Čtyřiadvacet hodin bez gólu. Getafe neskórovalo proti Atléticu už 16 zápasů

Záběr ze včerejšího utkání (© as.com)

Voda je mokrá, nebe je modré a Getafe nedá Atléticu vedenému Diegem Simeonem gól, ani kdyby to zkoušelo celý den...

Fotbal nabízí celou řadu zajímavých statistik, ta mezi Atléticem a Getafe přesto vybočuje.

Getafe totiž o víkendu s městským rivalem znovu prohrálo, opět s nulou na kontě vstřelených branek. Z posledních šestnácti vzájemných soutěžních duelů ukořistili Azulones pouhé dva body za remízy 0-0, ale hlavně ani jednou nepřekonali brankáře Atlética.

V přepočtu na herní minuty jich čeká Getafe na gól v brance Atlética už plných 1 450, tedy více než 24 hodin. Ani celodenní fotbalový maraton by Bordalásově výběru nestačil na gólovou radost. Atlético naopak rozvlnilo síť Getafe za tuto dobu 31krát.

Prokletí mohl včera zlomil Ángel, jenže pět minut před koncem střetnutí orazítkoval spojnici března a tyče. Před čtyřmi roky měl jedinečnou možnost Stefan Šćepović, pokutový kop ale neproměnil.