STABLE 3.23.0
Úvod / Boateng: V mládí jsem byl blázen

Boateng: V mládí jsem byl blázen

Kevin-Prince Boateng (© marca.es)

Kevin-Prince Boateng se stal překvapivou lednovou posilou Barcelony. Zkušený útočník poskytl médiím rozhovor, v němž zavzpomínal i na divoký život v mládí.

"V mládí jsem byl blázen. V osmnácti jsem byl pro okolí králem, protože jsem měl peníze. Ale pak přišlo dítě, navíc jsem si uvědomil, že pokud chci hrát za kluby jako AC Milán nebo Barcelonu, musím dospět, jinak si vás nevyberou. Můžete být dobrý hráč, ale když to nemáte srovnané v hlavě, nemáte šanci dostat se do takových klubů. Proto jsem změnil svůj přístup a charakter. Teď vážím 83 kilogramů, ale míval jsem i 95. V Londýně (kde hrál za Tottenham) jsem hodně chodil po klubech, jedl špatně... Když jste mladý, je vám jedno, jestli hrajete, nebo ne, protože máte peníze a kamarádi vám neustále opakují, že jste úžasný," prohlásil Boateng, jenž si o to více užívá současné angažmá.

"Teď mám svého kuchaře a jím zdravě, protože vím, že to může prodloužit kariéru. Hrát v Barceloně, to je až dojemné, protože více fotbalista dokázat nemůže. V mém věku to znamená splnění snu. Chci být mužstvu nápomocen. Užívám si každou chvíli."

Jedenatřicetiletý útočník bojuje proti rasismu: "Mám v tom jasno. Pokud dojde při zápase k rasistickým urážkám, opustím hřiště a jdu domů. Je to problém klubů, lig, ale také společnosti. Děti musejí vyrůstat s určitými hodnotami, na barvě kůže nezáleží."

Zajímáte se o dění v klubu FC Barcelona podrobněji? Navštivte náš spřátelený portál FCBarcelona.cz.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 2 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 56 Následující
   avatar uživatele Helix 5 dnes 19:53

Ortel groupies teda nic moc *4* http://umsle.peklo.biz/2019/1556206093.jpg

média jako jsou Blesk, Aha! a TV program, která jsem měl za slušná a relevantní

*5*

Koktová skrze bulvární média jako jsou Blesk, Aha! a TV program, která jsem měl za slušná a relevantní, označila sex se mnou za chladný a neuspokojivý. Ve svých lživých prohlášeních dále tvrdí, že jsem příliš sebestředný a sobecký. Jde o naprosto nechutné a účelové špinění mého dobrého jména, pravděpodobně na politickou objednávku. Není vyloučeno, že Ornella Koktová dokonce spolupracuje s BIS a je součástí rozsáhlého spiknutí, označeného jako akce "Vulterin", která má za úkol zneškodnit SPD.

   avatar uživatele Helix 5 dnes 19:36

@Txapeldun to byla ta, kterou oblekal do hidzabu?

   avatar uživatele ace 11 dnes 19:36

ta pizda uz neni s Koktem?

Okamura:

Odmítám útoky mé bývalé přítelkyně Ornelly Koktové, která nevybíravým způsobem zveřejňuje v médiích citlivé detaily z našeho milostného života a snaží se mne před následujícími volbami poškodit. Jedná se o lži a pomluvy zhrzené milenky, kterou jsem byl nucen opustit pro její politické názory, nekorespondující s programem hnutí SPD a mými osobními postoji.

*4* *4* *4*

   avatar uživatele ace 11 dnes 19:34

@Txapeldun Wildes, Le Pen valec.

   avatar uživatele ace 11 dnes 19:34

@Txapeldun tj ti lepsolidi co tam prisli delat bordel ty meli zmazat obuskama co se do nich vejde *2*

@Txapeldun fanousek lazia, co mas za problem ty lepsolide? *6*

Předchozí 1 2 3 56 Následující

Top plkálisti dnes

1. tunak 49
2. Carlitos 39
3. Txapeldun 37
4. BarcaGang 16
5. ace 11
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace