Kondogbia si kvůli chybě svazu musí odpykat trest z roku 2013

Geoffrey Kondogbia (© marca.es)

V dresu Valencie se v dvojzápase šestnáctifinále Copa del Rey proti Zaragoze neobjeví Geoffrey Kondogbia. Francouzský záložník si musí odpykat trest z roku 2013.

V semifinále Královského poháru 2012/2013 byl totiž v barvách Sevilly po červené kartě vyloučen, za což dostal stopku na dva zápasy. Ty si měl po přestupu do Monaca odsedět právě v jeho dresu v Coupe de France, jenže Španělský fotbalový svaz (RFEF) neinformoval o trestu francouzskou stranu, jak vyžadují regule FIFA. Tudíž Kondogbia odehrál za Monaco v tamějším poháru celkem šest zápasů a trest zůstal v platnosti.

Další chybu udělal svaz poté, co Valencia získala 24letého fotbalistu na hostování z Interu. RFEF totiž ujistil Netopýry, že hráč v žádné sankci není a je k dispozici pro všechny soutěže. Vedení klubu však přišlo na zapomenutý rest právě ze sezóny 2012/2013, informovalo o něm svaz a ten potvrdil, že trest je stále aktivní.

Přitom pokud by Valencia nezačala po všem pátrat na vlastní pěst a Kondogbiu proti Zaragoze nasadila, byl by takřka jistě zápas kontumován v její neprospěch. A to ze strany RFEF, tedy organizace, která svou nekompetentností celou kauzu zavinila...

Komentáře (6x)

Vložit komentář

Všechny názory

Afarnini 02.01.23 19:33
#1

Angličany ze zásady nebrat, Bellingham je vyhajpovany běžec, co prihraje na pár metrů. Potřebujeme někoho s mozkem za Modřice a Kroose, bohužel v dnešní době se tito fotbalisti nerodí.

tunak 02.01.23 20:00
#2

S mozkem za Modřice u Brna, směrem na Vídeň?

tunak 02.01.23 21:12
#3

A když chceš záložníky s mozkem (jak by takovej moh vlízt do toho vašeho kurevníku, btw?), tak si nenechávej utíct Odegaarda. Odegaard a Hakimi + Madrid, to už je skoro jak romance Salaha a De Bruyneho s Chelsea. *6*

Afarnini 02.01.23 21:28
#4

Odegaard nemá/neměl nikdy hlavu na Madrid. Typická hvězdička pro týmy druhého sledu. Prej kapitán Arsenalu také děcko.??

tunak 02.01.23 21:34
#6

A viděls ten pas na Martinelliho proti Brightonu? Ne? Tak si ho pusť a běž slintat do polštáře. *6*

Afarnini 02.01.23 21:33
#5

Vzpamatuj se chlapče, Odegaard nemá na Real, dostal x šanci po úspěšném hostování v San Sebastinu a top úroveň nezvládl. Teď zahrál 2 zápasy za Arsenal, který hraje pouze jednou za týden a ty z něj děláš top playera. Si k smíchu

Přihlašte se či zaregistrujte pokud chcete přidat komentář

Zápasy

Odehrané Nadcházející

Žádné zápasy nebyly zatím odehrány

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
TOPlist