STABLE 3.22.0
Úvod / Jak vybral čínský majitel Lorcy trenéra? Podle fotografie

Jak vybral čínský majitel Lorcy trenéra? Podle fotografie

Fabri (© marca.es)

Lorca se potácí na dně Segunda División. Možná za to může i netradiční volba trenéra, kterou Xu Genbao na konci prosince loňského roku provedl na základě fotografie.

Čínskému majitelu klubu vedení nabídlo tři jména - Estebana Viga, Juana Ramóna Sandovala a Fabriho. Xu Genbao si překvapivě nevyžádal životopisy všech adeptů či doplňující informace, ale jejich fotografie. Na základě dojmů z nich sáhl po Fabrim.

Podle mnohých to jen dokazuje ochlazení vzhahu 74letého muže, jenž je sám trenérem, nedávno dokonce jmenovaným nejlepším ve své zemi, k Lorce, kterou tak trochu nechává napospas osudu a přestal se o ni zajímat. Očekává se, že klub brzy prodá.

Lorca na sebe upoutala i složením kádru. Díky deseti lednovým posilám se totiž počet národností v týmu rozšířil na číslo 11, což je na Segundu nevídané číslo. Své zastoupení mají v Lorce Jamajka, Argentina, Francie, Portugalsko, Guinea, Mali, Nigérie, Chorvatsko, Uruguay, Španělsko a Švédsko. I to je pravděpodobně jeden z důvodů, proč hráči nemohou na trávníku najít společnou řeč...

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 1 uživatel

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 16 Následující
Takhle to úplně eliminuje ten potenciál, že by se pískalo vyrovnaněji.
@Carlitos Tak byl poslední hráč, ne? Ale to je celkem jedno. Přišlo by mi daleko lepší, kdyby ti videorozhodčí na ne tak závažný momenty alespoň upozorňovali a při těch významnejch zasáhli automaticky.
@Carlitos Skokú Messiho? Si to pozri ešte raz. Veď mu tam dal bodyček úplne bez snahy hrať loptu. Takých penált bolo písknutých mraky.
V tipovacke mam jedinu smolu, proste netrafim presny vysledok *1* *12* *50*
@Makak Tak asi se nemůže kontrolovat každý faul, to by se pak nehrálo. To MAtSe na Pirtua faul byl, ale nemyslim, že na žlutou, normálka. Toho Busquetse si překontrolovat ale na rozdíl od těch dvou skoků Messiho měl, protože to bylo kousek před vápnem, takže už jenom kvůli možný penaltě, navíc to byl jasný faul, i když před vápnem.
Jinak ten styl využití videa je fakt nešťastnej, takhle to akorát pošlou do kopru. Ve 35. minutě se díky tomu odhalí zákrok na červenou, ale když tam potom Ter Stegen sestřelí Portua minimálně za žlutou, hraje se v klidu dál, a to samý při jasnym faulu Muniesy na Busquetse (což už by GOAT pochopitelně proměnil) *21*
@Carlitos Proto se ptám, jestli je cinknutej *1*
@Makak A tak je to správně, ne?
@BRIAN19 Tjn, pro mě životní haluz*5*
@Carlitos Od přípravy hraje naprosto tragicky a dnes stál Barcelonu body.
Předchozí 1 2 3 16 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace