STABLE 3.24.0
Úvod / Baskičtí trenéři se před nedělními derby sešli na společné večeři

Baskičtí trenéři se před nedělními derby sešli na společné večeři

Přátelská večeře baskických trenérů (© marca.es)

V Baskicku je fotbal vnímán odlišně - solidárněji - než v ostatních regionech Španělska, což potvrdili trenéři Athleticu, Osasuny, Eibaru a Alavésu.

Gaizka Garitano, Jagoba Arrasate, José Luis Mendilibar a Asier Garitano totiž využili programu čtrnáctého kola, jehož součástí jsou derby Osasuna - Athletic a Eibar - Alavés, aby se v pátek sešli na společné večeři, na níž šla rivalita stranou.

Před velkými zápasy obvykle bývá patrné napětí, celá čtveřice koučů se však na večeři v uvolněné atmosféře dobře bavila, a to ani ne 48 hodin před výkopem. Jejich kolega Imanol Alguacil se nemohl dostavit, neboť se svým Realem Sociedad už byl v Madridu, kde se dnes postaví Realu.

Že je pětice baskických klubů v souladu, se ukázalo už před sezónou, kdy se prezidenti dohodli na jednotném vstupném 25 eur do hostujícího sektoru ve vzájemných zápasech (ve Španělsku jde o třaskavé téma, celá řada klubů totiž nasazuje pro hostující příznivce velmi vysoké ceny vstupného). Levante, Valencia a Villarreal, celky z Valencie, se inspirovaly a v uplynulém týdnu oznámily identický pakt.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 3 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 27 Následující

Salzburg ale solidne presuje, jsem zvedavej jak dlouho to vydržej

   avatar uživatele tunak 21 dnes 19:26

@Txapeldun @tunak Ok, tak radsi vyber jiny filmik, treba jakykoliv jiny. *4*

@Txapeldun kamarád říkal, že první metr byl v pohodě, ale pak ty další...

   avatar uživatele tunak 21 dnes 19:25

Pripadne muze jako vhodny studijni materisl poslouzit nejaky oddechovy filmik: https://www.csfd.cz/film/7142-salo-aneb-120-dnu-sodomy/prehled/

wtf Salah co ted nedal

nevim no, mě čeká kolonoskopie, takže teď je tohle moje téma *14*

   avatar uživatele tunak 21 dnes 19:23

Nechceme se radsi vratit k vousovcum?

tohle je celkem válec

V některých severských zemích jako je Norsko nebo Švédsko existují koupelny se dvěma neoddělenými toaletami pro manžele, kteří vykonávají potřebu a očistu společně.

*4* *4* *4*

Předchozí 1 2 3 27 Následující

Top plkálisti dnes

1. Txapeldun 26
2. tunak 21
3. BarcaGang 15
4. ace 8
5. Makak 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace