STABLE 3.22.0
Úvod / Levante je pod vedením Paca Lópeze nejlepším týmem La Ligy

Levante je pod vedením Paca Lópeze nejlepším týmem La Ligy

Paco López (© marca.es)

Levante potvrdilo skvělou formu, když jako první tým v ligové sezóně dokázalo po nádherné přestřelce porazit mistrovskou Barcelonu 5-4. Granotes jsou od nástupu Paca Lópeze vůbec nejúspěšnějším týmem La Ligy.

V Primeře debutující trenér přitom vystřídal Juana Ramóna Lópeze Muñize ve chvíli, kdy Levante patnáctkrát v řadě nedokázalo zvítězit. Zatímco Muñiz měl bilanci 21 získaných bodů z 27 utkání, Paco López mužstvo herně a především výsledkově zcela změnil. 

Proti Barceloně vedl tým podesáté, z toho poosmé vítězně. K tomu jedna remíza a jediná prohra. Pětadvacet nasbíraných bodů z 30 možných. To je vizitka 50letého kouče, jemuž Levante před několika dny prodloužilo smlouvu i na příští ročník Primera División.

Pod vedením Paca López je Levante vůbec nejlepším týmem celé soutěže. Nejblíže mu za posledních 10 střetnutí Betis (23 bodů) a dvojice velkoklubů Barcelona a Real Madrid (21 bodů). Samotný Paco López k tomu říká: "Je těžké najít konkrétní příčinu proměny. Od první chvíle jsme se snažili dodat týmu nějakou identitu, aby byl rozpoznatelný. Mužstvu, které bylo v tak hluboké krizi, bylo potřeba dodat odvahu a statečnost."

Tabulka La Ligy od chvíle, kdy Levante převzal Paco López:

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 9 Následující
   avatar uživatele tunak 3 dnes 16:07
https://kompost.cz/@fuxoft/100898505447756008 *39*
   avatar uživatele ace 4 dnes 14:54
neznamena, ale umim *2*
neznamená že si hrál fifu ještě někdy na segách že to umíš *5*
   avatar uživatele ace 4 dnes 14:49
sem to hraval dkyz ty jeste tahals kacery po Vysocine *2*
@ace nezavid, že to neumíš hrát *2*
   avatar uživatele ace 4 dnes 13:50
Fifa lamactvi off *2*
Sezony jsem si zapl podle svého gusta, FUT Rivals hraješ do doby než dosáhneš solidního ratingu pro lepší balíčky *1* Včera jsem se probudil a šel hrát v noci, to je humáč *7*
@BarcaGang tak já byl nalwvo zvyklý na Nolita, takže proti němu je to velký zlepšení *5*
Předchozí 1 2 3 9 Následující

Top plkálisti dnes

1. Carlitos 15
2. BarcaGang 9
3. ace 4
4. donostia 4
5. aimar21 4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace