STABLE 3.24.0
Úvod / Kluby La Ligy si v přípravě zahrají ve 13 různých zemích

Kluby La Ligy si v přípravě zahrají ve 13 různých zemích

Pět klubů si zahraje v USA (© as.com)

Celkům La Ligy začala příprava, jejíž součástí jsou o přátelské zápasy. Řada z nich se odehraje za hranicemi Španělska, a sice ve třinácti různých zemích čtyř kontinentů.

Výjimku tvoří jen Alavés a nováčci Granada a Mallorca. Tato trojice se mimo Španělsko nevydá. Real Madrid je prozměnu jediným klubem, který nenastoupí ani k jednomu utkání na španělské půdě, neboť tradiční Trofeo Bernabéu se kvůli rekonstrukci stadionu přesune na zimní období.

Nejvíce účastníků Primery si zahraje na německé půdě - Real Madrid, Athletic, Eibar, Celta Vigo, Sevilla a Valencia. Populární jsou také Spojené státy americké, v zemi hvězd a pruhů nastoupí Real Madrid, Barcelona, Atlético, Sevilla a Valladolid. Tři týmy čekají přípravné duely v Rakousku (Eibar, Levante, Villarreal), Portugalsku (Betis,, Getafe, Valencia), Francii (Espanyol, Leganés, Levante) a Anglii (Athletic, Real Sociedad, Valencia).

V menšině jsou Kanada (Real Madrid, Valladolid), Maroko (Betis, Leganés) a Mexiko (Atlético, Betis). Osasuna se podívá do Nizozemska, Valencia do Švýcarska a na asijský světadíl se vypraví jen Barcelona - do Japonska.

Nový ročník La Ligy začne v pátek 16. srpna střetnutím Athletic - Barcelona.

Kde budou hrát kluby La Ligy přípravné zápasy?

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 1 uživatel

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 22 Následující

A druhej vítěz dne je tenhle finskej gólman, kterej dál při svým debutu v nároďáku gól Švédům *4* https://www.youtube.com/watch?v=vTKbqjxv8P4

Tortorellovu

“I don’t think he knows how to play” and “He’s off the rails” are just two of the things John Tortorella said to describe Anthony Duclair, who is in the Blue Jackets lineup and playing in his hometown.

A dnes dal Tortorellu tymu hattrick *4*

Duclair v posledních 5 zápasech 8 gólů *86* *85*

@šašekFCB před tou 50 minutou bylo 9.5

@Txapeldun aký bol na ho kurz na tipaci?

trefil to krásně

@šašekFCB nj, důvod přejít ke konkurenci

Duuuuuuuc *66* *80*

Předchozí 1 2 3 22 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace