Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Celta de Vigo - SD Eibar (reportáž)

Celta de Vigo - SD Eibar, 26.01.20 (reportáž)

26.01.20 14:00 Základní část - 21. kolo

Celta de Vigo

0:0

(0:0)

SD Eibar

Rozhodčí: José Luis González González Stadion: Estadio de Balaídos Diváci: 15,490 (49%)

Celta Vigo promarnila další příležitost, jak si v tlačenici o záchranu přilepšit na úkor přímého konkurenta, po devadesáti minutách proti Eibaru si do tabulky připisuje jen bod.

Na rozdíl od jiných zápasů ale tentokrát dokázali Galicijci po většinu utkání soka přehrávat a měli i několik velmi dobrých šancí. Do cesty se jim ale zas a znovu stavěl výborně chytající Dmitrović.

Brankáři Eibaru v závěru střetnutí pomohla i branková konstrukce. V poslední minutě mu prošel mezi nohama tečovaný pokus jednoho z domácích, obrana jej stihla včas zastoupit. Celta Vigo se rozešla s Eibarem 0-0, což je výsledek, který je cennější pro hosty.

logo Celta de Vigo: (Óscar García Junyent) Základní sestava (4-1-4-1): R. Blanco Veiga, J. Murillo Cerón, K. Vázquez Comesaña, L. Olaza Catrofe, N. Araújo Razo, F. Beltrán Peinado, O. Yokuşlu, R. Alcântara do Nascimento, I. Aspas Juncal, P. Sisto Ifolo Emirmija, S. Mina Lorenzo
      Náhradníci: S. Álvarez Conde, H. Mallo Novegil, J. Aidoo, B. Méndez Portela, D. Suárez Fernández, F. Bradarić, G. Fernández Leites
      logo SD Eibar: (José Luis Mendilibar Etxebarria) Základní sestava (4-2-3-1): M. Dmitrović, Á. Tejero Sacristán, E. Burgos, J. Valdés Díaz, P. Bigas Rigo, E. Expósito Jaén, F. Orellana Valenzuela, P. Sánchez Gil, S. Álvarez Díaz, T. Inui, S. Enrich Ametller
      Náhradníci: Y. Rodríguez Oterino, P. Rodrigues de Oliveira, P. De Blasis, P. Diop, S. Cristóforo Pepe, C. Días Barbosa de Oliveira, E. González Casín