Dúfam, že ma Valladolid po sezóne kúpi, vraví Daniele Verde

Real Valladolid v úvode sezóny dlho ani neskóroval, dnes je už všetko inak. Dôvera v trénera Sergia Gonzáleza sa začína vyplácať a skromný klub sa po desiatich kolách La Ligy nachádza na šiestom mieste tabuľky.
Pucela ťahala peknú sériu štyroch víťazstiev za sebou, ktorú tomuto tímu prerušil na vlastnom štadióne Espanyol Barcelona, v nadstavenom čase sa ale Daniele Verde postaral o to, že domáci získali aspoň bod. 22-ročný futbalista sa pri priamom kope z veľkej vzdialenosti oprel do lopty a tá skončila za chrbtom prekvapeného Diega Lópeza. Rodák z Neapola je kmeňovým hráčom AS Rím, už štvrtý rok ale mení kluby ako na bežiacom páse a putuje z jedného hosťovania k druhému. Zmení sa to po tejto sezóne?
"Mám za sebou zranenie, bolo to zložité obdobie, ale teraz sa už cítim veľmi dobre a dúfam, že sa budem na trávniku objavovať pravidelne. Vo Valladolide som sa pomaly udomácnil, v meste sa cítim príjemne a nebudem popierať, že by som tu rád ostal na dlhšie obdobie. Veľmi by ma potešilo, keby ma tento klub po prebiehajúcej sezóne kúpil," vyjadril sa pre denník Marca talianský futbalista.
"Gól do siete Espanyolu ma samozrejme potešil, znamenal pre nás zisk bodu a to je to najdôležitejšie. Videl som, že je to pomerne veľká vzdialenosť a cítil som zodpovednosť, pretože v tíme máme aj hráča ako Rubén Alcaraz, ktorý podobné situácie zahráva častejšie. Ale mal som aj štastie, padlo to tam na moju radosť, aj radosť divákov a spoluhráčov."
Pozrite sa na krásny gól Daniele Verdeho do siete Espanyolu Barcelona :
Přečtěte si také
Komentáře (12x)
Vložit komentářNázor s nejvíce souhlasnými hlasy
Všechny názory
Njn, něco na tom bude - kdo by taky Getafe v LM chtěl?
Ja, kdo by tam chtel jako Sevillu nebo Singapur
Jako říznul je pěkně, to se musí nechat. Valladolid na Wandě to samý, není nad to moci se spolehnout na VAR v rozhodujících kolech sezóny
Snad jim to paní Spravedlnost vrátí v příštím zápase.
Viď, Jordi? Bylo by to pěkný.
Mám zas rozdávat mínusky říkáš jo?
zpětný trestání rozhodčí a hráčů ve velkým by samozřejmě férovosti pomohlo, ale až takovou rovinu asi nikdo nechce, zvlášť ve Španělsku
Tebas asi prodal všechny chladničky do frcu, jinak si nejde vysvětlit, že rozhodčí v podstatě nejsou oproti minulosti vůbec trestáni, i když jsou minimálně pořád stejně špatný, možná ještě horší.
Částečnej ústupek udělali s tím VARem, tak to zas musí vyvážit jinak
to jsou hrozny klauni, tyhle provincni madridsky tymy jako getafe nebo atletico neumi nic jinyho nez brecet, i kdyz je rozhdodci drzi ve ctyrech zapasech z peti...
tak jesteze zrovna ty umis i neco jinyho
To můžeš rovnou jenovat celou první šestku. Teprve na sedmém místě najdeš charakter.
Nejčtenější
Tabulky
# | Tým | Z | B | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ![]() | FC Barcelona | 38 | 88 | ||||
2. | ![]() | Real Madrid | 38 | 78 | ||||
3. | ![]() | Atlético Madrid | 38 | 77 | ||||
4. | ![]() | Real Sociedad | 38 | 71 | ||||
5. | ![]() | Villarreal | 38 | 64 | ||||
6. | ![]() | Real Betis | 38 | 60 | ||||
… | ||||||||
19. | ![]() | Espanyol | 38 | 37 | ||||
20. | ![]() | Elche | 38 | 25 |
Primera División - statistika hráčů
1. | ![]() |
K. Benzema | 27 |
2. | ![]() |
I. Aspas Juncal | 17 |
![]() |
J. Jiménez López | 17 | |
![]() |
V. Júnior | 17 | |
5. | ![]() |
E. Ünal | 16 |
Plkátko
Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)
tak jesteze zrovna ty umis i neco jinyho