Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Villarreal - SD Eibar (reportáž)

Villarreal - SD Eibar, 01.10.17 (reportáž)

01.10.17 17:30 Základní část - 7. kolo

Villarreal

3:0

(1:0)

SD Eibar

Rozhodčí: Mario Melero Lopez Stadion: Estadio de la Cerámica Diváci: 0 (0%)

S kvalitou kádru, jakou se může Villarreal pochlubit, bylo jen otázkou času, kdy mužstvo vystoupí ze svého stínu a začne střílet góly a sbírat body. První zápas pod Javi Callejou přinesl obojí, obětí se stal Eibar, jenž na Estadio de la Cerámica padl poměrem 0-3.

Eibar byl stejně jako v minulých zápasech směrem dopředu hodně slabý, Barbosa se tak sotva zapojil do zápasu, protože veškeré ataky hostů končily na dvojici Víctor Ruiz a Álvaro. A o zbytek se postaral forvard Bakambu, autor hattricku.

Dmitrović naopak několik šancí Žluté ponorky, na Bakambua byl ve 24. minutě krátký. A když ho útočník Villarrealu překonal krátce po začátku druhého poločasu znovu, bylo rozhodnuto. Dokončení hattricku z pokutového kopu za faul Arbilly na Castilleja už znamenalo jen úpravu skóre. Villarreal po dobrém výkonu zaslouženě získal tři body, Eibar i nadále bezradně tápe.

logo Villarreal: (Javier Calleja Revilla) Základní sestava (4-3-1-2): M. Barbosa, Álvaro González, J. Costa Jordá, M. Pérez Martínez, V. Ruíz Torre, M. Trigueros Muñoz, Pablo Fornals, Rodri Hernández, S. Castillejo Azuaga, C. Bakambu, N. Sansone
Náhradníci: A. Cantero Armendáriz, A. Rukavina, D. Bonera, R. Guerra Pereyra, R. Soriano, C. Bacca Ahumada, E. Ünal
logo SD Eibar: (José Luis Mendilibar Etxebarria) Základní sestava (4-4-2): M. Dmitrović, A. Arbilla Zabala, A. Capa Rodríguez, D. Juncà Reñé, D. Rodríguez Lombán, D. García Carrillo, G. Escalante, R. Peña Jiménez, T. Inui, E. García Martínez, S. Enrich Ametller
Náhradníci: A. Riesgo Unamuno, J. Valdés Díaz, P. Rodrigues de Oliveira, C. Rivera Hernández, J. Jordán Moreno, C. Días Barbosa de Oliveira, T. Dias Correia