Barca přivádí z Racingu Pabla Torreho za 5 milionů eur

Pablo Torre v dresu Racingu Santander

Katalánský klub jen potvrzuje, že chce i do budoucna vsázet na mladé tváře. Z Racingu Santander proto přivádí velkou naději současného španělského fotbalu, Pabla Torreho. Osmnáctiletý útočník sezónu dokončí v Santanderu, k Barceloně se připojí v červenci.

Barcelona s Pablo Torrem podepsala čtyřletý kontrakt, kantabrijský klub za hráče inkasuje 5 milionů eur, které ale mohou narůst o dalších patnáct v návaznosti na plnění bonusů. Součástí smlouvy mezi katalánským klubem a Torrem je také výstupní klauzule v hodnotě 100 milionů eur. Mladý útočník rozehranou sezónu dohraje v Santanderu a od léta se připojí k rezervnímu týmu Barcelony.

O mladého útočníka Santanderu projevila zájem v posledních týdnech nejen Barcelona, ale také Real Madrid a další evropské špičkové kluby. Bodem zlomu tak byl zásah trenéra Xaviho Hernandéze, který dal jasně najevo svůj cíl, kdy se chce soustředit především na mladé hráče a začleňovat je do týmu. Pedri, Nico a Gavi jsou důkazem toho, že se Barcelona s mladíky pracovat nebojí.

Rozvoj Pabla Torreho v probíhající sezóně je dechberoucí. Již v předchozích letech zájemci o něj klepali na dveře Racingu Santander, ale až v letošní sezóně se mezi nimi začaly objevovat opravdové top kluby. Pablo Torre stále ještě nastupuje za mládežnické reprezentační týmy, ale může se chlubit postem kapitána v U19.

V představách trenéra Xaviho by se měl Torre připojit v létě k rezervnímu týmu Barcelony aby tak mohl v případě nevyužití v áčku odehrát víkendová utkání v dresu béčka. Ve svém věku by totiž nebylo dobré posadit ho na lavičku nebo tribunu Barcy. Záměr klubu je, aby odehrál co nejvíce zápasů. Torre je závazkem klubu do budoucna a je pevnou součástí přestavby klubu, která se odehrává od chvíle, kdy na lavičku Barcy dosedl trenér Xavi.

Komentáře (8x)

Vložit komentář

Názor s nejvíce souhlasnými hlasy

ace 28.04.13 12:18
#1

Choreo *22* Vysledek *1*

Všechny názory

ace 28.04.13 12:18
#1

Choreo *22* Vysledek *1*

ace 28.04.13 12:21
#2

Se zas solidne napakovaly sazkovky, Atletico solidni hromadacek *1*

aimar21 28.04.13 14:06
#3

holt to je ta mentalita malyho klubu, s tim atleticu svaz pomuze jen tezko... *2* *5*

ace 28.04.13 14:12
#5

vis o cem mluvis co *2*

aimar21 28.04.13 14:23
#6

jj, vidim to tady na webu u lidi jako ty kazdej den *6*

Messiáš 28.04.13 14:09
#4

Normálně bych mluvil o nějakém komplexu či o něčem takovém, ale tohle Atletico mělo zvládnout, zvlášť proti takové sestavě, co proti nim nastoupila. Nevím, proč atleti přestali hrát přes stranu, kde hrál Nacho, ten ze začátku hodně nevěděl.. Zklamal mne hlavně výkon Falcaa, který byl takovej bez zaujetí, i když to se dá říct o více hráčích Atletica. O to více mne to ale překvapuje, že zrovna proti Realu o výročí a s Cholem, který je nutí, aby nevypustili nic, předvedou tohle..

Beefheart 30.04.13 17:37
#8

skor než v nezaujatí boli v kŕči.. stres zväzuje nohy či jak sa to hovorí.. čistý komplex

Fliskies 28.04.13 16:09
#7

On im ho to vyrocie ani nejako moc pokazit nechcel, aspon to tak nevyzeralo, pokazili si ho skor sami... *131*

Přihlašte se či zaregistrujte pokud chcete přidat komentář

Zápasy

Odehrané Nadcházející

Žádné zápasy nebyly zatím odehrány

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
TOPlist