Konečné rozhodnutí o Mbappého budoucnosti otázkou několika dní

Španělským tiskem proběhla smršť zpráv o tom, že se Kylian Mbappé již dohodl s Realem Madrid, zároveň samotný hráč deklaroval, že své rozhodnutí již učinil, ale na oznámení si ještě počkáme. Z boje o hráče mezitím oficiálně odstoupil Liverpool, zbývá tedy dvojice PSG-Real.

Zdá se, že konečné rozhodnutí o budoucnosti francouzského reprezentačního útočníka by mohlo padnout během několika příštích dní. Sám Mbappé to komunikoval v neděli na galavečeru při příležitosti výročních cen Francouzské národní unie fotbalových hráčů. „Své rozhodnutí o budoucnosti oficiálně oznámím předtím, než se v červnu připojím k francouzské reprezentaci,“ odpověděl na otázky novinářů. „Ať už to bude PSG nebo Real Madrid, budu v týmu spokojený.“

Vše nasvědčuje tomu, že se Mbappé rozhodne přejít na Santiago Bernabeu a informace, které se množí v tisku, to jen potvrzují. Novinář Fabrizio Romano, který se spolupracuje na přestupový trh uvádí, že v úterý se uskuteční schůzka mezi hráčem, jeho rodinnými příslušníky, právníky a zástupci klubu, na kterém by se měly doladit detaily dohody.

Real Madrid si je více než jistý, že Mbappého dny v PSG jsou sečteny a že jakmile vyprší jeho současná smlouva, upíše se Bílému baletu. Hráč je ve svých vyjádřeních opatrný a tak mimo video, na kterém byl zachycen při stěhování věcí ze svého současného bytu v Paříži, mnoho dalších indicií není.

Deník The Athletic tvrdí, že detaily budoucího kontraktu mezi Mbappém a Realem jsou již odsouhlaseny, přičemž na podpis francouzského reprezentanta se stále čeká. Přesto se PSG nevzdává a snaží se přesvědčit svou hvězdu, její okolí a snad i samo sebe k prodloužení smlouvy. Bude to jen poslední zoufalý pokus pařížského klubu? Z boje o Mbappého odstupuje jeden zájemce za druhým, na jaře zprávy o svém zájmu popřela Barcelona, nyní je mimo hru i Liverpool. "Pochopitelně sledujeme Mbappého, nejsme slepí, je to vynikající hráč. Ale boje o něj se účastnit nemůžeme. Jsou v něm zainteresované jiné kluby a je to tak v pořádku. My k nim nepatříme," oznámil na tiskové konferenci Jurgen Klopp.

Zápasy

Odehrané Nadcházející

Žádné zápasy nebyly zatím odehrány

Žádné zápasy

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 4 Následující

@ace Na Slovensku už maj kromě zálohovanejch plastovejch lahví i klavír, jo? Dobrý. *86*

@ace sis po dnešním komickém raplu dopřál trochu relaxu v civilizaci mimo Blanensko? *22*

@ace klavir snad ma kazdy kulturni clovek doma a necha si zahrat, kdy chce *5*

   avatar uživatele ace 10 včera 19:46

Kdo nemá večeři kde mu při tom hrají na klavír, je obyčejné buran z Vysočiny c9 zná maximálně menickarnu u Vašíčků *2*

   avatar uživatele ace 10 včera 19:18

@tunak pst, to se neříká stejně jako náklady na baterky elektro pici

   avatar uživatele ace 10 včera 19:17

@Jordi Alba ok *4* já sem to ani pořádně nečetl se přiznám

@tunak proto tam taky píšu, že je to názor *38*

@tunak Indoevropanů s vysokým iq je většina v týhle zemi s 1.4 miliardou obyvatel říkáš? *2*

Btw enviro nsklady skleneny lahve mohou (nemusi, ale mohou) byt jeste vetsi nez u plastu.

@Jordi Alba Indie je plna Indoevropanu s vysokym IQ. Nebo co to zase meles? Co to tady zase predvadite? *4* *4* *4*

Ani nevim, ze na SVK zalohujou plastovy lahve. Hm. Ze by to bylo tim, ze zadny nekupuju, protoze nejsem uplnej k*eten jako ti, co si kupujou balenou vodu?

Předchozí 1 2 3 4 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace