Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Levante - Celta de Vigo (reportáž)

Levante - Celta de Vigo, 14.01.18 (reportáž)

14.01.18 12:00 Základní část - 19. kolo

Levante

0:1

(0:1)

Celta de Vigo

Rozhodčí: Alfonso Álvarez Izquierdo Stadion: Estadio Ciudad de Valencia Diváci: 17,007 (65%)

Levante se stále neprobralo a na Ciutat, kde nevyhrálo téměř čtyři měsíce, pokračuje jeho noční můra. V devatenáctém kole si odsud odvezla všechny body Celta Vigo.

Hostům stačila v prvním poločase jediná příležitost, aby šli do vedení zásluhou Sista po půlhodině. Přitom hned ve druhé minutě vychytal Blanco hlavičkujícího Boatenga. Další vzrušující okamžiky úvodní půle nenabídla.

Druhých 45 minut nabídlo aktivnější Levante, které mělo dostatek šancí na vyrovnání. Jenže Rubén Blanco si poradil s další šancí Boatenga, Morales po pasu Jasona poslal balón vedle. V závěru zklamal Boateng potřetí a v nastavení ho napodobil Coke, Levante kvůli špatné koncovce podlehlo Celtě Vigo 0-1.

logo Levante: (Juan Muñiz) Základní sestava (4-1-4-1): O. Olazábal Paredes, A. Luna Rodríguez, J. Andújar Moreno, R. Suárez Pier, S. Postigo Redondo, C. Doukouré, I. López Álvarez, J. Gómez Campaña, J. Lerma, J. Morales Nogales, E. Boateng
Náhradníci: R. Fernández-Cavada Mateos, E. Cabaco Almada, P. López Muñoz, E. Bardhi, S. Lukić, A. Mesa Travieso, D. Remeseiro Salgueiro
logo Celta de Vigo: (Unzué) Základní sestava (4-3-3): R. Blanco Veiga, F. Roncaglia, G. Cabral, H. Mallo Novegil, Jonny Castro, D. Wass, P. Hernández, S. Lobotka, I. Aspas Juncal, M. Gómez González, P. Sisto Ifolo Emirmija
Náhradníci: S. Álvarez Conde, R. Mazáň, S. Gómez Solà, B. Méndez Portela, J. Sánchez Ruiz, N. Radoja, E. Mor