Zrcadlo 1. kola Primera División

Diego Costa (© marca.es)

Zrcadlo, které odráží dění v jednotlivých kolech Primery vážnou i nevážnou formou, se vrací. Tentokrát snad s delší životností, než tomu bylo v předchozích případech.

Těšit se můžete na souhrn povedených i méně povedených chvilek, k tomu čerstvá várka těch nejlepších hlášek, kterých je dost i po odchodu José Mourinha.

A chybět nebudou ani videa, ať už oblíbené Co oko nevidělo, Zvuky kola nebo mnoho dalších.

Pokud máte nějaký nápad, jak rubriku ještě vylepšit a obohatit, můžete se o něj podělit v komentářích.

O kom se mluví

O Neymarovi. Není se čemu divit, je to nejdražší letní posila, která letos zamířila do La Ligy (což už bude zřejmě platit jen pár hodin, neboť Real Madrid se chystá ohlásit příchod Garetha Balea za téměř dvojnásobnou cenu), a podle všeho nejlepší hráč, jenž působil mimo Evropu.

Jak si Brazilec povede? Očekávání jsou velká, opatrné hlasy zpochybňující schopnost dvou kohoutů porozumět si na jediném smetišti (tím samozřejmě nemyslím Camp Nou, respektive myslím, ale ne tak, jak si možná myslíte, že to myslím... prostě nic proti největšímu stadionu ve Španělsku, tedy Katalánsku... pojďme radši pokračovat) všudypřítomné... Neymarovo začleňování do týmu a základní sestavy zbrzdily problémy s chudokrevností. Nejedná se však o vážné zdravotní potíže a už od příštího kola by mohla mladá hvězda zvládnout celý zápas.

Co se povedlo

Jednoznačně góly. Padaly na různé způsoby, ale vesměs krásné. Barcelona jich nadělila Levante sedm a jeden hezčí než druhý. Real Sociedad a Athletic přispěly dokonalými kombinacemi, Diego Perotti skvostnou ranou z dálky. Pokud potřebuje La Liga nějakou reklamu, pak tenhle způsob je ten nejlepší možný. Jen tak dále!

A co se nepovedlo

Návrat Elche mezi elitu. Ilicitanos zaplatili ve Vallecas nováčkovskou daň a odešli poraženi vysoko 0-3. Rayo by přitom mělo být jedním z přímých konkurentů Elche v boji o záchranu. A rozdíl na hřišti byl příliš velký na to, aby to nechalo fanoušky nováčka v klidu. Pravda, po prvním kole by bylo ukvapené dělat závěry, Elche však dostalo důrazné varování. Takhle se prezentovat v Primeře nelze.

Hvězda kola

Diego Costa. Jedni, fanoušci Atlética, ho milují, ostatní nenávidí. Tak už to u kontorverzních hráčů bývá. Brazilský provokatér se před sezónou dušoval, že chce zapracovat na své pověsti. To se mu zatím příliš nedaří, nicméně důležité je, že si zachoval loňskou formu. A ta je skvělá. Právě Diego Costa zařídil Atléticu vítězný vstup do ligy na hřišti Sevilly. Vedení Los Colchoneros v létě odmítalo nabídky, které za Diega Costu přišly, a jak se zdá, bude to jedna z mála jeho tref do černého.

Muži v černém

Rozhodčí v prvním kole předvedli solidní výkony, žádný vyložený propadák. Ale jak známe španělské muže v černém, chyby přijdou a nebude jich málo. Bohužel.

Výoky kola

"Náš zápas, Valencia - Atlético, se hraje až od 23. hodiny?" - Unai Emery reagoval na dotaz novináře, co říká na hrací časy prvního kola. Problém je, že Emery už nějaký ten pátek netrénuje Valencii, nýbrž Sevillu. Ale co, chybovat je lidské...

"My už máme návštěvu zubaře za sebou, teď je řada na dalším. Vždy, když sedím v této místnosti, tak je to jako poražený. Zvláště po tom kotli, co nám dnes Barcelona uštědřila." - Trenér Levante Joaquín Caparrós ví, že prohry s Barcelonou musí brát mužstva ligy ostatních s nadhledem.

"Na to si musíme počkat do doby, než se změní rozdělení peněz z televizních práv. Liga je stále záležitostí dvou. Barcelona a Real Madrid hrají vlastní soutěž, která je pro ostatní velmi nudná." - Reakce Diega Simeoneho na otázku, zda-li se Atlético může ucházet o titul. V tomto případě nejde o falešnou skromnost, ale o konstatování faktu, který je každým rokem otravnější.

"Je těžké mluvit francouzsky, když teď žiji ve Španělsku." - Carlo Ancelotti se omlouval novináři, který mu položil otázku ve francouzštině a ve stejném jazyce očekával odpověď, avšak kouč Realu Madrid kostrbatě kombinoval španělštinu s francouzštinou.

"Alespoň si zachytám na Trofeo Bernabéu." - Iker Casillas v rozhovoru s jedním z členů trenérského týmu poté, co se dozvěděl, že ligu začne na lavičce.

"Kromě Barcelony a Realu Madrid tu jsou také Atlético Madrid a Real Zaragoza, které mají velmi silné týmy." - Odpověď Carla Ancelottiho na dotaz, kdo může promluvit do boje o titul. Co na tom, že Zaragoza momentálně bojuje v Segundě...

"Někteří hráči mají více tablet a pilulek než deodorantů a parfémů." - Bernd Schuster by povolil doping, pokud by sloužil pro rychlejší regeneraci, nikoliv pro zlepšení výkonů.

"Ani chicha, ani limonáda." - Lodivod Osasuny José Luis Mendilibar charakterizoval hru proti Granadě. Jde o takový překladatelský oříšek. Chicha je alkoholický nápoj, význam často používaného přísloví tak má v podstatě říci, že výkon Osasuny byl takový nijaký.

"Počítáme s tím, že z prvních tří zápasů nezískáme ani bod." - Trenér Málagy Bernd Schuster ví, jak zvednout hráčům sebevědomí...

"Jsem spokojený, ale musím být spokojenější." - Unai Emery. Tak určitě. Hlavně je v tom potřeba mít jasno.

Videa kola

Zvuky kola - aneb jak zachytily zápasy uplynulého kola ruchové mikrofony

Co oko nevidělo - převážně nevážný pohled na tribuny plné excentrických fanoušků, ale také na řadu jiných zajímavých okamžiků

První oficiální zápas Tata Martina na lavičce Barcelony

Neymar začal proti Levante na lavičce, jako střídající hráč se ale prvního ligového startu za Barcelonu dočkal

Ancelotti, Zidane, Carvajal a Isco z Realu Madrid debutovali proti Betisu

Seferović si hned v prvním zápase za Real Sociedad získal fanoušky na svou stranu

Na Reyno de Navarra se píská. Všichni, pořád, při každé příležitosti. Včetně José Luise Mendilibara

Diego Costa je ve formě. Po všech směrech

Cedrick - debut posily Betisu, jejíž přestup měl hodnotu 1 eura

Komentáře (110x)

Vložit komentář

Názor s nejvíce souhlasnými hlasy

pitak 20.04.12 22:00
#47

ja myslim ze to moc zeres. Kdyby se tu vsechno melo brat vazne a vest jen vazne, odusevnele diskuze, tak by tomu tady dalo vale mnohem vic lidi.

Ja jsem za tohle oziveni rad. Neda se cekat, ze to tu bude kazdy den a tak by to "ta inteligentni cast fora" mohla zkousnout. Navic, kdyz vidis "facebook" clanek, tak ho nemuis otevirat, abys nebyl urazen ne?

Ja se snazim vyjit s vetsinou lidi tady (ano i se zaslepenyma fandama Barcy, Realu a netopyra - stema se jen rad popichuju:)), ale tady ty tvoje vylevy ve stylu "jak to jde vsechno do p*ci" mi vazne lezou krkem. Napsal si to hodnekrat, vsichni to vi a kazdej to ma na parku.

A to, ze nekdo prestane prispivat je jen jeho vec. Nekomu ti lide chybi a nekdo treba ani nepostrehne, ze nekdo zmizel ;)

Tak to prestan brat tak smrtelne vazne... *81*

Názor s nejvíce nesouhlasnými hlasy

kinky 20.04.12 14:40
#7

kdybyste radši místo těch hovadin doplnili statistiky segundy, CJP je nový redaktor, ne? tak ho trošku popožeň *1*

Všechny názory

Romi 20.04.12 14:31
#1

Keď budú ďalšie diely rovnako vydarené ako tento, rada si rozcvičím sánku*27* (doslova) Skvelé*22*

Pablito 20.04.12 14:31
#2

Mně se tohle líbilo už ve fotbalových magazínech, paráda *4* Jednoduchý, krátký, každá blbost vychytaná... Pokračujte, milý redaktore *6*

Pablito 20.04.12 14:32
#3

Snad jen třeba vychytat velikost obrázku, no, ale to je snad maličkost *7*

Carlitos 20.04.12 14:37
#6

jj, mně se s tím nechtělo s*át, kdyby o to nebyl zájem*7*

kinky 20.04.12 14:40
#7

kdybyste radši místo těch hovadin doplnili statistiky segundy, CJP je nový redaktor, ne? tak ho trošku popožeň *1*

Pablito 20.04.12 14:42
#8

Není redaktor jako redaktor. Uklidni se a obeznam se, co vlastně můžu a nemůžu dělat, chci a nechci dělat. Poslední možnost snad ani není, ale pro pořádek. *32*

kinky 20.04.12 14:49
#11

No dobře, nó, jen klid *75*

Pablito 20.04.12 14:52
#13

Ty tu chytáš raply, že nevidíš 5 střelců proti Gironě každý týden *6*

kinky 20.04.12 14:58
#17

Jaké raply? Já jsem jenom dával Karlovi najevo, co si myslím o této nové rubrice, přece to přímo neodsoudím jako trapné, ne? Každopádně 5 střelců Girony v každém kole bych bral *2*

Pablito 20.04.12 15:05
#21

Právě jsi tenhle článek odsoudil jako trapný, naznačil jsi, že já se flákám, i když nevíš co a jak a nakonec si chceš číst každý týden pět střelců proti Gironě... Das ist rapel *6*

Carlitos 20.04.12 14:42
#9

Ty se doplní po sezóně, jsou tam určitý potíže, který se musí nejdřív vyřešit.

Josef72 20.04.12 14:50
#12

Uz mluvis jako Pohlreich :)

pitak 20.04.12 14:34
#4

Agentura dobry den :DD

Cvrko 20.04.12 14:36
#5

Len tak ďalej, najviac ma pobavilo, "to se mi líbí" - slalom a obchod s detským oblečením *22* *73*.

pitak 20.04.12 14:45
#10

Jinak pro spanelsky fotbal.cz tohle schvaluju ;)

Mindrot 20.04.12 14:52
#14

veľmi dobré, hlavne mou *4* pokračovať, humoru nikdy nie je dosť a keď človek vie, koho a ako má parodovať, tak výsledok nemôže byť zlý *22*

ace 20.04.12 14:55
#15

Tak asi budu prvni, ale mne to prijde trapny jak ze soudku zabavy Toniho|awa :)

pitak 20.04.12 15:01
#20

dlouho ti asi tonda nehodil naky jpgcko ze to srovnavas co? :D

ace 20.04.12 15:06
#22

To ne no :) Tak ci tak je to trapny a na SF je to ultra trapny, ale to je jen muj nazor *2*

Pablito 20.04.12 15:11
#24

Je to váš názor. Je to jejich rozhodnutí, je to špatný rozhodnutí, ale já s tím nic neudělám © ? *2*

ace 20.04.12 16:08
#26

Nak tak :)

Romi 20.04.12 15:33
#25

Tak jeho musím brať s "otuženým" nadhľadom, aby som mu za každý druhý príspevok nevynadala, ale sranda s trefnými hláškami sa mu zdá byť trapná*67**44**32*

ace 20.04.12 16:09
#27

Kdyz uz na me nereagujes, tak me aspon miniskujes, bych nechtel videt jak by vypadalo, kdyby sis nedavala pozor *5*

Romi 20.04.12 16:30
#28

Nemínuskujem teba, ale príspevky, čo sa mi nepáčia*38* Ale pozor si pri tebe niekedy fakt musím dávať!*5**10*

tonni 21.04.12 13:43
#81

tak ty ses hustej kamarade

ace 22.04.12 09:19
#104

ses po 4 letech nalogoval, abys na me mohl reagovat co? *5* Zas Pit urcite zvanil *4*

pitak 22.04.12 11:00
#107

*1*

prave prekvapil sam :D

Pablito 20.04.12 14:58
#16

Co se týče tý Aťky - to jakože je herečka? Nebo je v tom něco víc? *7*

vasa23 20.04.12 14:59
#18

spis asi proto, ze meri metr dvacet, ale s tou hereckou je to taky dobre*5*

Josef72 20.04.12 15:00
#19

Je to herecka velmi maleho vzrustu.

Pablito 20.04.12 15:06
#23

Tak ještě výška, díky *2*

mExa 20.04.12 16:42
#29

Dobré to je, Karle *5**22*

ruty 20.04.12 17:14
#30

Je to dobré *22* Já to viděl parkrát v pátečním magazínu deníku Sport a vždy jsem na to byl zvědav. Občas tam bylo něco trapnějšího, ale většinou dobrá zábava, takže jsem rozhodně pro další pokračování *5* A na názor místní anglické menšiny neber ohled, ti ať si na AF dělají stránky dle svého že *55*

vasa23 20.04.12 17:36
#34

jediny zastupce AF jsem tady ja a mi se to libi tak co ten dovetek?*25*

ruty 20.04.12 20:34
#40

Tak pardón, jsem myslel, že ace má svůj hlavní objekt touhy taky na AF a že tam pomáhá aspoň *55*

ace 21.04.12 10:05
#74

Muj hlavni objekt touhy je PL nikoliv web AF, ten je pro me mrtve i kdyz jsem ho vlastne vymyslel :)

ruty 21.04.12 17:27
#93

Jsem napsal, že hlavní objekt touhy máš na AF, nikoliv že jím je přímo AF *55*

honza 20.04.12 17:20
#31

to maso musí být kvalitní a ne nějaká sračka *5*

Tarja 20.04.12 17:27
#32

S lajnou jde ten fotbal mnohem líp! *4* Jsem pro, skvělá práce *84*

rufus 20.04.12 17:28
#33

Cristiano má super profilovou fotku *4*

Lapíz 20.04.12 19:39
#36

V tomhle jsem jednoznačně s Ejsem... I humor lze dělat bez "píčovin" a "sraček", ale už jsem si zvykl a odchod mnoha inteligentních přispěvovatelů jako tunaka či Šebýka ukazuje, co si o trendech na SF.cz myslí.

madridcan 20.04.12 19:43
#37

U Sebyka to nebolo kvoli nedostatku času?

Pablito 20.04.12 19:53
#38

Čas, který trávil tady, je stejně na FB a AtlétWebu *45*

Lapíz 20.04.12 19:57
#39

Přesně tak. Ale jednou jsme se na tohle téma (úpadek) bavili a byl se mnou zajedno.

El Gato con Botas 20.04.12 21:13
#44

Co Vy filosofové máte pořád s tím úpadkem?

ruty 20.04.12 22:12
#50

Asi vzpomínají na staré dobré časy, kdy prérie i wigwamy byly větší, ohnivá voda lacinější a Indiáni opálenější *5*

pitak 20.04.12 22:13
#52

doby kdy s petikorunou meli plnej kanystr benzinu... nicmene zapomneli nato, ze na vyplatu tech petikorun bylo o poznani min nez ted...

Romi 20.04.12 20:41
#41

Ale áno - hlavný dôvod bol čas, FC Web Atlética, ale stíha ak iné, čo predtým nestíhal, lebo keď sem zasadol, tak nevedel odísť, ale on sa vráti - dúfam...

Romi 20.04.12 21:04
#43

FC - Facebook, web Atlética

Romi 20.04.12 21:03
#42

Jejda! Neni sú mi celkom jasné tie trendy... ale môžem sa opýtať, prečo sa ti toto nepáči a čo na tom vidíš zlé - citovať ťa nejdem...? Mne sa práveže páči vtipné glosovanie vecí, o ktorých, keď sa rozprúdi seriózna debata, tak z nich šľaktriafa a tečú nervy... Pri debate o Pepeho chorých zákrokoch sa zrazu ani nevieš ako ľahko dostaneš k tomu ako za to vlastne môže Cruyff s La Masíou a len tak lietajú nadávky... Tu máš príspevok, ktorý vtipne vystihuje podstatu problému... Neviem, či zase len naivne verím, že pre normálnych ľudí je to super odľahčenie problémov*38* Možno*50* Napadlo mi - vy máte v Čechách niečo ako Sedem s.r.o... alebo už neviem ako to bolo všelijak premenované - aktuálne glosovanie osobnosťami?

pitak 20.04.12 22:00
#47

ja myslim ze to moc zeres. Kdyby se tu vsechno melo brat vazne a vest jen vazne, odusevnele diskuze, tak by tomu tady dalo vale mnohem vic lidi.

Ja jsem za tohle oziveni rad. Neda se cekat, ze to tu bude kazdy den a tak by to "ta inteligentni cast fora" mohla zkousnout. Navic, kdyz vidis "facebook" clanek, tak ho nemuis otevirat, abys nebyl urazen ne?

Ja se snazim vyjit s vetsinou lidi tady (ano i se zaslepenyma fandama Barcy, Realu a netopyra - stema se jen rad popichuju:)), ale tady ty tvoje vylevy ve stylu "jak to jde vsechno do p*ci" mi vazne lezou krkem. Napsal si to hodnekrat, vsichni to vi a kazdej to ma na parku.

A to, ze nekdo prestane prispivat je jen jeho vec. Nekomu ti lide chybi a nekdo treba ani nepostrehne, ze nekdo zmizel ;)

Tak to prestan brat tak smrtelne vazne... *81*

Pablito 20.04.12 22:10
#49

Jako Lapiho chápu, občas si říkám to samý, ale na druhou stranu máš pravdu. Hlavně mi připadá pokrytecký stěžovat si na kvalitu diskuze, ale udělat minimum pro jejich zlepšení a naopak ještě odejít. Což teď nemyslím přímo na něj, ale souhrnně.

Josef72 20.04.12 22:27
#54

"Dobrý", bude hodně plusek.

Mistborn 20.04.12 23:15
#55

Nemyslím si že by to mal každý v parku. Väčšinou je v plkátku výsmech EF za to aké sú tam diskusie ale v poslednom čase je tu rovnaká žumpa(teraz neberiem kvalitu ale spôsob vyjadrovania) Počas LM tu niekto(nebudem menovať)vulgárne nadával ľuďom(človeku), ktorý tu ani nebol......a dalo by sa pokračovať do nekonečna. Jedna vec sú podpichovačky medzi tábormi rivalov, celkom iná však invektívy(častokrát ako od krompáča)a osobné urážky, ktoré sa tu stali tak populárne.*8* PS: čo sa týka článku, čo nechcem nečítam a to platí aj v diskusii.

pitak 21.04.12 00:12
#62

Tak ono to prave chce jmenovat konrketne. Kdyz se furt bavi lidi obecne ze to a to... tak pak vis prd o cem je rec :)

cuco13 21.04.12 00:28
#63

k tomu len jedna otázka : funguje tu niečo také ako *105* . Zavedenie nekompromisného trestania vulgárneho osočovania ???

pitak 21.04.12 00:37
#64

funguje, funguje ban na nick, ban na ip... jsou tu i docasne bany anebo omezeni funkcnosti. Karel je ale hodny chlapec a k tomuhle se neuchyluje

Carlitos 21.04.12 01:56
#67

Vulgárního osočování tu je minimum, takový příspěvky se mažou, při opakování je ban*2*

cuco13 21.04.12 02:28
#68

ono nemyslel som len osočovanie jedného užívateľa druhému , ale aj postoj komentujúcich k hráčom a postavám v kluboch. Ono aj Gatové MOUT by sa malo brať ako vulgarizmus*14*

Carlitos 21.04.12 02:43
#69

Pokud je to skutečně drsná nadávka, tak se to taky snažim mazat, ale je možný, že sem tam něco přehlídnu*7* Ale co tak koukám, tak ani toho tady neni moc.

El Gato con Botas 21.04.12 08:45
#71

Mou Out vulgarismus? To snad nemyslíš vážně!

cuco13 21.04.12 10:41
#76

No tak to som myslel veľmi sarkasticky a ironicky , ak by ťa to akokoľvek urazilo alebo pohoršilo veľmi sa ti ospravedlňujem *51**49*

Romi 21.04.12 13:39
#80

Ja súhlasím s pitom - keď niečo vadí, tak konkrétne... Potom si len prečítam o úpadku a žumpe a ani neviem, čo to vlastne riešite.

A fakt to neberte tak vážne - veď je to len futbalová stránka...

Mne ju zoslalo snáď samo nebo, presne vtedy, keď malo, keď mi zo všetkých problémov hučalo v hlave a, nech je to akokoľvek čudné, hlavne práve vďaka nej som to rozdýchala. Toto "jej" nikdy nezabudnem! Stále ju rada otváram, stále je tu viac vecí, čo ma zaujme, rozptýli a rozveselí ako čo ma naštve a keď ma štve, tak to napíšem, no zatiaľ to nepotrebujem nejako vážne riešiť. Že niekto odíde, mi môže byť ľúto, ale to je normálne... Kľudne si ju ospevujem, aj keď nie je dokonalá - to totiž nie je nič na svete... A keď ma začne viac rozčuľovať ako tešiť, tak budem riešiť a keď to nepôjde, tak proste nepôjde... je dosť pravdepodobné, že to ja citlivka ešte aj obrevem... ale prežila som horšie veci!

Pane na nebi! Napriek všetkému je to LEN futbalová stránka!

Romi 21.04.12 15:27
#90

Nechala som sa uniesť, ale podstata má byť to, čo tu je už niekoľkokrát napísané - že pri futbalovej stránke snáď netreba všetko riešiť tak úzkostlivo a smrteľne vážne... (v rámci určitých hraníc samozrejme)

Txapeldun 21.04.12 14:30
#82

mnoha inteligentnich prispevatelu...vzpomnel by sis jeste na dalsi? *2* ostatne cela ta "intelektualni" diskuze stala na tunakovi, jakmile odsud odesel tak vule vyjadrovat se k palcivym tematum dnesni spolecnosti (resp. pitvat se v nich) proste nebyla, viz. Sebykovy vylevy v plkatku *5*

ja si myslim ze oba odesli hlavne z duvodu prokrastinace, uvedomovali si ze tu zabiji moc casu...coz naprosto chapu

samozrejme ze se tu zacina objevovat spousta plevelu - to by mozna vyresila moznost blokovat uzivatele, aby je clovek mohl ignorovat jednoduseji...

El Gato con Botas 21.04.12 14:46
#83

Přidat žebříček nejméně oblíbených uživatelů. Vítěz měsíce dostane týden BAN. Pokud vyhraje i poté znovu měsíc BAN. A potřetí obhajobě natrvalo. Sami si vyberem...

Txapeldun 21.04.12 14:58
#86

hmmm...ale to je docela limitujici...blok by mel vetsi ucinnost

Floren.Perez 21.04.12 15:04
#87

To by ale fungovalo jen za predpokladu, ze by byl prisun novych tvari alespon tak velky, jako pocet navzdy zabanovanych, protoze jinak bychom se vyrazovali az do poslednich dvou, kde by to uz koncilo 1:1 *4*

El Gato con Botas 21.04.12 15:08
#89

BAN v případě 10 a více negativních hlasů.

ruty 21.04.12 17:28
#94

Takové trošku fotbalové "Nejslabší máte padáka" *5*

Txapeldun 21.04.12 14:56
#85

a celkove je absurdni ze nadavas, jako kdyby ten prispevek byl o prvoplanove sprostym humoru za kazdou cenu; evidentne ti tahle kulturni reference unika, mistre inteligence *2*

El Gato con Botas 20.04.12 21:57
#45

Nerozumím spojení FB & šňupání... Dovolil bych si navrhnout FB & nevymáčklý jebák.

El Gato con Botas 20.04.12 22:04
#48

Souvislost s D10S není souvislost s FB.

Floren.Perez 20.04.12 22:13
#51

Me se to taky libi a velmi me to pobavilo.

K tem p.covinam. To neni jazyk Carla, ale je to jazyk Pohlreicha. V tomto bych nejaky pokles SF nevidel.

Floren.Perez 21.04.12 07:52
#70

Akorat bych to nedelal treba kazdy tyden, ale treba vzdycky pri nejake prilezitosti (jako ted Clasico). Aby se to neomrzelo a aby bylo vzdy dost vtipnych veci, ktere by se tam daly zahrnout.

Precejen Pepe nekope Arbeolu kazdy den a prece jen nevykradou stadion kazdy tyden.

Floren.Perez 20.04.12 23:21
#56

Nebyl by misto Brandona lepsi Roman Šmucler?

El Gato con Botas 20.04.12 23:24
#57

"Kdy jste poznal, že jste jiný?" *5*

Carlitos 20.04.12 23:48
#61

jj, to je dokonalý*4*

messi(na) 21.04.12 09:32
#72

proc ty lidi chtej bejt za kazdou cenu vtipny..?? *50* tohle se teda fakt nepovedlo,asi postotisici "okopirovany",ale tak co neudelat pro svy fans ze jo.. *39*

Romi 21.04.12 10:05
#75

Toto aj mne už pripadá ako obohratý film

ace 21.04.12 11:17
#79

Docela bych se i vsadil, ze byt to na Real, tak se tady svijis smichy.

messi(na) 21.04.12 18:51
#101

ani ne hele,tenhle ubohej,trapnej,stupidni humor fakt ne i kdyby se to tykalo madridu,mimochodem nesnasim oznaceni Real,prvni a pravej Real byl a vzdycky bude Real Betis..

ace 21.04.12 21:39
#102

Mne je celkem putna co snasis a co ne :)

bakero6 21.04.12 17:44
#95

Tak tohle už je křeč, podobně jako tenhle článek. Spíš bych uvítal, kdyby tu opět bylo ''Zrcadlo xy. kola'', kde bylo poukazováno na nedostatek času. Ale pravda je, že na nějakou pixovinu s facebookem asi klikně více lidí.

Romi 21.04.12 17:59
#96

*53**54*a čo sa takto miesto frflania niekedy aj zasmiať?

