Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Athletic Club - Málaga (reportáž)

Athletic Club - Málaga, 25.02.18 (reportáž)

25.02.18 15:15 Základní část - 25. kolo

Athletic Club

2:1

(2:1)

Málaga

Rozhodčí: Alejandro José Hernández Hernández Stadion: San Mamés Barria Diváci: 37,518 (70%)

Athetic se konečně dočkal plného počtu bodů, když na San Mamés přetlačil Málagu těsně 2-1. Všechny tři branky padly v prvním poločase, který ukázal lepší tvář Basků, jenž ve druhém poločase už Lvi předvedli slabší výkon, na což mohli doplatit.

Málaga ukázala v Katedrále známky života, jenže jako již častokrát ji i tentokrát potopily chyby jednotlivů. A to přitom šla rychle do vedení, když otevřel skóre En-Nesyri, avšak Susaeta a Mikel San José ještě do pauzy skóre otočili.

Faul Lekueho na En-Nesyriho mogl přinést vyrovnání, sám útočník Málagy ale nařízenou penaltu neproměnil. V závěru byl navíc po druhé žluté kartě vyloučen a stal se tak smutným hrdinou utkání, po němž Málaga zůstává v tabulce na posledním místě a čas na reakci se jí krátí.

logo Athletic Club: (José Ángel Ziganda Lacunza) Základní sestava (4-2-3-1): Kepa, Í. Lekue Martínez, Í. Martínez Berridi, Ó. de Marcos Arana, Y. Álvarez López, B. Etxebarria Urkiaga, I. Córdoba Kerejeta, M. San José Domínguez, R. García Escudero, Susaeta, A. Aduriz Zubeldia
Náhradníci: I. Herrerín Buisán, Saborit, X. Etxeita Gorritxategi, A. Iturraspe Derteano, M. Vesga Arruti, I. Williams Arthuer, S. Merino Zuloaga
logo Málaga: (José González) Základní sestava (4-4-2): R. Jiménez Gago, D. González Polanco, L. Hernández Rodríguez, Miguel Torres, R. Rosales Altuve, A. González Morales, G. Castro, M. Iturra, B. Ideye, M. Lestienne, Y. En-Nesyri
Náhradníci: A. Prieto Albert, Ían Pino, M. Lacen, Samu, Bueno, D. Rolan, I. Success