STABLE 3.22.0
Úvod / Copa del Rey i Supercopa na jediný zápas, narvhuje podle deníku AS Barcelona

Copa del Rey i Supercopa na jediný zápas, narvhuje podle deníku AS Barcelona

Barcelona navrhuje změnu formátu Copy (© as.com)

Barcelona podle deníku AS usiluje o změnu formátu pohárových soutěží Copa del Rey a Supercopa.

Vedení Katalánců navrhuje, aby se systém Královského poháru proměnil z dvojzápasového v každém kole na jediné utkání, a to na hřišti slabšího soupeře. Ulevilo by se tím nabitému kalendáři a jednozápasové bitvy by měly zaručit větší atraktivitu a vyrovnanost. Podle Barcelony by se formát doma a venku zachoval jen pro semifinálové mače.

Zástupci Blaugranas by stejný řez provedli v srpnové Supercopě, která se v současnosti rovněž hraje na dva zápasy. Idea je taková, že by došlo ke změně na jediné střetnutí, které by se mohlo hrát za hranicemi Španělska na neutrální půdě, jako je tomu často například v italském superpoháru.

Podle listu AS Barcelona podmínila svou podporu Juanu Luisi Larreovi, jenž kandiduje na prezidenta Španělského fotbalového svazu, právě přijetím zmíněných návrhů.

Zajímáte se o dění v klubu FC Barcelona podrobněji? Navštivte náš spřátelený portál FCBarcelona.cz.

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 16 Následující
Takhle to úplně eliminuje ten potenciál, že by se pískalo vyrovnaněji.
@Carlitos Tak byl poslední hráč, ne? Ale to je celkem jedno. Přišlo by mi daleko lepší, kdyby ti videorozhodčí na ne tak závažný momenty alespoň upozorňovali a při těch významnejch zasáhli automaticky.
@Carlitos Skokú Messiho? Si to pozri ešte raz. Veď mu tam dal bodyček úplne bez snahy hrať loptu. Takých penált bolo písknutých mraky.
V tipovacke mam jedinu smolu, proste netrafim presny vysledok *1* *12* *50*
@Makak Tak asi se nemůže kontrolovat každý faul, to by se pak nehrálo. To MAtSe na Pirtua faul byl, ale nemyslim, že na žlutou, normálka. Toho Busquetse si překontrolovat ale na rozdíl od těch dvou skoků Messiho měl, protože to bylo kousek před vápnem, takže už jenom kvůli možný penaltě, navíc to byl jasný faul, i když před vápnem.
Jinak ten styl využití videa je fakt nešťastnej, takhle to akorát pošlou do kopru. Ve 35. minutě se díky tomu odhalí zákrok na červenou, ale když tam potom Ter Stegen sestřelí Portua minimálně za žlutou, hraje se v klidu dál, a to samý při jasnym faulu Muniesy na Busquetse (což už by GOAT pochopitelně proměnil) *21*
@Carlitos Proto se ptám, jestli je cinknutej *1*
@Makak A tak je to správně, ne?
@BRIAN19 Tjn, pro mě životní haluz*5*
@Carlitos Od přípravy hraje naprosto tragicky a dnes stál Barcelonu body.
Předchozí 1 2 3 16 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace