STABLE 3.24.0
Úvod / João Félix věří, že se v Atléticu stane hvězdou. Nízký věk jako překážku nebere

João Félix věří, že se v Atléticu stane hvězdou. Nízký věk jako překážku nebere

João Félix (© marca.es)

João Félix poskytl první rozhovor po přestupu do Atlética.

Madriďané zaplatili Benfice za teprve 19letého útočníka 126 milionů eur, díky čemuž se João Félix stal nejdražší posilou v historii klubu a třetím nejdražším přestupem vůbec.

"Jsem šťastný. Každý hráč chce působit v nejlepších klubech světa a Atlético mezi ně patří. Atlético znamená velkou šanci a jsem připraven mu odevzdat vše. Hodně jsem Atlético sledoval. Viděl jsem, jak vyhrálo ligu a Evropskou ligu i obě prohraná finále (Ligy mistrů). Vždy jsem španělskou ligu včetně Atlética sledoval," prohlásil fotbalista, který se může spolehnout na podporu nových příznivců. Fanoušci Atlética za první dva dny nakoupili přes 7 000 hráčů s jeho jmenovkou a číslem 7, což pro Atlético znamená čistý zisk kolem milionu eur.

João Félix věří, že se v pruhovaném dresu stane hvězdou, nízky věk jako překážku nebere: "Věk má na některé věci vliv, ale jsem dostatečně vyspělý, abych se s touto situací vypořádal. Už vím, jaké je to hrát za velký klub. Všichni opakují, že mi je jen 19 let, ale nemyslím si, že to je problém. Myslím pozitivně. Chci prožít úspěšný rok a stát se v Atléticu hvězdou. Nebudu slibovat žádná čísla, to se nikdy neslibuje, ale slibuji, že nechám na hřišti vše."

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 4 Následující
   avatar uživatele Makak 2 dnes 08:19

@Pablito Asi to bere tak, že normální pracovní den = 8 h, a pokud člověk spí 4 h, čili polovinu normálu, tráví ty další 4 h prací, čili jeho pracovní den má 12 h.

...12 h je pracovní den typický pro Makaka. Je to řehole © aimar

@BarcaGang ty jsi matematik žejo

   avatar uživatele Makak 2 dnes 07:25

lol

A vůbec, mazejte k tomu pásu, nebudu u něj sám *1*

@Fliskies72 Když to tvrdíš *22* *5*

Reakcni doba pri dlouhodobe spankove deprivaci cc 5-6 h se prej da srovnavat s lehci podnapilosti *5*

Jako pravidelne kazdy den spis jen 5hodin-6hodin a jeste l tomu jako bonus ridis dodavku? *4*

   avatar uživatele ace 1 dnes 06:08

Taky spím 5,6 hodin a o víkendu 8-10 A většina lidí to tak má co znám, tak co z toho děláte vedu zas *5* spíš neznám nikoho kdo spí ve všední den 12 *4*

Ale jestli spite jen 4 hodiny, tak to uz musite byt tezky milionari nebo pozitkari, protoze mit o 50% vic casu nez ostatni je solidni vyhoda.

Předchozí 1 2 3 4 Následující

Top plkálisti dnes

1. BarcaGang 4
2. Jordi Alba 3
3. Makak 2
4. Pablito 1
5. ace 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace