STABLE 3.21.0

Griezmann potvrdil, že zůstává v Atléticu

Antoine Griezmann (© marca.es)

Antoine Griezmann prostřednictvím dnes zveřejněného videa potvrdil, že bude pokračovat v kariéře v dresu Atlética Madrid.

Francouzský reprezentant se s národním týmem připravuje na mistrovství světa a opakovaně řekl, že chce mít o budoucnosti jasno právě do začátku mundialu. Až v pořadu, který vysílal kanál #0 televize Movistar+ Griezmann vnesl do věci jasno. Vysvětlil v něm, jak těžké rozhodování, které probíhal s ženou, bratrem, sestrou i rodiči, bylo. "Je to těžké, musím vše promyslet," reaguje na slova manželky, že "pokud uspěje s Atléticem, zapíše se do jeho historie, zatímco v Barceloně bude vždy jedním z mnoha".

O sedmdvacetileté útočné eso se vážně ucházela Barcelona, která byla připravena zaplatit hráčovu výkupní klauzuli v hodnotě 100 milionů eur, samotný Griezmann však nakonec upřednostnil setrvání v červenobílé části hlavního města.

"Klub dělá vše pro to, aby rostl a uspěl v Lize mistrů. Snaží se získat světové hráče. Cítím, že chci zůstat. Rozhodl jsem se zůstat. Bude to znamenat velký tlak, ale chci ukázat celému světu, že jsem se nespletl a že věřím klubu i spoluhráčům," uvedl v závěru zmíněného pořadu. K definitivnímu rozhodnutí dospěl pouhý den před odletem na světový šampionát.

Atlético Madrid podle deníku Marca zvýší Griezmannovi plat. Klíčový fotbalista Los Colchoneros by si tak mohl přijít až na 23 milionů eur ročně.

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 22 Následující
   avatar uživatele ace 1 dnes 15:43
lepsi stat jak puk na stadecu po 6 hodinove ceste, nez sedet jak puk na gauci *6*
Chybí nám jeden hráč a zbývá 1 mega, tady je někde chyba. *1*
@Carlitos Mě se ptej. *4*
@Jordi Alba lol, Sigma má hymnu, jo?
@Carlitos A teď mi došlo, kde ses naučil hymnu Sigmy? *25*
@Carlitos Bych se přidal *22*
@BarcaGang To až v listopadu. *2*
Hlavně sme měli jet 2, ale to koště nedostane volno v práci. *1*
@Jordi Alba tak ty si velký kápo, to už si mohl orvnou cestovat do Barcelony *5*
+1
@Jordi Alba Ale až budou fanoušci zpívat hymnu, pak budeš čučet jak puk, zatímco já bych se přidal *6* *158*
-2
@Carlitos Si teda Srdcař, já jim ani nefandím a stejně mě čeká 6 hodinová cesta do Olomóca vlakem a pak ve 2 ráno cesta zpět *2*
+1
Předchozí 1 2 3 22 Následující

Top plkálisti dnes

1. Carlitos 10
2. Jordi Alba 9
3. BarcaGang 5
4. La Coruňa 4
5. Txapeldun 3
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace