STABLE 3.25.0
Úvod / Baskičtí trenéři se před nedělními derby sešli na společné večeři

Baskičtí trenéři se před nedělními derby sešli na společné večeři

Přátelská večeře baskických trenérů (© marca.es)

V Baskicku je fotbal vnímán odlišně - solidárněji - než v ostatních regionech Španělska, což potvrdili trenéři Athleticu, Osasuny, Eibaru a Alavésu.

Gaizka Garitano, Jagoba Arrasate, José Luis Mendilibar a Asier Garitano totiž využili programu čtrnáctého kola, jehož součástí jsou derby Osasuna - Athletic a Eibar - Alavés, aby se v pátek sešli na společné večeři, na níž šla rivalita stranou.

Před velkými zápasy obvykle bývá patrné napětí, celá čtveřice koučů se však na večeři v uvolněné atmosféře dobře bavila, a to ani ne 48 hodin před výkopem. Jejich kolega Imanol Alguacil se nemohl dostavit, neboť se svým Realem Sociedad už byl v Madridu, kde se dnes postaví Realu.

Že je pětice baskických klubů v souladu, se ukázalo už před sezónou, kdy se prezidenti dohodli na jednotném vstupném 25 eur do hostujícího sektoru ve vzájemných zápasech (ve Španělsku jde o třaskavé téma, celá řada klubů totiž nasazuje pro hostující příznivce velmi vysoké ceny vstupného). Levante, Valencia a Villarreal, celky z Valencie, se inspirovaly a v uplynulém týdnu oznámily identický pakt.

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 6 Následující

@tunak nebo spis hodil 3x denne, pri tempu, ktery v cr pozoruju

@BarcaGang stavba muze bejt relativne dobra a pestra, pokud teda nejsi od toho, abys hazel lopatou

@tunak proč by ne? Třeba práce na stavbě je skvěla, stojí za tebou odvedená práce, zlepšuješ se v oboru. Samosebou pokud neni možnost se v tom zlepšovat či karierně růst, tak už je to horší no. Na druhou stranu to jsou pak jednoduché práce, které tě nestresují, není třeba přemýšlet, proste rutinní záležitost a to též není uplně špatný.

@BarcaGang zkus neco z toho deset let v kuse hele *4*

Ale jsou lidi, kterejm stereotyp vyhovuje. Ja bych se zblaznil. Prace mne bavi narazove, kdyz je potreba, tejden zamakam, ale pak potrebuju tejden voraz. Pres to nejede vlak. Az se ale vratim na volnou nohu, budu si zakazky vybirat, a delat jen to, co mne bude zajimat. Psk bude prace radosti a ty dva, tri dny v tejdnu si ji uziju. *4*

Já dělal snad vše od stavby, v továrne, za barem, řidiče, rozvozy atd...Nic z toho by me asi dlouhodobě nebavilo, ale když jsem to dělal, tak jsem rozhodně nechodil do práce s odporem, často me to bavilo, navíc kolektiv vždycky skvelej. Jako nevstával ráno radostí, že musím jít do práce, ale to nedělam ani ted *5*

@Pablito tech zas moc není podle me, vyložene s odporem nemuže nikdo vydržet dýl než do první výplaty

Jinak já zásadně nezacinam dělat do 9 *4*

@BarcaGang tak to je jasný, ale máš lidí který chodí do práce vysloveně s odporem. To podle mě tuňák myslel

@Pablito *5* Já si tu dělám srandu z každého, ale zaroven si rád povídám na urovni.

Předchozí 1 2 3 6 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace