STABLE 3.24.0
Úvod / Júniora potěšilo přijetí v šatně. K tweetu o Messim se už vracet nechce

Júniora potěšilo přijetí v šatně. K tweetu o Messim se už vracet nechce

Júnior Firpo (© marca.es)

Obavy, že by přijetí Júniora Firpa v Barceloně mohl ovlivnit tweet o Lionelu Messim, který před několika lety zveřejnil na sociální síti, se nenaplnily. Mladý bek si prostředí v novém klubu pochvaluje.

"Potěšilo mě, jak mě v šatně přijali. Myslím, že už není potřeba se k tomu vracet, je to minulost," uvedl 22letý levý bek, který před sedmi lety na Twitteru napsal: "Je mi jedno, že se ta zas.aná krysa Messi zranil, kéž by umřel a už nedal žádný gól, jojo."

"Můj nejlepší kamarád z Barcelony byl velkým fanouškem Messiho. Abych si z něho vystřelil, začal jsem psát o Messim ošklivé věci na Twitteru. To je vše, bylo to dětinské. Ze stejné doby jsou některé hloupé příspěvky o Julii, která tehdy byla mojí přítelkyní a nyní ji mám za ženu a máme spolu dceru. Jsou to věci, které děláte v patnácti, když vás nikdo nezná a nemůžete vědět, jaký dopad budou mít o několik let později. Ale pokud někoho urazily, musím se omluvit. Omluvím se bez problémů a s pokorou."

"Messi je nejlepší na světě, jednoznačně, o tom není pochyb. Ohledně Zlatého míče vždy říkám, ať ho dají jemu a pro ostatní smrtelníky udělají další ocenění," dodal Firpo, jenž se těší na debut v kostkovaném dresu. "První hodiny jako Culé byly hodně divoké. Nemohu se dočkat prvního zápasu, v Barceloně jsou skvělí hráči, kteří mi vše ulehčí. Měl jsem i jiné nabídky, ale Barcelona je vlakem, do kterého máte možnost nasednout jen jednou v životě. Přestup jsem oslavil večeří s rodinou."

Zajímáte se o dění v klubu FC Barcelona podrobněji? Navštivte náš spřátelený portál FCBarcelona.cz.

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 4 Následující
   avatar uživatele Makak 2 dnes 08:19

@Pablito Asi to bere tak, že normální pracovní den = 8 h, a pokud člověk spí 4 h, čili polovinu normálu, tráví ty další 4 h prací, čili jeho pracovní den má 12 h.

...12 h je pracovní den typický pro Makaka. Je to řehole © aimar

@BarcaGang ty jsi matematik žejo

   avatar uživatele Makak 2 dnes 07:25

lol

A vůbec, mazejte k tomu pásu, nebudu u něj sám *1*

@Fliskies72 Když to tvrdíš *22* *5*

Reakcni doba pri dlouhodobe spankove deprivaci cc 5-6 h se prej da srovnavat s lehci podnapilosti *5*

Jako pravidelne kazdy den spis jen 5hodin-6hodin a jeste l tomu jako bonus ridis dodavku? *4*

   avatar uživatele ace 1 dnes 06:08

Taky spím 5,6 hodin a o víkendu 8-10 A většina lidí to tak má co znám, tak co z toho děláte vedu zas *5* spíš neznám nikoho kdo spí ve všední den 12 *4*

Ale jestli spite jen 4 hodiny, tak to uz musite byt tezky milionari nebo pozitkari, protoze mit o 50% vic casu nez ostatni je solidni vyhoda.

Předchozí 1 2 3 4 Následující

Top plkálisti dnes

1. BarcaGang 4
2. Jordi Alba 3
3. Makak 2
4. Pablito 1
5. ace 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace