STABLE 3.25.0
Úvod / Ještě nemám sebevědomí, řekl Griezmann. S Messim a Suárezem se teprve poznávají

Ještě nemám sebevědomí, řekl Griezmann. S Messim a Suárezem se teprve poznávají

Antoine Griezmann (© as.com)

Antoine Griezmann zatím v Barceloně nepředvádí výkony, které by odpovídaly jeho ceně. Francouz v rozhovoru prozradil, že ještě nemá potřebné sebevědomí.

"Pořád se učím, snažím se pochopit, jak mí spoluhráči hrají. Vím, že mě tým potřebuje, ale občas je to těžké. Když mám míč, chybí mi sebevědomí k přihrávce nebo střele. Ale to přijde časem," uvedl Griezmann, za něhož Barcelona v létě zaplatila Atléticu 120 milionů eur. "Nevyměnil jsem Atlético za Barcelonu kvůli trofejím nebo Lize mistrů, ale abych se naučil jiný herní styl, filozofi a nové věci v osobní rovině. Opravdu bylo mým cílem vyzkoušet si fotbal v týmu, který vyznává jiný styl. Vždyť i Atlético může kdykoliv ligu nebo Ligu mistrů vyhrát."

Častým tématem je Griezmannův vztah s Luisem Suárezem a zejména Lionelem Messi, který podle tisku nemá být ideální. Novináři rádi hledají akce, ve kterých Messi místo přihrávky na Griezmanna zvolil jiné řešení, a upozorňují na ně. Samotný Griezmann přiznává, že se s novými útočnými kolegy teprve seznamuje: "Jsem nesmělý, nejsem typ člověka, který začíná konverzaci. Není pro mě snadné se s někým bavit. Luis, Leo a já se poznáváme, už spolu chodíme na večeře. Náš vztah se časem může jen zlepšit. Je jasné, že pokud se nám bude dařit na hřišti, pomůže to."

"Moc jsme se neviděli, protože když jsem se připojil k týmu, zranil jsem se a trénoval individuálně, ne s týmem," dodává Messi. "Ale určitě budeme mít možnost se lépe poznat."

Osmadvacetiletý Griezmann je v Barceloně více svázán taktikou. Heat mapy, které sledují hráčův pohyb na trávníku, potvrzují, že zatímco v Atléticu a národnímu týmu patřila Griezmannova volná pozice s pohybem po celé útočné třetině, v dresu Katalánců pracuje výhradně na prostoru levého křídla.


Srovnání Griezmmanovy heat mapy v zápase za Francii (vlevo) a Barcelonu (vpravo).

Zajímáte se o dění v klubu FC Barcelona podrobněji? Navštivte náš spřátelený portál FCBarcelona.cz.

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 6 Následující

@tunak nebo spis hodil 3x denne, pri tempu, ktery v cr pozoruju

@BarcaGang stavba muze bejt relativne dobra a pestra, pokud teda nejsi od toho, abys hazel lopatou

@tunak proč by ne? Třeba práce na stavbě je skvěla, stojí za tebou odvedená práce, zlepšuješ se v oboru. Samosebou pokud neni možnost se v tom zlepšovat či karierně růst, tak už je to horší no. Na druhou stranu to jsou pak jednoduché práce, které tě nestresují, není třeba přemýšlet, proste rutinní záležitost a to též není uplně špatný.

@BarcaGang zkus neco z toho deset let v kuse hele *4*

Ale jsou lidi, kterejm stereotyp vyhovuje. Ja bych se zblaznil. Prace mne bavi narazove, kdyz je potreba, tejden zamakam, ale pak potrebuju tejden voraz. Pres to nejede vlak. Az se ale vratim na volnou nohu, budu si zakazky vybirat, a delat jen to, co mne bude zajimat. Psk bude prace radosti a ty dva, tri dny v tejdnu si ji uziju. *4*

Já dělal snad vše od stavby, v továrne, za barem, řidiče, rozvozy atd...Nic z toho by me asi dlouhodobě nebavilo, ale když jsem to dělal, tak jsem rozhodně nechodil do práce s odporem, často me to bavilo, navíc kolektiv vždycky skvelej. Jako nevstával ráno radostí, že musím jít do práce, ale to nedělam ani ted *5*

@Pablito tech zas moc není podle me, vyložene s odporem nemuže nikdo vydržet dýl než do první výplaty

Jinak já zásadně nezacinam dělat do 9 *4*

@BarcaGang tak to je jasný, ale máš lidí který chodí do práce vysloveně s odporem. To podle mě tuňák myslel

@Pablito *5* Já si tu dělám srandu z každého, ale zaroven si rád povídám na urovni.

Předchozí 1 2 3 6 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace