STABLE 3.24.0
Úvod / Boateng: V mládí jsem byl blázen

Boateng: V mládí jsem byl blázen

Kevin-Prince Boateng (© marca.es)

Kevin-Prince Boateng se stal překvapivou lednovou posilou Barcelony. Zkušený útočník poskytl médiím rozhovor, v němž zavzpomínal i na divoký život v mládí.

"V mládí jsem byl blázen. V osmnácti jsem byl pro okolí králem, protože jsem měl peníze. Ale pak přišlo dítě, navíc jsem si uvědomil, že pokud chci hrát za kluby jako AC Milán nebo Barcelonu, musím dospět, jinak si vás nevyberou. Můžete být dobrý hráč, ale když to nemáte srovnané v hlavě, nemáte šanci dostat se do takových klubů. Proto jsem změnil svůj přístup a charakter. Teď vážím 83 kilogramů, ale míval jsem i 95. V Londýně (kde hrál za Tottenham) jsem hodně chodil po klubech, jedl špatně... Když jste mladý, je vám jedno, jestli hrajete, nebo ne, protože máte peníze a kamarádi vám neustále opakují, že jste úžasný," prohlásil Boateng, jenž si o to více užívá současné angažmá.

"Teď mám svého kuchaře a jím zdravě, protože vím, že to může prodloužit kariéru. Hrát v Barceloně, to je až dojemné, protože více fotbalista dokázat nemůže. V mém věku to znamená splnění snu. Chci být mužstvu nápomocen. Užívám si každou chvíli."

Jedenatřicetiletý útočník bojuje proti rasismu: "Mám v tom jasno. Pokud dojde při zápase k rasistickým urážkám, opustím hřiště a jdu domů. Je to problém klubů, lig, ale také společnosti. Děti musejí vyrůstat s určitými hodnotami, na barvě kůže nezáleží."

Zajímáte se o dění v klubu FC Barcelona podrobněji? Navštivte náš spřátelený portál FCBarcelona.cz.

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 10 Následující
   avatar uživatele Helix 1 dnes 00:28

@Makak to uz zacali regionalni souteze? nebo Tarantino jeste prestoupil z Bermea nekam vys?

A ještě mě poděla okurky. Komu mám poslat to kilo?

Tarantino low *3*

Fantu koukám začínáme drtit až ve 2. kole

Solid závěr tvl *5*

genialni zaver, cejtim Vale rapl *4*

Mikeeeel *15* *4* *4* *4*

Ten Eibar si dělá srandu, ne? *1*

city slepice docela mazec zápas doporučuji zapnout nahoru dolu

uvidim v sezone, ted ho hodnotit nechci zatim, ale kamos co fandi realu rikal ze z eredivisie na nej sli dobry reference loni, ze konecne vycnival, ale zas to bylo jen nizozemi, tak uvidime co letos, ted by se mel uz zacit ukazovat, mezi 20-22 rokem uz je na case

Předchozí 1 2 3 10 Následující

Top plkálisti dnes

1. Helix 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace