Atlético nemělo ve Vídni problém, Austrii porazilo 3-0

Diego Costa se opět trefil (© marca.es)

Atlético zůstává v Lize mistrů stoprocentní, ve třetím zápase skupiny porazilo ve Vídni Austrii 3-0.

Diego Simeoneho postavil do základní sestavy Diega Costu, jehož start byl kvůli problémům s kotníkem nejistý, naopak David Villa začal na lavičce.

Atlético mělo skvělý vstup do utkání a díky dvěma brankám rozhodlo prakticky už po dvaceti minutách. Skóre otevřel Raúl García, který skvěle využívá jakoukoliv nabídnutou příležitost od Chola Simeoneho, druhou trefu přidal Diego Costa.

Hosty získaný náskok uklidnil a po skvělé úvodní půlhodině sundali nohu z plynu. Diego Costa přesto v 53. minutě mohl znovu zvednout radostně ruce nad hlavu. Austria Vídeň nedokazala papírově silnějšímu soupeři vzdorovat a zaslouženě odešla poražena poměrem 0-3.