La Liga sice nenašla důkazy, že by Juan Cala z Cádizu rasisticky urazil Mouctara Diakhabyho, obránce Valencie přesto trvá na Calově potrestání.

Důkazy o Calově rasismu se nenašly, obránce Cádizu potrestán nebude, což se nelíbí...

La Liga uzavřela případ údajného rasismu, kterého se měl dopustil Juan Cala z Cádizu vůči Mouctaru Diakhabymu.

Hlas, který vyřkl rasistickou nadávku, není Calův, řekl Tebas. Incident se prošetřuje

La Liga zahájila vyšetřování incidentu z nedělního utkání mezi Cádizem a Valencií, o postupu informoval prezident soutěže Javier Tebas.

Cala rasismus popírá: Je to cirkus a veřejný lynč. Nevěříme ti, reaguje Valencia

Disciplinární komise začala vyšetřovat případ údajné rasistické urážky Mouctara Diakhabyho ze strany Juana Caly.

Cala údajně rasisticky urazil Diakhabyho, utkání Cádiz - Valencia bylo na dvacet minut...

Cádiz porazil ve včerejším ligovém utkání Valencii 2-1, více než o výsledku se ale mluví o momentu z prvního poločasu.

Valencii znovu sužují interní problémy, část hráčů má problémy s trenérem Celadesem

Valencii se po návratu La Ligy nedaří, což se negativně projevuje na náladě v týmu.

Celades sjel Diakhabyho: Jeho chyby nás stojí body a lepší postavení v tabulce

Valencia přišla o výhru nad Levante v osmé minutě nastaveného času poté, co stoper Mouctar Diakhaby zavinil pokutový kop. To rozčílilo trenéra Alberta Celadese.

Tresty za potyčku v Copě: Diakhaby, Bruno a Damián čtyři zápasy, Mata dva

Disciplinární komise neotálela a rychle oznámila výši trestů za hromadnou potyčku po skončení utkání mezi Valencií a Getafe.

Ďábel Cristiano poslal Real Madrid do čtvrtfinále Ligy mistrů

Real Madrid nebude chybět mezi nejlepšími osmi celky Ligy mistrů. Bílý balet zvítězil v odvetě osmifinále na hřišti Manchesteru United 2-1, což mu v kombinaci s remízou z prvního střetnutí zajistilo postup.