Alcorcón Alcorcón 0:1 Lugo Lugo 0
11. kolo
20.10.17 21:00 Osasuna Osasuna 2:2 Barcelona II Barcelona II 0
21.10.17 16:00 Huesca Huesca 1:0 Cádiz Cádiz 0
21.10.17 18:00 Numancia Numancia 1:3 Granada Granada 0
21.10.17 20:00 Lorca Lorca 2:2 Tenerife Tenerife 0
21.10.17 20:30 Sevilla II Sevilla II 2:2 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
22.10.17 12:00 Real Oviedo Real Oviedo 2:0 Córdoba Córdoba 0
22.10.17 16:00 Real Valladolid Real Valladolid 2:2 Lugo Lugo 0
22.10.17 18:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:1 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
22.10.17 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0:3 Alcorcón Alcorcón 0
22.10.17 20:00 Almería Almería 0:1 Reus Deportiu Reus Deportiu 0
23.10.17 20:30 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0:0 Albacete Albacete 0
12. kolo
27.10.17 21:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:0 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0
28.10.17 16:00 Lugo Lugo 1:0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0
28.10.17 18:00 Albacete Albacete 0:0 Huesca Huesca 0
28.10.17 18:00 Cádiz Cádiz 0:0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
28.10.17 20:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 2:0 Almería Almería 0
29.10.17 11:00 Barcelona II Barcelona II 1:1 Sevilla II Sevilla II 0
29.10.17 15:00 Córdoba Córdoba 1:1 Numancia Numancia 0
29.10.17 17:00 Alcorcón Alcorcón 2:0 Real Oviedo Real Oviedo 0
29.10.17 19:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 2:2 Real Valladolid Real Valladolid 0
29.10.17 19:30 Tenerife Tenerife 0:0 Osasuna Osasuna 0
30.10.17 19:30 Granada Granada 4:1 Lorca Lorca 0
13. kolo
03.11.17 19:30 Numancia Numancia 1:0 Alcorcón Alcorcón 0
04.11.17 15:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:1 Albacete Albacete 0
04.11.17 17:00 Sevilla II Sevilla II 1:1 Tenerife Tenerife 0
04.11.17 19:00 Lorca Lorca 1:0 Córdoba Córdoba 0
04.11.17 19:30 Reus Deportiu Reus Deportiu 1:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
05.11.17 11:00 Real Oviedo Real Oviedo 3:2 Lugo Lugo 0
05.11.17 15:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 1:1 Barcelona II Barcelona II 0
05.11.17 17:00 Osasuna Osasuna 0:0 Granada Granada 0
05.11.17 17:00 Real Valladolid Real Valladolid 0:3 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0
05.11.17 19:00 Almería Almería 0:2 Cádiz Cádiz 0
06.11.17 20:00 Huesca Huesca 3:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
14. kolo
10.11.17 20:00 Córdoba Córdoba 0:1 Osasuna Osasuna 0
11.11.17 12:00 Alcorcón Alcorcón 1:1 Lorca Lorca 0
11.11.17 15:00 Albacete Albacete 2:0 Almería Almería 0
11.11.17 17:00 Tenerife Tenerife 2:0 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0
11.11.17 17:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 3:2 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
11.11.17 18:30 Barcelona II Barcelona II 0:2 Huesca Huesca 0
12.11.17 11:00 Granada Granada 1:2 Sevilla II Sevilla II 0
12.11.17 15:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1:2 Real Oviedo Real Oviedo 0
12.11.17 17:00 Lugo Lugo 0:1 Numancia Numancia 0
12.11.17 19:30 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:1 Real Valladolid Real Valladolid 0
13.11.17 20:00 Cádiz Cádiz 1:0 Reus Deportiu Reus Deportiu 0
15. kolo
17.11.17 20:00 Almería Almería 3:0 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
18.11.17 15:00 Huesca Huesca 3:0 Tenerife Tenerife 0
18.11.17 17:00 Lorca Lorca 1:2 Lugo Lugo 0
18.11.17 17:00 Real Valladolid Real Valladolid 3:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
18.11.17 19:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 1:1 Albacete Albacete 0
19.11.17 11:00 Numancia Numancia 1:2 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0
19.11.17 15:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:0 Barcelona II Barcelona II 0
19.11.17 17:00 Sevilla II Sevilla II 1:1 Córdoba Córdoba 0
19.11.17 17:00 Osasuna Osasuna 2:3 Alcorcón Alcorcón 0
19.11.17 19:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 1:1 Granada Granada 0
19.11.17 19:30 Sporting Gijón Sporting Gijón 0:3 Cádiz Cádiz 0
16. kolo
24.11.17 20:00 Tenerife Tenerife 2:2 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
25.11.17 15:00 Cádiz Cádiz 1:0 Real Valladolid Real Valladolid 0
25.11.17 17:00 Real Oviedo Real Oviedo 3:1 Numancia Numancia 0
25.11.17 17:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0:2 Lorca Lorca 0
25.11.17 19:00 Alcorcón Alcorcón 0:0 Sevilla II Sevilla II 0
25.11.17 19:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:0 Reus Deportiu Reus Deportiu 0
26.11.17 11:00 Barcelona II Barcelona II 1:1 Almería Almería 0
26.11.17 15:00 Granada Granada 2:0 Huesca Huesca 0
26.11.17 17:00 Córdoba Córdoba 2:2 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0
26.11.17 17:00 Lugo Lugo 1:0 Osasuna Osasuna 0
26.11.17 19:00 Albacete Albacete 2:2 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
17. kolo
02.12.17 15:00 Huesca Huesca 3:1 Córdoba Córdoba 0
02.12.17 17:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:0 Granada Granada 0
02.12.17 17:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 2:1 Barcelona II Barcelona II 0
02.12.17 19:00 Lorca Lorca 0:2 Real Oviedo Real Oviedo 0
03.12.17 11:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 2:2 Alcorcón Alcorcón 0
03.12.17 15:00 Real Valladolid Real Valladolid 2:3 Numancia Numancia 0
03.12.17 17:00 Sevilla II Sevilla II 1:1 Lugo Lugo 0
03.12.17 17:00 Cádiz Cádiz 2:0 Albacete Albacete 0
03.12.17 19:00 Almería Almería 2:1 Tenerife Tenerife 0
03.12.17 19:30 Sporting Gijón Sporting Gijón 0:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
18.01.18 18:00 Osasuna Osasuna 0:2 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0
18. kolo
08.12.17 17:00 Granada Granada 3:2 Almería Almería 0
08.12.17 20:00 Barcelona II Barcelona II 2:1 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
09.12.17 15:00 Albacete Albacete 2:1 Real Valladolid Real Valladolid 0
09.12.17 17:00 Alcorcón Alcorcón 1:1 Huesca Huesca 0
09.12.17 19:00 Numancia Numancia 1:0 Lorca Lorca 0
09.12.17 19:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:2 Cádiz Cádiz 0
10.12.17 11:00 Córdoba Córdoba 2:2 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
10.12.17 15:00 Lugo Lugo 3:1 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0
10.12.17 17:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 2:1 Sevilla II Sevilla II 0
10.12.17 17:00 Real Oviedo Real Oviedo 1:0 Osasuna Osasuna 0
10.12.17 19:00 Tenerife Tenerife 3:0 Reus Deportiu Reus Deportiu 0
19. kolo
15.12.17 20:00 Cádiz Cádiz 3:1 Barcelona II Barcelona II 0
16.12.17 15:00 Osasuna Osasuna 2:2 Numancia Numancia 0
16.12.17 17:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 0:0 Granada Granada 0
16.12.17 17:00 Real Valladolid Real Valladolid 3:0 Lorca Lorca 0
16.12.17 19:00 Almería Almería 1:0 Córdoba Córdoba 0
16.12.17 19:30 Albacete Albacete 0:0 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
17.12.17 11:00 Sevilla II Sevilla II 0:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
17.12.17 15:00 Huesca Huesca 3:0 Lugo Lugo 0
17.12.17 17:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 3:0 Tenerife Tenerife 0
17.12.17 17:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 2:0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0
17.12.17 19:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2:1 Alcorcón Alcorcón 0
20. kolo
19.12.17 19:00 Barcelona II Barcelona II 0:1 Albacete Albacete 0
19.12.17 20:00 Real Valladolid Real Valladolid 3:2 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
20.12.17 19:00 Lorca Lorca 0:1 Osasuna Osasuna 0
20.12.17 20:00 Granada Granada 2:1 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
20.12.17 20:00 Córdoba Córdoba 5:0 Reus Deportiu Reus Deportiu 0
21.12.17 19:00 Numancia Numancia 3:0 Sevilla II Sevilla II 0
21.12.17 20:00 Tenerife Tenerife 1:1 Cádiz Cádiz 0
22.12.17 19:00 Lugo Lugo 1:2 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
22.12.17 20:00 Alcorcón Alcorcón 2:0 Almería Almería 0
23.12.17 15:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1:2 Huesca Huesca 0
23.12.17 17:00 Real Oviedo Real Oviedo 3:0 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0
21. kolo
06.01.18 15:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 3:2 Córdoba Córdoba 0
06.01.18 17:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2:3 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0
06.01.18 17:00 Cádiz Cádiz 1:0 Granada Granada 0
06.01.18 19:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 1:1 Alcorcón Alcorcón 0
06.01.18 19:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:1 Barcelona II Barcelona II 0
07.01.18 11:00 Sevilla II Sevilla II 3:2 Lorca Lorca 0
07.01.18 11:00 Osasuna Osasuna 4:2 Real Valladolid Real Valladolid 0
07.01.18 15:00 Albacete Albacete 1:2 Tenerife Tenerife 0
07.01.18 17:00 Huesca Huesca 1:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
07.01.18 17:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 2:2 Numancia Numancia 0
07.01.18 19:00 Almería Almería 1:0 Lugo Lugo 0
22. kolo
12.01.18 20:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2:2 Real Oviedo Real Oviedo 0
13.01.18 15:00 Barcelona II Barcelona II 0:1 Real Valladolid Real Valladolid 0
13.01.18 17:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 3:0 Alcorcón Alcorcón 0
13.01.18 17:00 Almería Almería 1:1 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0
13.01.18 19:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 0:1 Lugo Lugo 0
13.01.18 19:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:0 Tenerife Tenerife 0
14.01.18 11:00 Huesca Huesca 2:1 Numancia Numancia 0
14.01.18 15:00 Cádiz Cádiz 2:0 Córdoba Córdoba 0
14.01.18 17:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 2:1 Lorca Lorca 0
14.01.18 17:00 Albacete Albacete 2:1 Granada Granada 0
14.01.18 19:00 Sevilla II Sevilla II 0:1 Osasuna Osasuna 0
23. kolo
19.01.18 20:00 Granada Granada 2:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
20.01.18 15:00 Real Valladolid Real Valladolid 1:0 Sevilla II Sevilla II 0
20.01.18 17:00 Real Oviedo Real Oviedo 2:1 Almería Almería 0
20.01.18 17:00 Córdoba Córdoba 1:0 Albacete Albacete 0
20.01.18 19:00 Lorca Lorca 2:3 Huesca Huesca 0
20.01.18 19:30 Lugo Lugo 3:1 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
21.01.18 11:00 Alcorcón Alcorcón 1:0 Cádiz Cádiz 0
21.01.18 15:00 Osasuna Osasuna 2:1 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0
21.01.18 17:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1:2 Reus Deportiu Reus Deportiu 0
21.01.18 17:00 Numancia Numancia 0:0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
21.01.18 19:00 Tenerife Tenerife 1:3 Barcelona II Barcelona II 0
24. kolo
26.01.18 20:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:0 Córdoba Córdoba 0
27.01.18 15:00 Barcelona II Barcelona II 3:0 Granada Granada 0
27.01.18 17:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 0:0 Real Oviedo Real Oviedo 0
27.01.18 17:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 5:1 Lorca Lorca 0
27.01.18 19:00 Albacete Albacete 2:0 Alcorcón Alcorcón 0
27.01.18 19:30 Cádiz Cádiz 1:1 Lugo Lugo 0
28.01.18 11:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 2:1 Sevilla II Sevilla II 0
28.01.18 15:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 2:0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0
28.01.18 17:00 Almería Almería 0:0 Numancia Numancia 0
28.01.18 17:00 Huesca Huesca 1:0 Osasuna Osasuna 0
28.01.18 19:00 Tenerife Tenerife 0:0 Real Valladolid Real Valladolid 0
25. kolo
02.02.18 20:00 Osasuna Osasuna 1:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
03.02.18 15:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0:0 Cádiz Cádiz 0
03.02.18 17:00 Real Valladolid Real Valladolid 3:2 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0
03.02.18 17:00 Alcorcón Alcorcón 1:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
03.02.18 19:00 Lorca Lorca 1:2 Almería Almería 0
03.02.18 19:30 Granada Granada 2:1 Tenerife Tenerife 0
04.02.18 11:00 Lugo Lugo 1:1 Albacete Albacete 0
04.02.18 15:00 Sevilla II Sevilla II 0:1 Huesca Huesca 0
04.02.18 17:00 Numancia Numancia 1:0 Reus Deportiu Reus Deportiu 0
04.02.18 17:00 Real Oviedo Real Oviedo 2:1 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
04.02.18 19:00 Córdoba Córdoba 1:2 Barcelona II Barcelona II 0
26. kolo
09.02.18 20:00 Granada Granada 1:0 Real Valladolid Real Valladolid 0
10.02.18 15:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 2:0 Numancia Numancia 0
10.02.18 17:00 Barcelona II Barcelona II 0:1 Alcorcón Alcorcón 0
10.02.18 17:00 Cádiz Cádiz 2:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
10.02.18 19:00 Almería Almería 0:1 Osasuna Osasuna 0
11.02.18 11:00 Albacete Albacete 0:1 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0
11.02.18 15:00 Huesca Huesca 1:0 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0
11.02.18 17:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 3:0 Lorca Lorca 0
11.02.18 17:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2:0 Sevilla II Sevilla II 0
11.02.18 19:00 Tenerife Tenerife 5:1 Córdoba Córdoba 0
11.02.18 19:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 2:0 Lugo Lugo 0
27. kolo
16.02.18 20:00 Real Valladolid Real Valladolid 3:2 Huesca Huesca 0
17.02.18 15:00 Osasuna Osasuna 0:0 Reus Deportiu Reus Deportiu 0
17.02.18 17:00 Real Oviedo Real Oviedo 0:0 Albacete Albacete 0
17.02.18 17:00 Alcorcón Alcorcón 1:1 Tenerife Tenerife 0
17.02.18 19:00 Lorca Lorca 0:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
17.02.18 19:30 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0:2 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
18.02.18 11:00 Sevilla II Sevilla II 0:3 Almería Almería 0
18.02.18 15:00 Córdoba Córdoba 1:2 Granada Granada 0
18.02.18 17:00 Numancia Numancia 1:0 Cádiz Cádiz 0
18.02.18 17:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 2:3 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
18.02.18 19:00 Lugo Lugo 1:2 Barcelona II Barcelona II 0
28. kolo
23.02.18 20:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 2:0 Osasuna Osasuna 0
24.02.18 15:00 Barcelona II Barcelona II 1:1 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0
24.02.18 17:00 Almería Almería 2:1 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0
24.02.18 17:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 3:0 Huesca Huesca 0
24.02.18 19:00 Cádiz Cádiz 0:0 Lorca Lorca 0
25.02.18 11:00 Córdoba Córdoba 2:1 Real Valladolid Real Valladolid 0
25.02.18 15:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 2:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
25.02.18 17:00 Albacete Albacete 1:0 Numancia Numancia 0
25.02.18 17:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 2:0 Sevilla II Sevilla II 0
25.02.18 17:00 Granada Granada 2:0 Alcorcón Alcorcón 0
26.02.18 19:00 Tenerife Tenerife 3:1 Lugo Lugo 0
29. kolo
02.03.18 20:00 Real Oviedo Real Oviedo 0:0 Barcelona II Barcelona II 0
03.03.18 15:00 Numancia Numancia 1:2 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
03.03.18 17:00 Osasuna Osasuna 1:0 Cádiz Cádiz 0
03.03.18 17:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 2:0 Reus Deportiu Reus Deportiu 0
03.03.18 19:00 Lugo Lugo 2:1 Granada Granada 0
04.03.18 11:00 Lorca Lorca 1:2 Albacete Albacete 0
04.03.18 15:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1:2 Tenerife Tenerife 0
04.03.18 17:00 Sevilla II Sevilla II 0:1 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
04.03.18 17:00 Alcorcón Alcorcón 1:2 Córdoba Córdoba 0
04.03.18 17:00 Real Valladolid Real Valladolid 1:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
04.03.18 19:00 Huesca Huesca 2:2 Almería Almería 0
30. kolo
09.03.18 20:00 Tenerife Tenerife 3:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
10.03.18 15:00 Granada Granada 0:1 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0
10.03.18 17:00 Alcorcón Alcorcón 0:0 Real Valladolid Real Valladolid 0
10.03.18 17:00 Almería Almería 0:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
10.03.18 19:00 Cádiz Cádiz 4:1 Sevilla II Sevilla II 0
11.03.18 11:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 3:1 Lorca Lorca 0
11.03.18 15:00 Barcelona II Barcelona II 2:2 Numancia Numancia 0
11.03.18 17:00 Albacete Albacete 0:0 Osasuna Osasuna 0
11.03.18 17:00 Córdoba Córdoba 1:0 Lugo Lugo 0
11.03.18 17:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 4:0 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0
11.03.18 19:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 0:0 Huesca Huesca 0
31. kolo
16.03.18 20:00 Sevilla II Sevilla II 1:2 Albacete Albacete 0
17.03.18 15:00 Osasuna Osasuna 1:2 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
17.03.18 17:00 Lugo Lugo 2:1 Alcorcón Alcorcón 0
17.03.18 17:00 Lorca Lorca 1:1 Barcelona II Barcelona II 0
17.03.18 19:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0:1 Cádiz Cádiz 0
18.03.18 11:00 Real Valladolid Real Valladolid 2:1 Almería Almería 0
18.03.18 15:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 3:2 Reus Deportiu Reus Deportiu 0
18.03.18 17:00 Real Oviedo Real Oviedo 2:1 Granada Granada 0
18.03.18 17:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0:2 Córdoba Córdoba 0
18.03.18 19:00 Numancia Numancia 2:0 Tenerife Tenerife 0
19.03.18 20:00 Huesca Huesca 0:2 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
32. kolo
24.03.18 12:00 Albacete Albacete 0:0 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0
24.03.18 15:00 Lugo Lugo 0:0 Real Valladolid Real Valladolid 0
24.03.18 17:00 Córdoba Córdoba 1:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
24.03.18 19:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 1:0 Almería Almería 0
24.03.18 19:45 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
25.03.18 12:00 Alcorcón Alcorcón 1:0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0
25.03.18 16:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:1 Sevilla II Sevilla II 0
25.03.18 18:00 Barcelona II Barcelona II 0:2 Osasuna Osasuna 0
25.03.18 20:00 Tenerife Tenerife 2:0 Lorca Lorca 0
25.03.18 20:30 Granada Granada 1:0 Numancia Numancia 0
26.03.18 21:00 Cádiz Cádiz 1:1 Huesca Huesca 0
33. kolo
31.03.18 16:00 Numancia Numancia 2:1 Córdoba Córdoba 0
31.03.18 16:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
31.03.18 18:00 Real Oviedo Real Oviedo 0:1 Alcorcón Alcorcón 0
31.03.18 18:00 Real Valladolid Real Valladolid 1:0 Reus Deportiu Reus Deportiu 0
01.04.18 12:00 Sevilla II Sevilla II 3:1 Barcelona II Barcelona II 0
01.04.18 16:00 Lorca Lorca 3:2 Granada Granada 0
01.04.18 16:00 Osasuna Osasuna 0:1 Tenerife Tenerife 0
01.04.18 18:00 Almería Almería 1:3 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
01.04.18 18:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:1 Cádiz Cádiz 0
01.04.18 20:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 3:0 Lugo Lugo 0
12.04.18 20:00 Huesca Huesca 0:0 Albacete Albacete 0
34. kolo
06.04.18 21:00 Cádiz Cádiz 0:0 Almería Almería 0
07.04.18 16:00 Barcelona II Barcelona II 0:1 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0
07.04.18 16:00 Granada Granada 1:1 Osasuna Osasuna 0
07.04.18 18:00 Alcorcón Alcorcón 0:1 Numancia Numancia 0
07.04.18 18:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:0 Huesca Huesca 0
07.04.18 20:00 Albacete Albacete 0:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
08.04.18 12:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1:0 Real Valladolid Real Valladolid 0
08.04.18 16:00 Lugo Lugo 0:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
08.04.18 18:00 Córdoba Córdoba 1:0 Lorca Lorca 0
08.04.18 18:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 2:1 Reus Deportiu Reus Deportiu 0
08.04.18 20:00 Tenerife Tenerife 2:0 Sevilla II Sevilla II 0
35. kolo
14.04.18 16:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 1:0 Cádiz Cádiz 0
14.04.18 18:00 Numancia Numancia 2:0 Lugo Lugo 0
14.04.18 18:00 Lorca Lorca 1:1 Alcorcón Alcorcón 0
14.04.18 20:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 3:2 Tenerife Tenerife 0
15.04.18 12:00 Osasuna Osasuna 1:1 Córdoba Córdoba 0
15.04.18 16:00 Real Valladolid Real Valladolid 0:1 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
15.04.18 16:00 Almería Almería 1:1 Albacete Albacete 0
15.04.18 18:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
15.04.18 18:00 Sevilla II Sevilla II 0:0 Granada Granada 0
15.04.18 20:00 Real Oviedo Real Oviedo 1:0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0
16.04.18 21:00 Huesca Huesca 2:1 Barcelona II Barcelona II 0
36. kolo
20.04.18 21:00 Real Oviedo Real Oviedo 1:2 Real Valladolid Real Valladolid 0
20.04.18 21:00 Córdoba Córdoba 3:0 Sevilla II Sevilla II 0
21.04.18 16:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 2:1 Almería Almería 0
21.04.18 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0:0 Numancia Numancia 0
21.04.18 18:00 Albacete Albacete 0:1 Reus Deportiu Reus Deportiu 0
21.04.18 18:00 Tenerife Tenerife 2:4 Huesca Huesca 0
22.04.18 12:00 Alcorcón Alcorcón 0:0 Osasuna Osasuna 0
22.04.18 16:00 Barcelona II Barcelona II 2:3 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
22.04.18 18:00 Cádiz Cádiz 0:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
22.04.18 18:00 Lugo Lugo 1:1 Lorca Lorca 0
22.04.18 20:00 Granada Granada 3:3 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0
37. kolo
27.04.18 21:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 1:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
28.04.18 16:00 Real Valladolid Real Valladolid 1:1 Cádiz Cádiz 0
28.04.18 16:00 Almería Almería 1:0 Barcelona II Barcelona II 0
28.04.18 18:00 Osasuna Osasuna 1:1 Lugo Lugo 0
28.04.18 18:00 Sevilla II Sevilla II 1:0 Alcorcón Alcorcón 0
28.04.18 20:00 Huesca Huesca 2:1 Granada Granada 0
29.04.18 12:00 Numancia Numancia 3:0 Real Oviedo Real Oviedo 0
29.04.18 16:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 2:1 Albacete Albacete 0
29.04.18 18:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 2:1 Córdoba Córdoba 0
29.04.18 18:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 3:1 Tenerife Tenerife 0
29.04.18 20:00 Lorca Lorca 1:0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0
38. kolo
04.05.18 21:00 Alcorcón Alcorcón 0:0 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0
05.05.18 16:00 Córdoba Córdoba 2:4 Huesca Huesca 0
05.05.18 16:00 Numancia Numancia 0:1 Real Valladolid Real Valladolid 0
05.05.18 18:00 Barcelona II Barcelona II 0:1 Reus Deportiu Reus Deportiu 0
05.05.18 18:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 2:1 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
05.05.18 20:00 Tenerife Tenerife 0:0 Almería Almería 0
06.05.18 12:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0:2 Osasuna Osasuna 0
06.05.18 16:00 Real Oviedo Real Oviedo 2:0 Lorca Lorca 0
06.05.18 18:00 Albacete Albacete 1:1 Cádiz Cádiz 0
06.05.18 18:00 Lugo Lugo 1:0 Sevilla II Sevilla II 0
07.05.18 21:00 Granada Granada 0:2 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
39. kolo
11.05.18 21:00 Lorca Lorca 2:1 Numancia Numancia 0
12.05.18 16:00 Real Valladolid Real Valladolid 3:2 Albacete Albacete 0
12.05.18 16:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 2:3 Barcelona II Barcelona II 0
12.05.18 20:30 Reus Deportiu Reus Deportiu 1:1 Tenerife Tenerife 0
12.05.18 20:30 Osasuna Osasuna 2:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
13.05.18 12:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 1:1 Lugo Lugo 0
13.05.18 16:00 Huesca Huesca 1:1 Alcorcón Alcorcón 0
13.05.18 18:00 Sevilla II Sevilla II 1:0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0
13.05.18 18:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:2 Córdoba Córdoba 0
13.05.18 20:00 Almería Almería 2:0 Granada Granada 0
14.05.18 21:00 Cádiz Cádiz 2:0 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
40. kolo
18.05.18 21:00 Tenerife Tenerife 1:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
19.05.18 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 5:3 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0
19.05.18 16:00 Real Oviedo Real Oviedo 2:1 Sevilla II Sevilla II 0
19.05.18 20:30 Lorca Lorca 1:5 Real Valladolid Real Valladolid 0
19.05.18 20:30 Granada Granada 1:0 Reus Deportiu Reus Deportiu 0
20.05.18 12:00 Barcelona II Barcelona II 3:1 Cádiz Cádiz 0
20.05.18 16:00 Numancia Numancia 1:1 Osasuna Osasuna 0
20.05.18 18:00 Alcorcón Alcorcón 4:0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
20.05.18 18:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 4:1 Albacete Albacete 0
20.05.18 20:00 Córdoba Córdoba 2:0 Almería Almería 0
21.05.18 21:00 Lugo Lugo 0:2 Huesca Huesca 0
41. kolo
27.05.18 20:30 Reus Deportiu Reus Deportiu 1:2 Córdoba Córdoba 0
27.05.18 20:30 Osasuna Osasuna 1:0 Lorca Lorca 0
27.05.18 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 3:2 Real Valladolid Real Valladolid 0
27.05.18 20:30 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 2:0 Real Oviedo Real Oviedo 0
27.05.18 20:30 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:0 Lugo Lugo 0
27.05.18 20:30 Sevilla II Sevilla II 2:1 Numancia Numancia 0
27.05.18 20:30 Albacete Albacete 0:0 Barcelona II Barcelona II 0
27.05.18 20:30 Almería Almería 0:0 Alcorcón Alcorcón 0
27.05.18 20:30 Cádiz Cádiz 1:1 Tenerife Tenerife 0
27.05.18 20:30 Huesca Huesca 0:1 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0
27.05.18 20:30 Sporting Gijón Sporting Gijón 2:1 Granada Granada 0
42. kolo
01.06.18 21:00 Lorca Lorca 2:1 Sevilla II Sevilla II 0
02.06.18 20:30 Granada Granada 2:1 Cádiz Cádiz 0
02.06.18 20:30 Córdoba Córdoba 3:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
02.06.18 20:30 Tenerife Tenerife 1:1 Albacete Albacete 0
02.06.18 20:30 Lugo Lugo 1:1 Almería Almería 0
02.06.18 20:30 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 2:0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
02.06.18 20:30 Real Valladolid Real Valladolid 2:0 Osasuna Osasuna 0
02.06.18 20:30 Real Oviedo Real Oviedo 2:1 Huesca Huesca 0
02.06.18 20:30 Alcorcón Alcorcón 3:0 Reus Deportiu Reus Deportiu 0
02.06.18 20:30 Numancia Numancia 2:1 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0
02.06.18 20:30 Barcelona II Barcelona II 0:2 Real Zaragoza Real Zaragoza 0

Aktuálně

15.07.18 11:25
O mladého brankáře Athleticu Unaie Simóna je velký zájem v Segundě, na roční hostování jej chtějí získat v Elche, Deportivu a Málaze.
14.07.18 01:47
Osasuna bezplatně získala z Valencie Nacha Vidala, a to na příští čtyři roky. Netopýři si však zajistili možnost mladého obránce kdykoliv během této doby získat zpět do svých řad.
13.07.18 18:17
Shaq Moore stráví sezónu 2018/2019 na hostování v Segundě v dresu Reusu, Levante dohodu oficiálně potvrdilo.
13.07.18 18:12
Dvaatřicetiletý bek Ernesto Galán se dohodl s Rayem Vallecanem na rozvázání smlouvy a jako volný hráč se upsal druholigovému Rayu Majadahonda.
13.07.18 12:00
Deportivo sice sestoupilo, ale Juanfran bude hrát La Ligu i nadále. Letošní sezónu stráví na hostování v Leganésu, který si na 29letého beka zajistil i opci na trvalý přestup.
08.07.18 12:27
Róber Pier bude i v sezóně 2018/2019 hostovat v Levante, pro kmenového hráče Deportiva nejde o nic nového, neboť stejně tomu bylo v předešlých dvou letech.
07.07.18 11:37
Rubén Pérez rozvázal smlouvu s Granadou a na čtyři roky se upsal Leganésu. Prostředí na Butarque 29letý záložník dobře zná, neboť zde strávil uplynulé dva roky formou hostování.
07.07.18 11:35
Ximo Navarro vyměnil Las Palmas za Alavés, který jej ze sestupujícího celku získal za nezveřejněnou částku na trvalý přestup. Smlouvu v novém působišti podepsal 28letý obránce na tři roky.
06.07.18 11:34
Fede Vico už není hráčem Luga, odkud přestoupil do prvoligového Leganésu. Madriďanům se upsal na dva roky.
06.07.18 11:29
Ayoub Abou z Raya Majadahonda, Oswaldo Alanís z Chivas a Leandro Cabrera z Crotone jsou dalšími oficiálně potvrzenými posilami Getafe. Ve všech případech jde o trvalý přestup.

Další soutěže

Zápasy

Odehrané Nadcházející
Segunda División
02.06.18 42k Granada 2:1 Cádiz 0
02.06.18 42k Córdoba 3:0 Sporting Gijón 0
02.06.18 42k Tenerife 1:1 Albacete 0
02.06.18 42k Lugo 1:1 Almería 0
02.06.18 42k Gimnàstic Tarragona 2:0 Rayo Vallecano 0
02.06.18 42k Real Valladolid 2:0 Osasuna 0
02.06.18 42k Real Oviedo 2:1 Huesca 0
02.06.18 42k Alcorcón 3:0 Reus Deportiu 0
02.06.18 42k Numancia 2:1 Cultural Leonesa 0
02.06.18 42k Barcelona II 0:2 Real Zaragoza 0
01.06.18 42k Lorca 2:1 Sevilla II 0

Žádné zápasy

Kdo dnes slaví

Narozeniny slaví
Uživatel Věk
tottis10 tottis10 31
Paul09 Paul09 27
kalis kalis 46
ayrton ayrton 46
Paulie01 Paulie01 24
Svátek "Martina" slaví
Uživatel
Nika Nika
Arwi Arwi

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 19 Následující
@tunak v Baskicku asi skoro všude, tady moc nevím...co to že ho scháníš?
měli tam ale docela pěkný záběry, resp timelapses
btw kde se dá sehnat txakoli?
chápu člověka, kterej táhne velkoformátovou kameru velkou jako náklaďák někam do divočiny, vyfotí dva nebo čtyři záběry a pak se vrací domů a film vyvolává, to má řekl bych něco lehce zvrácenýho do sebe, ale astrofotografie? *25* *4*
astrofotografy nemusím, ačkoliv uznávám, že to stojí hodně odhodlání, peněz ( ještě víc, než skoro jakákoliv jiná fotografická disciplína*4* ) a vzhledem k výsledkům asi i určitej druh autismu, no *5*
@Txapeldun to muselo bejt drama teda *4*
*4* Sorry, koukal jsem zrovna na dokument o astrofotografech, co jeli fotit do nejakyho kanonu v Australii, ale zrovna bylo zamraceno *1* *14*
Diskuse zabita, jdeme spát.
Tebe by mohlo, Noire, zajímat, že druhá půlka knihy je taková roadnovel směrem z Pitěru nebo Moskvy na Kavkaz. *66* Ačkoliv teda spíš do Tiflisu než do Baku, pochopitelně. *114* No a samozřejmě je zápletka značně inspirovaná Lermontovem, a jak známo, Lermontov je pravděpodobně nejzajímavější spisovatel vůbec. *94*
Rozhodně je to vedle Houllebecqa můj neoblíbenější autor od šedesátek do současnosti.
Předchozí 1 2 3 19 Následující

Top plkálisti dnes

Txapeldun 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace