STABLE 3.25.0
Úvod / Jako Hulk. Neuvěřitelný Adama při debutu za Španělsko zaujal. Vrátí se do Barcelony?

Jako Hulk. Neuvěřitelný Adama při debutu za Španělsko zaujal. Vrátí se do Barcelony?

Adama Traoré (© marca.es)

Necelá půlhodina na hřišti v přátelském utkání proti Portugalska stačila Adamu Traorému, aby se stal hlavním tématem dnešního španělského tisku.

Fotbalista Wolves zaujal při debutu za národní tým výkonem i osvalenou postavou, díky které mu média po vzoru filmu Neuvěřitelný Hulk o zeleném silákovi přezdívají Neuvěřitelný Adama.

"Neposiluji se závažím. Dělám jiné cviky. Díky genetice mi svaly rostou velmi rychle. Každý člověk je jedinečný a musí si cvičení přizpůsobit. Tajemství je v tom, že znáte vlastní tělo a přizpůsobíte trénink vaší fyzické kondici. Získal jsem svaly díky tréninku, odpočinku a stravě. Vše musí být v rovnováze. Strava je zcela zásadní, považuji ji za velmi důležitou součást tréninku. Klíčová je i voda. Při zápasech jí přiliš nevypiji, ale udržet si poměr vody v těle je pro sportovce důležité," vysvětluje Adama Traoré a dodává, proč si před zápasem maže na ruce olej: "Bylo to tajemství, ale už to ví celý svět. Je to kvůli tomu, aby mě soupeř nemohl za ruce chytit a faulovat. Navíc mi olej pomáhá předcházet zraněním ramena."

Čtyřiadvacetiletý křídelník je spojován s možným návratem do Barcelony, kde fotbalově vyrůstal, ale nikdy nedostal šanci. Přestože z klubu neodešel před pěti lety v dobrém, návratu by se nebránil. "Neodešel jsem z Barcelony v dobrém. Přestoupil jsem, protože mi přestali dávat příležitost. Nevěděl jsem, v čem se mám zlepšit, protože mi nikdo neřekl, co je špatně. Myslím, že v mé poslední sezóně jsem udělal dost pro to, abych hrál více. Jenže mě poslali zpět do béčka, kde jsem strávil už dva roky. Byl bych býval rád, kdyby mi někdo z Barcelony vysvětlil, co musím dělat jinak. Respektuji klub, může dělat rozhodnutí, která uzná za vhodná, ale určitá pachuť zůstala. A kdyby se mi ozvala Barcelona nyní? Klidně. Neodmítl bych ji. Ale klidně bych šel i do Realu Madrid."

Zajímáte se o dění v klubu FC Barcelona podrobněji? Navštivte náš spřátelený portál FCBarcelona.cz.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 3 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 11 Následující

Asensio hodně nebezepčný, Valverde suprovej. Co tam Benzín zadrbal to se jen tak nevidí. Druhej poločas bude hodne zajimavej a zatím dost otevřený na obě strany. Obávám se, ale že ty utoky Realu jsou zatím nebezpečnější.

Zatím super poločas z diváckého hlediska. De Jong hraje skvele. Jsem zvedav jestli stahne Pedriho dolů, ani bych se nedivil, kdyby přišel namisto něj Roberto.

Dest zatím hodne dobře.

Nechápu jak nakej kkradenej stream utáhne bez jednoho seku v FHD kvalite a Telly neumí ustát nakej napor *14*

@Pablito tak stadion a stream je rozdíl

@Pablito fakt ? já bych na to nechtěl takhle koukat celej zápas

@BarcaGang když nikdy nezazijes nic jinýho než hlavní tribunu nebo tv záběry, tak chápu že se to nedalo no

@BarcaGang jinak podle plkátka sázíš, ne ? Tam nemaj ?

Ale teď už nechápu o co tomu streamu jde

@Pablito lol na to se nedalo divat, to už radši na tunaka na guardianu

Předchozí 1 2 3 11 Následující

Top plkálisti dnes

1. BarcaGang 17
2. Jordi Alba 7
3. Pablito 5
4. tunak 4
5. Helix 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace