STABLE 3.25.0

Segunda División - 2019/2020 : zápasy

Základní část

Datum Domácí Výsledek Hosté
1. kolo
17.08.19 18:00 Lugo Lugo 0:0 Extremadura UD Extremadura UD 0
17.08.19 18:00 Racing Santander Racing Santander 0:1 Málaga Málaga 0
17.08.19 19:00 Almería Almería 3:0 Albacete Albacete 0
17.08.19 20:00 Elche Elche 0:2 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
17.08.19 21:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2:2 Mirandés Mirandés 0
17.08.19 21:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 2:0 Tenerife Tenerife 0
18.08.19 18:00 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 3:2 Real Oviedo Real Oviedo 0
18.08.19 18:00 Numancia Numancia 0:1 Alcorcón Alcorcón 0
18.08.19 18:30 Girona Girona 1:1 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
18.08.19 20:00 Cádiz Cádiz 3:1 Ponferradina Ponferradina 0
18.08.19 20:00 Las Palmas Las Palmas 0:1 Huesca Huesca 0
2. kolo
23.08.19 22:00 Albacete Albacete 1:0 Girona Girona 0
24.08.19 18:00 Real Oviedo Real Oviedo 1:1 Lugo Lugo 0
24.08.19 18:00 Racing Santander Racing Santander 1:1 Almería Almería 0
24.08.19 19:00 Mirandés Mirandés 1:2 Cádiz Cádiz 0
24.08.19 20:00 Alcorcón Alcorcón 1:2 Elche Elche 0
24.08.19 21:00 Málaga Málaga 1:1 Las Palmas Las Palmas 0
25.08.19 18:00 Ponferradina Ponferradina 1:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
25.08.19 18:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
25.08.19 19:00 Huesca Huesca 3:1 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0
25.08.19 20:00 Tenerife Tenerife 3:2 Numancia Numancia 0
25.08.19 21:00 Extremadura UD Extremadura UD 1:2 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
3. kolo
30.08.19 21:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:0 Elche Elche 0
31.08.19 18:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 2:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
31.08.19 18:00 Numancia Numancia 2:0 Mirandés Mirandés 0
31.08.19 20:00 Almería Almería 1:0 Huesca Huesca 0
31.08.19 21:00 Las Palmas Las Palmas 2:2 Racing Santander Racing Santander 0
01.09.19 18:00 Lugo Lugo 2:4 Alcorcón Alcorcón 0
01.09.19 18:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 3:1 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0
01.09.19 18:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 2:0 Albacete Albacete 0
01.09.19 19:00 Girona Girona 1:0 Málaga Málaga 0
01.09.19 20:00 Ponferradina Ponferradina 4:0 Tenerife Tenerife 0
01.09.19 21:00 Cádiz Cádiz 2:1 Extremadura UD Extremadura UD 0
4. kolo
06.09.19 21:00 Racing Santander Racing Santander 1:2 Cádiz Cádiz 0
07.09.19 16:00 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0:1 Albacete Albacete 0
07.09.19 18:00 Málaga Málaga 0:1 Almería Almería 0
07.09.19 20:00 Extremadura UD Extremadura UD 0:0 Numancia Numancia 0
07.09.19 20:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 1:1 Ponferradina Ponferradina 0
07.09.19 21:00 Tenerife Tenerife 0:0 Las Palmas Las Palmas 0
08.09.19 12:00 Huesca Huesca 1:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
08.09.19 16:00 Girona Girona 3:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
08.09.19 18:00 Elche Elche 1:1 Lugo Lugo 0
08.09.19 18:00 Mirandés Mirandés 2:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
08.09.19 18:30 Alcorcón Alcorcón 0:3 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
5. kolo
13.09.19 21:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2:0 Racing Santander Racing Santander 0
14.09.19 16:00 Mirandés Mirandés 1:1 Málaga Málaga 0
14.09.19 16:00 Numancia Numancia 1:0 Huesca Huesca 0
14.09.19 18:30 Las Palmas Las Palmas 0:3 Almería Almería 0
14.09.19 20:30 Cádiz Cádiz 2:0 Girona Girona 0
14.09.19 20:30 Ponferradina Ponferradina 1:1 Alcorcón Alcorcón 0
15.09.19 12:00 Albacete Albacete 0:4 Tenerife Tenerife 0
15.09.19 16:00 Real Oviedo Real Oviedo 0:2 Elche Elche 0
15.09.19 18:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 3:1 Extremadura UD Extremadura UD 0
15.09.19 20:00 Lugo Lugo 2:0 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
15.09.19 21:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:1 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0
6. kolo
17.09.19 19:00 Almería Almería 3:1 Girona Girona 0
17.09.19 19:00 Málaga Málaga 1:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
17.09.19 19:00 Racing Santander Racing Santander 4:0 Mirandés Mirandés 0
17.09.19 21:00 Alcorcón Alcorcón 3:0 Cádiz Cádiz 0
18.09.19 19:00 Huesca Huesca 0:1 Albacete Albacete 0
18.09.19 19:00 Lugo Lugo 2:2 Ponferradina Ponferradina 0
18.09.19 21:00 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 3:3 Numancia Numancia 0
19.09.19 19:00 Elche Elche 1:1 Tenerife Tenerife 0
19.09.19 19:00 Real Oviedo Real Oviedo 1:1 Extremadura UD Extremadura UD 0
19.09.19 22:00 Las Palmas Las Palmas 1:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
16.10.19 21:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 2:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
7. kolo
20.09.19 21:00 Mirandés Mirandés 2:2 Alcorcón Alcorcón 0
21.09.19 16:00 Cádiz Cádiz 0:0 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0
21.09.19 18:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:0 Lugo Lugo 0
21.09.19 20:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:1 Almería Almería 0
21.09.19 20:30 Albacete Albacete 1:0 Málaga Málaga 0
22.09.19 12:00 Ponferradina Ponferradina 2:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
22.09.19 16:00 Girona Girona 1:0 Las Palmas Las Palmas 0
22.09.19 18:00 Numancia Numancia 1:1 Elche Elche 0
22.09.19 18:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:1 Racing Santander Racing Santander 0
22.09.19 20:00 Extremadura UD Extremadura UD 0:1 Huesca Huesca 0
22.09.19 20:00 Tenerife Tenerife 0:1 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
8. kolo
27.09.19 21:00 Las Palmas Las Palmas 3:2 Albacete Albacete 0
28.09.19 16:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 2:2 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
28.09.19 18:00 Alcorcón Alcorcón 0:2 Extremadura UD Extremadura UD 0
28.09.19 18:00 Huesca Huesca 1:0 Girona Girona 0
28.09.19 20:00 Elche Elche 1:0 Ponferradina Ponferradina 0
28.09.19 20:00 Racing Santander Racing Santander 0:0 Numancia Numancia 0
29.09.19 12:00 Málaga Málaga 0:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
29.09.19 16:00 Almería Almería 1:2 Cádiz Cádiz 0
29.09.19 18:30 Real Oviedo Real Oviedo 2:2 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
29.09.19 21:00 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 1:1 Mirandés Mirandés 0
29.09.19 21:00 Lugo Lugo 1:4 Tenerife Tenerife 0
9. kolo
01.10.19 19:00 Albacete Albacete 0:0 Racing Santander Racing Santander 0
01.10.19 19:00 Extremadura UD Extremadura UD 2:0 Elche Elche 0
01.10.19 19:00 Numancia Numancia 1:0 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
01.10.19 21:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:1 Alcorcón Alcorcón 0
02.10.19 19:00 Cádiz Cádiz 1:0 Huesca Huesca 0
02.10.19 19:00 Mirandés Mirandés 1:1 Lugo Lugo 0
02.10.19 21:00 Ponferradina Ponferradina 0:2 Las Palmas Las Palmas 0
02.10.19 21:00 Tenerife Tenerife 0:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
03.10.19 19:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 4:2 Almería Almería 0
03.10.19 19:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 2:2 Málaga Málaga 0
03.10.19 21:00 Girona Girona 3:1 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0
10. kolo
04.10.19 21:00 Alcorcón Alcorcón 0:1 Albacete Albacete 0
05.10.19 16:00 Lugo Lugo 0:2 Las Palmas Las Palmas 0
05.10.19 18:00 Elche Elche 1:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
05.10.19 20:00 Ponferradina Ponferradina 2:0 Mirandés Mirandés 0
05.10.19 20:30 Tenerife Tenerife 1:2 Extremadura UD Extremadura UD 0
06.10.19 12:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 2:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
06.10.19 16:00 Real Oviedo Real Oviedo 1:1 Numancia Numancia 0
06.10.19 16:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:2 Cádiz Cádiz 0
06.10.19 18:30 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0:0 Almería Almería 0
06.10.19 20:00 Huesca Huesca 2:0 Málaga Málaga 0
06.10.19 20:30 Racing Santander Racing Santander 0:3 Girona Girona 0
11. kolo
11.10.19 21:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2:1 Tenerife Tenerife 0
12.10.19 12:00 Girona Girona 0:2 Elche Elche 0
12.10.19 16:00 Almería Almería 0:0 Lugo Lugo 0
12.10.19 16:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:3 Alcorcón Alcorcón 0
12.10.19 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 1:1 Ponferradina Ponferradina 0
12.10.19 18:00 Málaga Málaga 1:2 Cádiz Cádiz 0
13.10.19 12:00 Mirandés Mirandés 2:1 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
13.10.19 16:00 Numancia Numancia 0:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
13.10.19 18:00 Albacete Albacete 1:2 Real Oviedo Real Oviedo 0
13.10.19 18:00 Huesca Huesca 1:1 Racing Santander Racing Santander 0
13.10.19 21:00 Las Palmas Las Palmas 3:0 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0
12. kolo
18.10.19 21:00 Cádiz Cádiz 2:0 Las Palmas Las Palmas 0
19.10.19 16:00 Alcorcón Alcorcón 2:2 Almería Almería 0
19.10.19 16:00 Ponferradina Ponferradina 1:1 Numancia Numancia 0
19.10.19 18:00 Elche Elche 0:1 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
19.10.19 18:00 Lugo Lugo 3:2 Huesca Huesca 0
19.10.19 20:00 Extremadura UD Extremadura UD 0:3 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
20.10.19 12:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 0:1 Albacete Albacete 0
20.10.19 16:00 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0:2 Málaga Málaga 0
20.10.19 18:00 Real Oviedo Real Oviedo 4:2 Girona Girona 0
20.10.19 18:00 Tenerife Tenerife 3:3 Racing Santander Racing Santander 0
20.10.19 21:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:2 Mirandés Mirandés 0
13. kolo
25.10.19 21:00 Albacete Albacete 1:0 Cádiz Cádiz 0
26.10.19 16:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:3 Ponferradina Ponferradina 0
26.10.19 18:00 Mirandés Mirandés 0:0 Tenerife Tenerife 0
26.10.19 18:00 Racing Santander Racing Santander 1:1 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0
26.10.19 20:00 Málaga Málaga 2:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
26.10.19 20:00 Numancia Numancia 3:1 Lugo Lugo 0
27.10.19 11:00 Girona Girona 0:0 Alcorcón Alcorcón 0
27.10.19 15:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 4:0 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
27.10.19 17:00 Huesca Huesca 2:0 Elche Elche 0
27.10.19 17:00 Las Palmas Las Palmas 1:3 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
27.10.19 20:00 Almería Almería 3:2 Extremadura UD Extremadura UD 0
14. kolo
01.11.19 11:00 Numancia Numancia 1:0 Albacete Albacete 0
01.11.19 15:00 Cádiz Cádiz 3:1 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
01.11.19 17:30 Ponferradina Ponferradina 1:0 Málaga Málaga 0
01.11.19 20:00 Real Oviedo Real Oviedo 0:0 Almería Almería 0
02.11.19 15:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 1:1 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0
02.11.19 17:00 Alcorcón Alcorcón 1:0 Racing Santander Racing Santander 0
02.11.19 19:00 Tenerife Tenerife 0:0 Huesca Huesca 0
03.11.19 11:00 Extremadura UD Extremadura UD 1:3 Girona Girona 0
03.11.19 15:00 Lugo Lugo 1:0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
03.11.19 17:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 3:0 Las Palmas Las Palmas 0
03.11.19 19:00 Elche Elche 4:2 Mirandés Mirandés 0
15. kolo
08.11.19 20:00 Girona Girona 1:0 Tenerife Tenerife 0
09.11.19 15:00 Huesca Huesca 3:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
09.11.19 15:00 Mirandés Mirandés 2:0 Extremadura UD Extremadura UD 0
09.11.19 17:00 Albacete Albacete 0:1 Lugo Lugo 0
09.11.19 17:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 0:1 Numancia Numancia 0
09.11.19 19:00 Las Palmas Las Palmas 1:1 Alcorcón Alcorcón 0
10.11.19 11:00 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 1:3 Elche Elche 0
10.11.19 15:00 Almería Almería 1:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
10.11.19 17:00 Málaga Málaga 0:0 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
10.11.19 17:00 Racing Santander Racing Santander 2:2 Ponferradina Ponferradina 0
10.11.19 20:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:1 Cádiz Cádiz 0
16. kolo
16.11.19 12:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 3:2 Huesca Huesca 0
16.11.19 15:00 Extremadura UD Extremadura UD 2:0 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0
16.11.19 17:30 Elche Elche 1:1 Almería Almería 0
16.11.19 17:30 Numancia Numancia 2:2 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
16.11.19 20:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:1 Albacete Albacete 0
17.11.19 11:00 Ponferradina Ponferradina 1:1 Girona Girona 0
17.11.19 13:00 Alcorcón Alcorcón 1:0 Málaga Málaga 0
17.11.19 15:00 Real Oviedo Real Oviedo 0:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
17.11.19 17:30 Lugo Lugo 1:1 Racing Santander Racing Santander 0
17.11.19 17:30 Mirandés Mirandés 2:1 Las Palmas Las Palmas 0
17.11.19 20:00 Tenerife Tenerife 1:1 Cádiz Cádiz 0
17. kolo
22.11.19 20:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 0:2 Tenerife Tenerife 0
23.11.19 15:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
23.11.19 17:00 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0:0 Alcorcón Alcorcón 0
23.11.19 17:00 Racing Santander Racing Santander 3:0 Extremadura UD Extremadura UD 0
23.11.19 19:00 Huesca Huesca 2:0 Ponferradina Ponferradina 0
24.11.19 11:00 Almería Almería 2:0 Numancia Numancia 0
24.11.19 15:00 Albacete Albacete 1:2 Mirandés Mirandés 0
24.11.19 15:00 Málaga Málaga 3:3 Elche Elche 0
24.11.19 17:00 Girona Girona 2:0 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
24.11.19 17:00 Las Palmas Las Palmas 3:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
24.11.19 20:00 Cádiz Cádiz 2:1 Lugo Lugo 0
18. kolo
29.11.19 20:00 Numancia Numancia 0:0 Málaga Málaga 0
30.11.19 15:00 Alcorcón Alcorcón 0:2 Huesca Huesca 0
30.11.19 15:00 Mirandés Mirandés 0:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
30.11.19 17:00 Ponferradina Ponferradina 1:1 Albacete Albacete 0
30.11.19 17:00 Tenerife Tenerife 1:3 Almería Almería 0
30.11.19 20:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 3:3 Girona Girona 0
01.12.19 11:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 1:0 Cádiz Cádiz 0
01.12.19 15:00 Real Oviedo Real Oviedo 2:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
01.12.19 17:00 Elche Elche 2:0 Racing Santander Racing Santander 0
01.12.19 17:00 Lugo Lugo 0:0 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0
01.12.19 19:00 Extremadura UD Extremadura UD 0:1 Las Palmas Las Palmas 0
19. kolo
06.12.19 11:00 Albacete Albacete 1:1 Extremadura UD Extremadura UD 0
06.12.19 15:00 Racing Santander Racing Santander 2:2 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
06.12.19 17:30 Alcorcón Alcorcón 1:3 Real Oviedo Real Oviedo 0
06.12.19 20:00 Málaga Málaga 2:0 Tenerife Tenerife 0
07.12.19 15:00 Huesca Huesca 0:2 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
07.12.19 17:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:0 Ponferradina Ponferradina 0
07.12.19 19:00 Almería Almería 3:1 Mirandés Mirandés 0
08.12.19 11:00 Girona Girona 3:1 Lugo Lugo 0
08.12.19 15:00 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 1:3 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
08.12.19 17:00 Las Palmas Las Palmas 3:1 Numancia Numancia 0
08.12.19 20:00 Cádiz Cádiz 0:0 Elche Elche 0
20. kolo
13.12.19 20:00 Numancia Numancia 2:0 Girona Girona 0
14.12.19 15:00 Mirandés Mirandés 2:0 Huesca Huesca 0
14.12.19 17:00 Ponferradina Ponferradina 2:0 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0
14.12.19 17:00 Tenerife Tenerife 0:0 Alcorcón Alcorcón 0
14.12.19 20:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 2:0 Racing Santander Racing Santander 0
15.12.19 11:00 Extremadura UD Extremadura UD 0:0 Málaga Málaga 0
15.12.19 15:00 Real Oviedo Real Oviedo 0:2 Cádiz Cádiz 0
15.12.19 17:00 Elche Elche 2:3 Las Palmas Las Palmas 0
15.12.19 17:00 Lugo Lugo 1:2 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
15.12.19 19:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 2:2 Almería Almería 0
15.12.19 19:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano -:- Albacete Albacete 0
21. kolo
20.12.19 20:00 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 2:1 Tenerife Tenerife 0
21.12.19 15:00 Albacete Albacete 0:1 Elche Elche 0
21.12.19 15:00 Málaga Málaga 1:1 Lugo Lugo 0
21.12.19 17:00 Las Palmas Las Palmas 1:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
21.12.19 17:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 0:1 Extremadura UD Extremadura UD 0
21.12.19 19:00 Racing Santander Racing Santander 1:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
21.12.19 20:00 Cádiz Cádiz 2:4 Numancia Numancia 0
22.12.19 11:00 Almería Almería 2:3 Ponferradina Ponferradina 0
22.12.19 15:00 Huesca Huesca 2:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
22.12.19 17:00 Alcorcón Alcorcón 1:1 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
22.12.19 19:00 Girona Girona 0:3 Mirandés Mirandés 0
22. kolo
03.01.20 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 0:0 Alcorcón Alcorcón 0
04.01.20 12:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 0:0 Las Palmas Las Palmas 0
04.01.20 15:00 Ponferradina Ponferradina 0:0 Cádiz Cádiz 0
04.01.20 17:00 Lugo Lugo 0:4 Almería Almería 0
04.01.20 17:00 Tenerife Tenerife 4:2 Albacete Albacete 0
04.01.20 19:00 Elche Elche 1:1 Huesca Huesca 0
04.01.20 19:00 Mirandés Mirandés 0:0 Racing Santander Racing Santander 0
05.01.20 11:00 Numancia Numancia 0:1 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0
05.01.20 15:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:0 Girona Girona 0
05.01.20 20:00 Real Oviedo Real Oviedo 1:1 Málaga Málaga 0
07.01.20 20:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 2:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
23. kolo
14.01.20 18:00 Albacete Albacete 1:1 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
14.01.20 18:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:0 Elche Elche 0
14.01.20 19:00 Málaga Málaga 1:0 Ponferradina Ponferradina 0
14.01.20 20:30 Las Palmas Las Palmas 0:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
15.01.20 18:00 Alcorcón Alcorcón 2:2 Numancia Numancia 0
15.01.20 18:00 Huesca Huesca 2:1 Tenerife Tenerife 0
15.01.20 19:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:0 Lugo Lugo 0
15.01.20 20:00 Cádiz Cádiz 3:3 Mirandés Mirandés 0
16.01.20 18:00 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 2:1 Racing Santander Racing Santander 0
16.01.20 19:00 Girona Girona 3:1 Extremadura UD Extremadura UD 0
16.01.20 20:00 Almería Almería 2:0 Real Oviedo Real Oviedo 0
24. kolo
17.01.20 20:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 0:0 Málaga Málaga 0
18.01.20 15:00 Numancia Numancia 2:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
18.01.20 17:15 Lugo Lugo 1:0 Albacete Albacete 0
18.01.20 17:15 Ponferradina Ponferradina 1:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
19.01.20 11:00 Elche Elche 1:1 Alcorcón Alcorcón 0
19.01.20 15:00 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 1:0 Cádiz Cádiz 0
19.01.20 17:15 Real Oviedo Real Oviedo 1:1 Huesca Huesca 0
19.01.20 17:15 Racing Santander Racing Santander 1:1 Las Palmas Las Palmas 0
19.01.20 19:30 Extremadura UD Extremadura UD 1:2 Almería Almería 0
19.01.20 19:30 Tenerife Tenerife 1:0 Girona Girona 0
19.02.20 20:00 Mirandés Mirandés 1:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
25. kolo
24.01.20 20:00 Cádiz Cádiz 1:0 Racing Santander Racing Santander 0
25.01.20 15:00 Huesca Huesca 2:1 Lugo Lugo 0
25.01.20 15:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:0 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
25.01.20 17:15 Las Palmas Las Palmas 0:0 Tenerife Tenerife 0
25.01.20 20:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:0 Numancia Numancia 0
26.01.20 11:00 Málaga Málaga 2:2 Mirandés Mirandés 0
26.01.20 15:00 Albacete Albacete 0:1 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0
26.01.20 15:00 Almería Almería 0:2 Elche Elche 0
26.01.20 17:15 Alcorcón Alcorcón 3:1 Ponferradina Ponferradina 0
26.01.20 17:15 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:1 Extremadura UD Extremadura UD 0
26.01.20 19:30 Girona Girona 1:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
26. kolo
31.01.20 20:00 Tenerife Tenerife 2:1 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
01.02.20 15:00 Extremadura UD Extremadura UD 1:0 Lugo Lugo 0
01.02.20 17:15 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 2:1 Las Palmas Las Palmas 0
01.02.20 17:15 Ponferradina Ponferradina 3:1 Huesca Huesca 0
01.02.20 20:00 Elche Elche 2:0 Málaga Málaga 0
02.02.20 11:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 0:1 Girona Girona 0
02.02.20 15:00 Cádiz Cádiz 1:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
02.02.20 17:15 Mirandés Mirandés 0:0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
02.02.20 17:15 Numancia Numancia 1:1 Almería Almería 0
02.02.20 19:30 Real Oviedo Real Oviedo 3:1 Albacete Albacete 0
02.02.20 19:30 Racing Santander Racing Santander 1:1 Alcorcón Alcorcón 0
27. kolo
07.02.20 20:00 Almería Almería 0:1 Racing Santander Racing Santander 0
08.02.20 15:00 Extremadura UD Extremadura UD 2:4 Tenerife Tenerife 0
08.02.20 15:00 Girona Girona 1:0 Huesca Huesca 0
08.02.20 17:15 Las Palmas Las Palmas 1:2 Cádiz Cádiz 0
08.02.20 20:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:0 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
09.02.20 11:00 Albacete Albacete 1:1 Ponferradina Ponferradina 0
09.02.20 11:00 Alcorcón Alcorcón 0:1 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0
09.02.20 15:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 2:2 Mirandés Mirandés 0
09.02.20 17:15 Lugo Lugo 2:2 Elche Elche 0
09.02.20 17:15 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
09.02.20 19:30 Málaga Málaga 2:1 Numancia Numancia 0
28. kolo
14.02.20 20:00 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 2:2 Girona Girona 0
15.02.20 15:00 Huesca Huesca 3:2 Almería Almería 0
15.02.20 17:15 Numancia Numancia 1:1 Las Palmas Las Palmas 0
15.02.20 17:15 Real Oviedo Real Oviedo 1:2 Alcorcón Alcorcón 0
15.02.20 20:00 Elche Elche 1:2 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
16.02.20 11:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 0:1 Lugo Lugo 0
16.02.20 11:00 Mirandés Mirandés 1:1 Albacete Albacete 0
16.02.20 15:00 Cádiz Cádiz 0:1 Málaga Málaga 0
16.02.20 17:15 Ponferradina Ponferradina 0:0 Extremadura UD Extremadura UD 0
16.02.20 17:15 Racing Santander Racing Santander 0:2 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
16.02.20 19:30 Tenerife Tenerife 0:0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
29. kolo
21.02.20 20:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:0 Cádiz Cádiz 0
22.02.20 15:00 Alcorcón Alcorcón 1:1 Las Palmas Las Palmas 0
22.02.20 15:00 Almería Almería 0:0 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
22.02.20 17:15 Girona Girona 2:0 Ponferradina Ponferradina 0
22.02.20 17:15 Tenerife Tenerife 1:0 Elche Elche 0
22.02.20 19:30 Albacete Albacete 2:1 Numancia Numancia 0
23.02.20 11:00 Lugo Lugo 1:0 Real Oviedo Real Oviedo 0
23.02.20 15:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 3:1 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0
23.02.20 17:15 Extremadura UD Extremadura UD 3:2 Mirandés Mirandés 0
23.02.20 17:15 Málaga Málaga 2:0 Racing Santander Racing Santander 0
23.02.20 20:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2:0 Huesca Huesca 0
30. kolo
28.02.20 20:00 Las Palmas Las Palmas 1:1 Málaga Málaga 0
29.02.20 15:00 Huesca Huesca 2:2 Extremadura UD Extremadura UD 0
29.02.20 15:00 Ponferradina Ponferradina 1:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
29.02.20 17:15 Cádiz Cádiz 2:1 Almería Almería 0
29.02.20 19:30 Albacete Albacete 1:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
29.02.20 20:00 Racing Santander Racing Santander 2:2 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
01.03.20 11:00 Mirandés Mirandés 1:1 Girona Girona 0
01.03.20 15:00 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0:0 Lugo Lugo 0
01.03.20 15:00 Elche Elche 2:0 Numancia Numancia 0
01.03.20 17:15 Fuenlabrada Fuenlabrada 3:4 Alcorcón Alcorcón 0
01.03.20 17:15 Real Oviedo Real Oviedo 1:0 Tenerife Tenerife 0
31. kolo
06.03.20 20:00 Lugo Lugo 1:1 Cádiz Cádiz 0
07.03.20 15:00 Extremadura UD Extremadura UD 1:2 Real Oviedo Real Oviedo 0
07.03.20 15:00 Girona Girona 1:1 Albacete Albacete 0
07.03.20 17:15 Huesca Huesca 2:0 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
07.03.20 17:15 Numancia Numancia 1:2 Racing Santander Racing Santander 0
07.03.20 20:00 Almería Almería 4:0 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0
08.03.20 11:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2:3 Elche Elche 0
08.03.20 15:00 Málaga Málaga 0:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
08.03.20 17:15 Alcorcón Alcorcón 1:2 Mirandés Mirandés 0
08.03.20 17:15 Sporting Gijón Sporting Gijón 4:0 Las Palmas Las Palmas 0
08.03.20 19:30 Tenerife Tenerife 1:0 Ponferradina Ponferradina 0
32. kolo
13.03.20 20:00 Racing Santander Racing Santander -:- Lugo Lugo 0
14.03.20 15:00 Fuenlabrada Fuenlabrada -:- Tenerife Tenerife 0
14.03.20 15:00 Málaga Málaga -:- Huesca Huesca 0
14.03.20 17:15 Mirandés Mirandés -:- Numancia Numancia 0
14.03.20 17:15 Real Oviedo Real Oviedo -:- Ponferradina Ponferradina 0
14.03.20 20:00 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña -:- Sporting Gijón Sporting Gijón 0
15.03.20 11:00 Albacete Albacete -:- Almería Almería 0
15.03.20 15:00 Cádiz Cádiz -:- Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
15.03.20 17:15 Elche Elche -:- Extremadura UD Extremadura UD 0
15.03.20 17:15 Las Palmas Las Palmas -:- Girona Girona 0
15.03.20 20:00 Real Zaragoza Real Zaragoza -:- Alcorcón Alcorcón 0
33. kolo
22.03.20 00:00 Alcorcón Alcorcón -:- Sporting Gijón Sporting Gijón 0
22.03.20 00:00 Almería Almería -:- Las Palmas Las Palmas 0
22.03.20 00:00 Extremadura UD Extremadura UD -:- Albacete Albacete 0
22.03.20 00:00 Girona Girona -:- Racing Santander Racing Santander 0
22.03.20 00:00 Huesca Huesca -:- Mirandés Mirandés 0
22.03.20 00:00 Lugo Lugo -:- Real Zaragoza Real Zaragoza 0
22.03.20 00:00 Numancia Numancia -:- Cádiz Cádiz 0
22.03.20 00:00 Ponferradina Ponferradina -:- Elche Elche 0
22.03.20 00:00 Real Oviedo Real Oviedo -:- Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0
22.03.20 00:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano -:- Fuenlabrada Fuenlabrada 0
22.03.20 00:00 Tenerife Tenerife -:- Málaga Málaga 0
34. kolo
29.03.20 00:00 Albacete Albacete -:- Huesca Huesca 0
29.03.20 00:00 Cádiz Cádiz -:- Alcorcón Alcorcón 0
29.03.20 00:00 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña -:- Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
29.03.20 00:00 Elche Elche -:- Girona Girona 0
29.03.20 00:00 Fuenlabrada Fuenlabrada -:- Numancia Numancia 0
29.03.20 00:00 Las Palmas Las Palmas -:- Lugo Lugo 0
29.03.20 00:00 Mirandés Mirandés -:- Ponferradina Ponferradina 0
29.03.20 00:00 Málaga Málaga -:- Extremadura UD Extremadura UD 0
29.03.20 00:00 Racing Santander Racing Santander -:- Tenerife Tenerife 0
29.03.20 00:00 Sporting Gijón Sporting Gijón -:- Real Oviedo Real Oviedo 0
29.03.20 00:00 Real Zaragoza Real Zaragoza -:- Almería Almería 0
35. kolo
05.04.20 02:00 Albacete Albacete -:- Las Palmas Las Palmas 0
05.04.20 02:00 Almería Almería -:- Alcorcón Alcorcón 0
05.04.20 02:00 Elche Elche -:- Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0
05.04.20 02:00 Extremadura UD Extremadura UD -:- Real Zaragoza Real Zaragoza 0
05.04.20 02:00 Girona Girona -:- Numancia Numancia 0
05.04.20 02:00 Huesca Huesca -:- Cádiz Cádiz 0
05.04.20 02:00 Lugo Lugo -:- Málaga Málaga 0
05.04.20 02:00 Ponferradina Ponferradina -:- Racing Santander Racing Santander 0
05.04.20 02:00 Real Oviedo Real Oviedo -:- Fuenlabrada Fuenlabrada 0
05.04.20 02:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano -:- Sporting Gijón Sporting Gijón 0
05.04.20 02:00 Tenerife Tenerife -:- Mirandés Mirandés 0
36. kolo
12.04.20 02:00 Alcorcón Alcorcón -:- Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
12.04.20 02:00 Cádiz Cádiz -:- Tenerife Tenerife 0
12.04.20 02:00 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña -:- Ponferradina Ponferradina 0
12.04.20 02:00 Fuenlabrada Fuenlabrada -:- Extremadura UD Extremadura UD 0
12.04.20 02:00 Las Palmas Las Palmas -:- Elche Elche 0
12.04.20 02:00 Mirandés Mirandés -:- Almería Almería 0
12.04.20 02:00 Málaga Málaga -:- Girona Girona 0
12.04.20 02:00 Numancia Numancia -:- Real Oviedo Real Oviedo 0
12.04.20 02:00 Racing Santander Racing Santander -:- Albacete Albacete 0
12.04.20 02:00 Sporting Gijón Sporting Gijón -:- Lugo Lugo 0
12.04.20 02:00 Real Zaragoza Real Zaragoza -:- Huesca Huesca 0
37. kolo
19.04.20 02:00 Albacete Albacete -:- Alcorcón Alcorcón 0
19.04.20 02:00 Almería Almería -:- Sporting Gijón Sporting Gijón 0
19.04.20 02:00 Elche Elche -:- Cádiz Cádiz 0
19.04.20 02:00 Extremadura UD Extremadura UD -:- Racing Santander Racing Santander 0
19.04.20 02:00 Girona Girona -:- Real Zaragoza Real Zaragoza 0
19.04.20 02:00 Huesca Huesca -:- Las Palmas Las Palmas 0
19.04.20 02:00 Lugo Lugo -:- Numancia Numancia 0
19.04.20 02:00 Ponferradina Ponferradina -:- Fuenlabrada Fuenlabrada 0
19.04.20 02:00 Real Oviedo Real Oviedo -:- Mirandés Mirandés 0
19.04.20 02:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano -:- Málaga Málaga 0
19.04.20 02:00 Tenerife Tenerife -:- Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0
38. kolo
26.04.20 02:00 Alcorcón Alcorcón -:- Lugo Lugo 0
26.04.20 02:00 Almería Almería -:- Tenerife Tenerife 0
26.04.20 02:00 Cádiz Cádiz -:- Real Oviedo Real Oviedo 0
26.04.20 02:00 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña -:- Huesca Huesca 0
26.04.20 02:00 Fuenlabrada Fuenlabrada -:- Mirandés Mirandés 0
26.04.20 02:00 Las Palmas Las Palmas -:- Ponferradina Ponferradina 0
26.04.20 02:00 Málaga Málaga -:- Albacete Albacete 0
26.04.20 02:00 Numancia Numancia -:- Extremadura UD Extremadura UD 0
26.04.20 02:00 Racing Santander Racing Santander -:- Elche Elche 0
26.04.20 02:00 Sporting Gijón Sporting Gijón -:- Girona Girona 0
26.04.20 02:00 Real Zaragoza Real Zaragoza -:- Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
39. kolo
03.05.20 02:00 Albacete Albacete -:- Sporting Gijón Sporting Gijón 0
03.05.20 02:00 Extremadura UD Extremadura UD -:- Cádiz Cádiz 0
03.05.20 02:00 Fuenlabrada Fuenlabrada -:- Racing Santander Racing Santander 0
03.05.20 02:00 Girona Girona -:- Almería Almería 0
03.05.20 02:00 Huesca Huesca -:- Alcorcón Alcorcón 0
03.05.20 02:00 Mirandés Mirandés -:- Elche Elche 0
03.05.20 02:00 Málaga Málaga -:- Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0
03.05.20 02:00 Ponferradina Ponferradina -:- Lugo Lugo 0
03.05.20 02:00 Real Oviedo Real Oviedo -:- Las Palmas Las Palmas 0
03.05.20 02:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano -:- Numancia Numancia 0
03.05.20 02:00 Tenerife Tenerife -:- Real Zaragoza Real Zaragoza 0
40. kolo
10.05.20 02:00 Alcorcón Alcorcón -:- Tenerife Tenerife 0
10.05.20 02:00 Almería Almería -:- Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
10.05.20 02:00 Cádiz Cádiz -:- Fuenlabrada Fuenlabrada 0
10.05.20 02:00 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña -:- Extremadura UD Extremadura UD 0
10.05.20 02:00 Elche Elche -:- Albacete Albacete 0
10.05.20 02:00 Las Palmas Las Palmas -:- Mirandés Mirandés 0
10.05.20 02:00 Lugo Lugo -:- Girona Girona 0
10.05.20 02:00 Numancia Numancia -:- Ponferradina Ponferradina 0
10.05.20 02:00 Racing Santander Racing Santander -:- Huesca Huesca 0
10.05.20 02:00 Sporting Gijón Sporting Gijón -:- Málaga Málaga 0
10.05.20 02:00 Real Zaragoza Real Zaragoza -:- Real Oviedo Real Oviedo 0
41. kolo
17.05.20 02:00 Albacete Albacete -:- Real Zaragoza Real Zaragoza 0
17.05.20 02:00 Extremadura UD Extremadura UD -:- Sporting Gijón Sporting Gijón 0
17.05.20 02:00 Fuenlabrada Fuenlabrada -:- Elche Elche 0
17.05.20 02:00 Girona Girona -:- Cádiz Cádiz 0
17.05.20 02:00 Huesca Huesca -:- Numancia Numancia 0
17.05.20 02:00 Mirandés Mirandés -:- Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0
17.05.20 02:00 Málaga Málaga -:- Alcorcón Alcorcón 0
17.05.20 02:00 Ponferradina Ponferradina -:- Almería Almería 0
17.05.20 02:00 Real Oviedo Real Oviedo -:- Racing Santander Racing Santander 0
17.05.20 02:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano -:- Las Palmas Las Palmas 0
17.05.20 02:00 Tenerife Tenerife -:- Lugo Lugo 0
42. kolo
24.05.20 02:00 Alcorcón Alcorcón -:- Girona Girona 0
24.05.20 02:00 Almería Almería -:- Málaga Málaga 0
24.05.20 02:00 Cádiz Cádiz -:- Albacete Albacete 0
24.05.20 02:00 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña -:- Fuenlabrada Fuenlabrada 0
24.05.20 02:00 Elche Elche -:- Real Oviedo Real Oviedo 0
24.05.20 02:00 Las Palmas Las Palmas -:- Extremadura UD Extremadura UD 0
24.05.20 02:00 Lugo Lugo -:- Mirandés Mirandés 0
24.05.20 02:00 Numancia Numancia -:- Tenerife Tenerife 0
24.05.20 02:00 Racing Santander Racing Santander -:- Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
24.05.20 02:00 Sporting Gijón Sporting Gijón -:- Huesca Huesca 0
24.05.20 02:00 Real Zaragoza Real Zaragoza -:- Ponferradina Ponferradina 0

Aktuálně

24.05.20 13:13
César Galabert bude rozvíjet svůj talent mimo Real Madrid, celek z hlavního města chce 19letého záložníka poslat na sezónu 2020/2021 na hostování. Zájem už projevily Espanyol, Real Sociedad, Zaragoza a Almería.
13.05.20 10:57
Bývalý hráč Realu Madrid, Valladolidu, Levante, Sportingu a Recreativa Edwin Congo byl ve Španělsku zadržen policií při protidrogové razii. Po výslechu byl 43letý Kolumbijec propuštěn.
12.05.20 11:01
Manuel Iturra v 35 letech ukončil kariéru. Chilský záložník ve Španělsku prošel Murcií, Málagou, Granadou, Rayem Vallecanem a Villarrealem.
09.05.20 19:38
Druholigová Almería potvrdila, že za 4 miliony eur změnila hostování José Carlose Laza z Getafe v přestup. Smlouva byla podepsána na pět let.
07.05.20 10:33
Obránce druholigového Cádizu Fali je prvním fotbalistou, který oznámil, že se nevrátí na trávníky, dokud nebude lék na nový koronavirus: "Na fotbal teď nemyslím, nebudu hrát, dokud nebude lék. Nebudu pobírat mzdu, protože si ji nezasloužím. Zdraví mé a mých dcer je na prvním místě. Jsem zásadový."
05.05.20 09:36
Ve Španělsku se rozjíždějí plošné testy na koronavirus před návratem k tréninku. Podle statistických odhadů by mohlo v rámci Primery a Segundy mít pozitivní test 30 fotbalistů, kteří by museli do karantény. Skutečné výsledky budou zveřejněny v nejbližších dnech.
01.05.20 09:33
Stadion druholigového Cádizu Ramón de Carranza by se mohl přejmenovat na počest nedávno zesnulého irského útočníka Michaela Robinsona. Někdejší útočník Liverpoolu či Osasuny sice v klubu nikdy nepůsobil, přesto je podle zástupců fanoušků a města změna názvu stadionu reálnou možností.
15.04.20 09:56
Levante úspěšně loví v Segundě a brzy by mohlo potvrdit dvě posily - 24letého středopolaře Mickaëla Malsu z Mirandésu a o dva roky staršího pravého beka Francisca Hidalga Sona z Ponferradiny.
02.04.20 14:22
Ve věku 73 let zemřel po dlouhé nemoci Goyo Benito. Bývalý obránce strávil s výjimkou dvouletého hostování v Rayu Vallecanu celou kariéru v Realu Madrid, za který mezi roky 1969 a 1982 odehrál 420 zápasů a radoval se z 11 trofejí. Zároveň šlo o 22násobného španělského reprezentanta.
31.03.20 09:49
Kluby La Ligy už berou do úvahy i možnost, že se letošní sezóna, která byla přerušena kvůli pandemii koronaviru, nestihne dohrát. Aby mohla být dokončena, musela by znovu začít nejpozději 27. června.

Další soutěže

Zápasy

Odehrané Nadcházející

Žádné zápasy nebyly zatím odehrány

Žádné zápasy

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 11 Následující

stas87 doporučil bych trošku si o tý problematice přečíst/poslechnout od vzdělaných lidí, třeba tady se hodně řeší ten stereotyp "černoch = nevzdělaný zločinec"...zkus dát míň na svoje dojmy a předsudky

@Txapeldun Bartos valcon. Kez by byl premier

@stas87 fliski si to ty? *5*

Bartoš boreček poslouchá v poslanecký sněmovně Dollar prynce *24* Takovej cikánskej rap máme rádi

@BarcaGang tak to je aj dnesnou dobou, kde skratka predava to, ze cigani zmlatili a okradli nastrocneho chlapca ako to, ze im na sidlisku postavili detske ihrisko...ked vyrazne viac citas o kriminalite, tak ta to skratka ovplyvni a pouzivas to ako argument

@BarcaGang jasne, ja ich nemozem odsudit vsetkych, v tom mnozstve s najdu aj vynimky

obecne ale oni nemaju pozitivny vztah ku skole/robote, potom u nich vznikne frustracia z toho, ze nemaju vzdelanie a nemozu tak zivit deti, pozriet sa na dovolenku k moru a tak dalej, zasa ale pisem o celom etniku

zkratka to je problemove etnikum, nikdy sa plne nezapojili do ceskoslovensej spolocnosti a teraz uz je neskoro hnat ich do roboty, pretoze davky

no ja to znam na vlastnej skusenosti, jedna baba s ktorou som si bol blizky ako keby bola moja sestra, tak sa s nimi zacala paktovat..na otazu preco mi odpovedala, ze sa o seba staraju v ramci rodiny a ze su sudrzni a podobne veci..to, ze z tej rodiny polka nema pracu a necha sa zivit od druhej polky co zaraba, to im pride normalne *5* a prestiz u nich mas, ked si potetovany/sedel si v base *39*

Nebo dokonce, že mají taxiky zdarma. To když vidím někoho psát nebo sdílet, tak si říkám, že díky bohu za ty vidláčky. Takovým lze prodat i zabaleny hovno *24* které zajistí krásné živobytí.

@stas87 Ale dle jedné zkušenosti hodnotit celé etinikum je zvláštní. Ale chápu jak to vzniká, jedne řekne tu zkušenost a lidi si ji mezisebou říkají. Takže třeba 1000 lidí si řeklo "zkušenost" jednoho stejného človeka. Jako znám i papírově vzdělaný lidi co si myslej, že cigáni topět parketama a myslej si že cigáni mají leky zadarmo *4*

@stas87 v 6 ráno být v práci? *31* Brrr...Nedivím se mu *5*

@stas87 to není rozhodně příklad toho kde černoši hledají problemy tam kde nejsou @stas87 to je asi stejný jako říkat že všichni češi jsou zloději a slováci všichni hloupý

Předchozí 1 2 3 11 Následující

Top plkálisti dnes

1. Txapeldun 2
2. BarcaGang 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace