Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Deportivo Alavés - Getafe (reportáž)

Deportivo Alavés - Getafe, 07.04.18 (reportáž)

07.04.18 14:00 Základní část - 31. kolo

Deportivo Alavés

2:0

(0:0)

Getafe

Rozhodčí: Santiago Jaime Latre Stadion: Estadio de Mendizorroza Diváci: 18,241 (92%)

Alavés přerušil čtyřzápasovou sérii bez vítězství a triumfem nad Getafe si definitivně zajistil setrvání v Primera División i pro příští sezónu.

Na stadionu Mendizorroza se nehrál příliš pohledný duel, ale když už někdo předvedl nějaký fotbalový um, byli to výhradně domácí. Až v 26. minutě přišla první příležitost, ale Guidettimu zkazil radost Antunes. Poločasový stav byl i kvůli hustému dešti 0-0.

Po změně stran se naopak na gól nemuselo čekat dlouho. Po standardní situaci si nejlepší pozici našel Laguardia a poslal Alavés do vedení. To později pojistil Munir, a protože Antunes neproměnil deset minut před koncem pokutový kop nařízený za faul na Rémyho, zůstaly body ve Vitórii.

logo Deportivo Alavés: (Abelardo Fernández Antuña) Základní sestava (4-4-2): F. Pacheco Flores, M. Aguirregabiria Padilla, R. Duarte Sánchez, R. Ely, V. Laguardia Cisneros, J. Franco Alviz, M. García Sánchez, T. Pina Isla, J. Guidetti, M. El Haddadi Mohamed, R. Sobrino Pozuelo
Náhradníci: A. Sivera Salvá, A. Ruano Delgado, A. Pedraza Sag, D. Torres Rojas, I. Gómez Pérez, M. Wakaso, C. Santos Kwasniewski
logo Getafe: (José Bordalás Jiménez) Základní sestava (4-4-2): Guaita, D. Dakonam Ortega, D. Suárez Suárez, L. Cabrera Sasía, V. Pacheco Antunes, Bergara, F. Fajr, G. Shibasaki, A. Ndiaye, Á. Rodríguez Díaz, J. Molina Vidal
Náhradníci: E. Martínez, B. González Cabrera, F. Molinero Calderón, M. Flamini, Sergio Mora, D. Pacheco Lobato, L. Rémy