Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Real Madrid - Real Sociedad (reportáž)

Real Madrid - Real Sociedad, 10.02.18 (reportáž)

10.02.18 20:45 Základní část - 23. kolo

Real Madrid

5:2

(4:0)

Real Sociedad

Rozhodčí: Alejandro José Hernández Hernández Stadion: Estadio Santiago Bernabéu Diváci: 63,811 (79%)

Real Madrid díky skvělému výkonu v prvním poločase přestřílel Real Sociedad 5-2 a před dvojzápasem proti PSG si zvedl sebevědomí. Hvězdou zápasu byl Cristiano Ronaldo, jenž poprvé v sezóně zaznamenal hattrick.

Jako příjemná terapie na všechny letošní problémy. Tak vypadalo úvodních 45 minut z pohledu Blancos. Již po 48 vteřinách nacentroval Cristiano Ronaldo na Lucase, jehož hlavičku zastavila až síť. Real Madrid působil hodně hladově, což přinášelo další a další šance, Baskové na Bernabéu nestíhali. Několik jich zůstalo nevyužito, až Cristiano Ronaldo po ideálním pasu Marcela vstřelil druhý gól. Na 3-0 zvýšil svou tradiční placírkou z první Toni Kroos a poločasové skóre uzavřel po rohu Cristiano Ronaldo.

Ve druhých 45 minutách domácí ubrali. Bautista snížil, Cristiano Ronaldo kontroval dorážkou, která pro něj znamenala třetí gól večera. Konečnou podobu dal výsledku Asier Illarramendi. Real Madrid přesvědčivě zvítězil 5-2. Na PSG je zdá se připraven.

logo Real Madrid: (Zinédine Zidane) Základní sestava (4-4-2): K. Navas, D. Carvajal Ramos, M. Vieira da Silva Júnior, R. Varane, S. Ramos García, L. Modrić, L. Vázquez Iglesias, M. Asensio Willemsen, T. Kroos, Cristiano Ronaldo, K. Benzema
Náhradníci: F. Casilla Cortés, A. Hakimi, J. Fernández Iglesias, C. Casimiro, F. Alarcón Suárez, M. Kovačić, G. Bale
logo Real Sociedad: (Eusebio Sacristán) Základní sestava (4-4-2): G. Rulli, A. De La Bella Madureño, A. Elustondo Irribaria, Á. Odriozola Arzallus, R. Rodríguez Navas, A. Illarramendi Andonegi, D. Zurutuza Veillet, S. Canales Madrazo, Xabi Prieto, J. Jiménez López, M. Oyarzabal Ugarte
Náhradníci: Toño, D. Llorente Ríos, K. Rodrigues, I. Zubeldía Elorza, J. Guridi Aldalur, Agirretxe, J. Bautista Orgilles