Getafe vyhrálo Trofeo Colombino

Getafe vyhrálo Trofeo Colombino (© marca.com)

Getafe se stává vítězem XLVIII. ročníku Trofea Colombina. Ve finále porazili Madriďané domácí Recreativo 2-1.

Třetí místo obsadil portugalský celek Sporting Lisabon., když dokázal zdolat Mogreb Atlético de Tetuán 3-1.

Sporting 3-1 Atlético de Tetuán

(G. 42. Carrico, 66. z pen. Van Wolfswinkel - 55. Traoré, 72. vlastní Fall.)

Sestavy:

Sporting: Borreck, Carrico, Xandao, Soares, Insúa, Rinaudo, Silva, Fernandes, Jeffrén, Wolfswinkel a Eduardo.

Tetuán: El Kinani, El Berrak, Melhaoui, Aberhoun, Fall, El Maimouni, Traoré, Jahouh, Kazani, Ziad a Benhaneeh.

Recreativo 1-2 Getafe

(G: 89. z pen. Rubio - 9. Alexis, 16. Sarabia)

Sestavy:

Recreativo: Alexander, Córcoles, Bonaque, Zamora, Morcillo, Montoro, Borja Stodola, Aitor Garcia, Matamala, Ernesto a Berrocal.

Getafe: Codina, Arroyo, Alexis, Rafa, Mané, P.Leon, Juan Rguez., Michel, Gavilán, Sarabia a Colunga.

Ve finále se proti sobě postavily Recreativo Huelva a Getafe. Už v deváté minutě se prosadil Alexis a šest minut na to přidal další úder Pablo Sarabia. Domácí odpověděli snížujícím gólem, ale to až v 89. minutě, kdy se z penalty trefil Jesús Rubio. Zápas skončil výsledkem 2-1 pro Getafe, které tak tento turnaj vyhrálo.