Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Deportivo La Coruña - SD Eibar (reportáž)

Deportivo La Coruña - SD Eibar, 03.03.18 (reportáž)

03.03.18 17:30 Základní část - 27. kolo

Deportivo La Coruña

1:1

(1:1)

SD Eibar

Rozhodčí: Santiago Jaime Latre Stadion: Estadio Municipal de Riazor (A Coruña (La Coruña)) Diváci: 19,417 (0%)

Deportivo sice vstřelilo pod vedením Clarence Seedorfa konečně první branku, jenže mu to stačilo v zápase proti Eibaru jen k remíze, což je pro galicijský klub v současné situaci zkrátka málo.

A to i přes to, že celý druhý poločas muselo hrát Deportivo v početní nevýhodě. Nepovedený debut Kovala totiž skončil už na konci první půle, kdy si po zahávání Albentosy nešikovně odkopl míč, což musel hasit ostrým zákrokem na Jordána, za který byl po právu vyloučen.

To vše již v době, kdy byl stav 1-1. Depor zahodil dvě šance a Eibar trestal. Koval zaváhal a Inui měl snadnou úlohu. Srovnání přinesla hlavička Andoneho, která se od tyče odrazila do Dmitroviće a od brankáře Eibaru do sítě. Hosté svou početní výhodu nedokázali do skóre promítnout, s Deportivem se rozešli smírně, což je výsledek, který nic neřeší ani pro jeden z týmů.

logo Deportivo La Coruña: (C. Seedorf) Základní sestava (4-3-1-2): M. Koval, Albentosa, E. Bóveda Altube, Fernando Navarro, S. da Silva Júnior, C. Borges, E. Çolak, S. Muntari, A. López Álvarez, F. Andone, L. Pérez Martínez
Náhradníci: R. Martínez Andrade, F. Schär, J. Moreno Fuertes, L. Correia Pinto, B. Valle Balonga, M. Krohn-Dehli, Z. Bakkali
logo SD Eibar: (José Luis Mendilibar Etxebarria) Základní sestava (4-2-3-1): M. Dmitrović, A. Arbilla Zabala, D. Rodríguez Lombán, J. Valdés Díaz, D. García Carrillo, F. Orellana Valenzuela, J. Jordán Moreno, P. Diop, R. Peña Jiménez, T. Inui, C. Días Barbosa de Oliveira
Náhradníci: A. Riesgo Unamuno, D. Juncà Reñé, P. Rodrigues de Oliveira, G. Escalante, I. Alejo Peralta, P. Sánchez Gil, E. García Martínez