Carlitos 21.04.12 18:03
#97

Asi se směje, když napíše místo Mallenco Madrilenco... Každý má jiný vkus, mně taky furt někdo posílá nějaký veselý videa, u nichž se směje od ucha k ucho, zatímco mě to přijde jako totální trapná kravina. U tohodle je to asi podobný*2*

Romi 21.04.12 18:14
#99

Ale veď hej*2*nemyslím to v zlom, ja proste hneď všetko lepšie zoberiem, keď sa z toho spraví sranda a je mi čudné, keď to niekomu ešte aj vadí, keď to nie je sprostá sranda... Ale ako píšeš, každý máme iný vkus a sme iný*38*

Romi 21.04.12 18:05
#98

Aj ja by som uvítala aj Zrkadlo kola..., ale márnosť! čo sa tu usadili vedci, čo úzkostlivo chránia svoj seriózny výskum? bakero, úsmev! treba z času načas vedieť vypnúť od dokazovania si, kto má lepšiu štatistiku presných prihrávok*4**10*v dobrom - samozrejme*2*

Romi 22.04.12 00:01
#103

Neboj sa, ja ťa mínuskovať nebudem © ace

ace 22.04.12 09:21
#105

V tom onom clanku, ne nadosmrti *4* Navic me pomale prestava bavit, ze minuskujes vse co napisu, tak vracim stejnou merou. Musis sklidit co zaselas *2*

Romi 22.04.12 10:02
#106

Všetko nie a vôbec ma to neteší*2* Ale sa mi v poslednej dobe nejak vôbec nepáčia tvoje príspevky. Snáď sa to zmení*10* (niekedy po chelsea*4*)

Carlitos 22.04.12 16:15
#108

S ace to vzdej, toho nepřevychováš. Já to zkoušel několik let a prostě to nejde*25* Ztracený případ.

Romi 22.04.12 21:06
#109

To sa ani nechystám... ale mohli by sme sa snáď aspoň občas zase v niečom zhodnúť*32*

Romi 22.04.12 22:12
#110

No ale na tie pokusy o prevýchovu by som bola zvedavá*5*

El Gato con Botas 20.04.12 23:45
#60

"Umíš obléct rozlišovák?" Mario B.

Fernando T.: "Čím leštíš kopačky?" Fernando T.

"Tvoje škoda, že nehraješ v nejlepší lize světa." Ace

"Když nemůžeš tak si odpočiň!" Didier D.

"Mám Tě rád." Pepe

"V Chelsea by Ti bylo líp." Ace

"Guiza je lepší než Ty!" Floren.P.

"Fernando is faster that you." Ferrari

Floren.Perez 21.04.12 11:04
#77

Ale Guiza je fakt lepsi. Messi je na vrcholu jen nekolik let, ale Guiza porad, celou karieru *126*

El Gato con Botas 21.04.12 11:14
#78

Hlavně mi zase nepiš, že jsem naivní a směšný. Roberto C.

V El Clásicách jde všechno jde jak po másle. Jen jakýsi Kocour v botách prohlédl naši fintu... Sandro R.

Nemůžete říct, že jsme Vám nedaly šanci! Roberto Di M.

Nechci tě obtěžovat... Kolik?! Gerd M.

V sobotu je tvé místo na tribuně! Javier C.

miluju te a si nejlepsi :-D :-D :-D :-D :-D Honza

Carlitos 21.04.12 15:05
#88

Tak reakce podle očekávání smíšené, ale pozitivní asi převládají, takže pokračování bude. Samozřejmě to nebude denní rubrika, ale občasník, tak dvakrát třikrát do měsíce, pokud vůbec. Pokud by měl někdo lepší název, tak sem s ním*2*

Romi 21.04.12 16:14
#91

Niečo ako Nabúranie sa na facebook...? Ale to tiež nie je žiadny prevratný názov*4*

Txapeldun 21.04.12 18:40
#100
  1. pro Lapíze *14*
Přihlašte se či zaregistrujte pokud chcete přidat komentář

Zápasy

Odehrané Nadcházející

Žádné zápasy nebyly zatím odehrány

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
TOPlist