STABLE 3.24.0
Úvod / Jako v Kocourkově. De Marcosovi byla po třech měsících smazána žlutá karta

Jako v Kocourkově. De Marcosovi byla po třech měsících smazána žlutá karta

Hráči Athleticu protestují proti vyloučení De Marcose (© marca.es)

Možnost zpětného smazání žluté karty nefunguje v La Lize ideálně, případ Óscara de Marcose se přesto svojí absurditou vymyká.

Univerzál Athleticu byl v únoru vyloučen v zápase proti Barceloně poté, co obdržel druhou žlutou kartu za údajnou hru rukou. Athletic se odvolal a disciplinární komisi zaslal obrazové důkazy, že o ruku nešlo. Disciplinárka přesto nechala trest v platnosti, a tak se Athetic obrátil na španělský Sportovní správní soud (TAD).

TAD během tohoto týdne rozhodl, že v zápise o utkání byla "zjevná chyba" a De Marcose zasáhl balón do ramena a zad, tudíž nařídil anulaci žluté karty. Po 3 měsících a 14 odehraných zápasech, navíc po předposledním ligovém kole, takže smazání karty v podstatě nemá žádný smysl.

Nastává však otázka, jak to vlastě nyní De Marcos s tresty má. Po vyloučení (které pro něj zároveň znamenalo pátou žlutou kartu v sezóně) si odpykal trest v následujícím zápase. Když mu ale byla žlutá karta zrušena, platí, že si odpykal trest za 5 žlutých karet a začíná tedy od nuly, nebo zůstává na počtu čtyř napomenutí? Jak dlouho bude trvat vyřešení této tajenky?

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 5 uživatelů

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 9 Následující

trošku atmosfery v plkátku to chce ne *4*

ja nerikam, ze to byl gol, jen me napadlo, jestli je tady video

jak brecim tyvole? *5*

Pique zasáhl uplně okay, gol nebyl, to vidí i jendookej ču*rák

že za vše mužou rozhodčí *5*

hlavne zase nebreč

Pique váááleček

haluzaci katalansky *8* *8*

Předchozí 1 2 3 9 Následující

Top plkálisti dnes

1. aimar21 9
2. Jordi Alba 7
3. BarcaGang 7
4. Txapeldun 6
5. ace 5
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace