STABLE 3.24.0
Úvod / Leganés oslaví 90 let návratem k "italským" dresům

Leganés oslaví 90 let návratem k "italským" dresům

"Italské" dresy Leganésu (© marca.es)

Pro Leganés je letošní sezóna jubilejní, klub slaví 90 let od založení a při té příležitosti připravil speciální sadu dresů.

První utkání v nich odehraje dnes proti Eibaru. "V devadesáti se nemůžete cítit lépe," zní slogan, kterým Leganés novinku oznámil.

Dresy budou "italské", tedy v barvách této země - bílé, červené a zelené. Nejde však o poctu samotné Itálii, nýbrž o návrat k dávné historii, konkrétně roku 1930. Leganés byl sice založen již o dva roky dříve, jenže během této doby neměl na dresu žádný znak.

Ten byl vytvořen právě až v roce 1930 a byl vyveden v bílé, červené a zelené, čemuž se přizpůsobily i dresy, které vystřídaly dosavadní modročervené. S současné modrobílé kombinaci nastupuje Leganés od roku 1954.

Fanoušky historické dresy nadchly, v hlasování na oficiální webové stránce La Ligy dokonce byly zvoleny jako ty vůbec nejhezčí v letošním ročníku soutěže.

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 10 Následující
   avatar uživatele Helix 1 dnes 00:28

@Makak to uz zacali regionalni souteze? nebo Tarantino jeste prestoupil z Bermea nekam vys?

A ještě mě poděla okurky. Komu mám poslat to kilo?

Tarantino low *3*

Fantu koukám začínáme drtit až ve 2. kole

Solid závěr tvl *5*

genialni zaver, cejtim Vale rapl *4*

Mikeeeel *15* *4* *4* *4*

Ten Eibar si dělá srandu, ne? *1*

city slepice docela mazec zápas doporučuji zapnout nahoru dolu

uvidim v sezone, ted ho hodnotit nechci zatim, ale kamos co fandi realu rikal ze z eredivisie na nej sli dobry reference loni, ze konecne vycnival, ale zas to bylo jen nizozemi, tak uvidime co letos, ted by se mel uz zacit ukazovat, mezi 20-22 rokem uz je na case

Předchozí 1 2 3 10 Následující

Top plkálisti dnes

1. Helix 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace