STABLE 3.25.0
Úvod / Liga Fantástica po 13. kole

Liga Fantástica po 13. kole

Liga Fantástica

Naše manažerská hra Liga Fantástica má odehrané třinácté kolo letošního ročníku, kterým pokračovala listopadová fáze. Jaké výsledky přineslo?

Mezi uživateli zazářil La Coruňa se ziskem 293 bodů, ke kterým mu pomohl i nejlepší hráč kola Lionel Messi s 50 body, jemuž navíc loňský mistr nasadil kapitánskou pásku. S velkým odstupem následovali druhý zemun (193 bodů), pro něhož jde o premiérové umístění v nejlepší trojici, a třetí lubpo1 (189).

La Coruňa se samozřejmě ujal i vedení v měsíčním pořadí se 404 body, nejblíže mu jsou Petrinho17 (340) a Txapeldun (327).

Změnilo se celkové pořadí, do jehož čela se propracoval kdo jiný než La Coruňa (2 304), jenž odsunul na drué místo uživatele BarcaGang (2 245). Na třetí stupínek poskočil Petrinho17 (2 136).

Příští kolo, které je čtrnáctým v letošním ročníku a třetím v listopadovém cyklu, má uzávěrku hodinu před výkopem úvodního utkání, tedy po reprezentační přestávce v pátek 22. listopadu ve 20:00! Nezapomeňte, že rozpočet je navýšen na 110 milionů eur, což by všem manažerům mělo zjednodušit výběr sestavy a nabídnout více možností.

Nezapomeňte, že byly rozšířeny použitelné formace. O které jde, najdete v pravidlech. Důvodem je jednak větší volnost při vytváření týmu a také fakt, že u některých fotbalistů se může měnit post a více povolených rozestavení by mělo eliminovat možnost, že změnou postu se správně uložená sestava změní na nepovolenou (takové případy bohužel nelze zcela vyloučit a jsou řešeny individuálně).

Pro nováčky připomínáme, že do hry Liga Fantástica je možné se přihlásit kdykoliv v jejím průběhu, neboť probíhá v týdenních a měsíčních cyklech a jednom celoročním.

Co je Liga Fantástica?

Kdo neví, co to je Liga Fantástica, tak malé shrnutí. Jde o hru, kde si každý registrovaný uživatel může vytvořit svou virtuální jedenáctku hráčů (zde), za kterou dostává body podle výkonnosti. Vše je popsáno v pravidlech (zde).

Je nutné, aby základní sestava obsahovala 11 hráčů (1 brankář a 10 hráčů do pole), odpovídala některé z možných formací a musí být v maximální výši 110 milionů eur, jinak se automaticky neuloží a nebude se přepočítávat!

Uživatel si zvolí název svého týmu (zde), v sekci Moje sestava si zvolí svou jedenáctku fotbalistů (zde), kterou může kdykoliv změnit a upravit. Sestava se automaticky uloží v čas uzávěrky kola (hodinu před výkopem prvního zápasu). V sekci Moje sestava v pravé části obrazovky je rámeček s rozpočtem a pod ním je seznam zápasů daného kola. Nově si můžete zvolit kapitána, jehož body se zdvojnásobí.

Přejeme příjemnou zábavu a velký počet získaných bodů!

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 2 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 13 Následující
   avatar uživatele ace 4 dnes 13:40

Když sem u toho, kdo se neopaluje u bazénu, socko vapenka z vesnice *169*

   avatar uživatele tunak 1 dnes 11:56

@Txapeldun *4* pekna statistika

@Makak To muselo vypadat *5*

+1
   avatar uživatele Makak 3 dnes 11:34

*4* Používat Součka jako měřítko je stejnej fail jako hájit Suáreze přítomností Griezmanna *2*

-1

Soucek was also Spurs' joint-top scorer in June *5*

Tottenham have had fewer shots on target in July than Tomas Soucek

   avatar uživatele Makak 3 dnes 11:22

Koneckonců já kvůli problémům s pravým stehnem poslední dobou často kopu levačkou a včera jsem vyslal podobnou ránu jak Carlos proti Francii *109*

   avatar uživatele Makak 3 dnes 11:20

@Txapeldun Co když to berou jako výraz respektu?

Předchozí 1 2 3 13 Následující

Top plkálisti dnes

1. Txapeldun 6
2. ace 4
3. Makak 3
4. BarcaGang 1
5. Jordi Alba 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace