STABLE 3.24.0
Úvod / Liga Fantástica po 37. kole

Liga Fantástica po 37. kole

Liga Fantástica

Naše manažerská hra Liga Fantástica má odehrané třicáté sedmé kolo, které bylo předposledním v letošním ročníku. Jaké výsledky přineslo?

Zlaté ocenění si vysloužil Helix, jemuž sázka na Athletic přinesla 241 bodů. Sto šest z nich mu zajistil hráč kola Raúl García s hodnocením 53 bodů, jemuž svěřil Helix kapitánskou pásku.

Druhé místo obsadil Carlitos (205 bodů) a třetí Petrinho17 (199).

V měsíčním pořadí se ujal vedení Raggy122 s 293 body, jenž je následován Petrinhem17 (287) a jopem (286).

V čele celkového pořadí se před posledním kolem drží La Coruňa (5 185), na pozici nejbližšího konkurenta se posunul Carlitos (5 177) a na třetí post spadl aimar21 (5 138).

Příští kolo, které je třicátým osmým a posledním v letošním ročníku, má uzávěrku hodinu před výkopem úvodního utkání, tedy v sobotu 18. května ve 12:00! 

Nezapomeňte, že byly rozšířeny použitelné formace. O které jde, najdete v pravidlech. Důvodem je jednak větší volnost při vytváření týmu a také fakt, že u některých fotbalistů se může měnit post a více povolených rozestavení by mělo eliminovat možnost, že změnou postu se správně uložená sestava změní na nepovolenou (takové případy bohužel nelze zcela vyloučit a jsou řešeny individuálně).

Pro nováčky připomínáme, že do hry Liga Fantástica je možné se přihlásit kdykoliv v jejím průběhu, neboť probíhá v týdenních a měsíčních cyklech a jednom celoročním.

Co je Liga Fantástica?

Kdo neví, co to je Liga Fantástica, tak malé shrnutí. Jde o hru, kde si každý registrovaný uživatel může vytvořit svou virtuální jedenáctku hráčů (zde), za kterou dostává body podle výkonnosti. Vše je popsáno v pravidlech (zde).

Je nutné, aby základní sestava obsahovala 11 hráčů (1 brankář a 10 hráčů do pole), odpovídala některé z možných formací a musí být v maximální výši 90 milionů eur, jinak se automaticky neuloží a nebude se přepočítávat!

Uživatel si zvolí název svého týmu (zde), v sekci Moje sestava si zvolí svou jedenáctku fotbalistů (zde), kterou může kdykoliv změnit a upravit. Sestava se automaticky uloží v čas uzávěrky kola (hodinu před výkopem prvního zápasu). V sekci Moje sestava v pravé části obrazovky je rámeček s rozpočtem a pod ním je seznam zápasů daného kola. Nově si můžete zvolit kapitána, jehož body se zdvojnásobí.

Přejeme příjemnou zábavu a velký počet získaných bodů!

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 5 uživatelů

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 9 Následující

ja nerikam, ze to byl gol, jen me napadlo, jestli je tady video

jak brecim tyvole? *5*

Pique zasáhl uplně okay, gol nebyl, to vidí i jendookej ču*rák

že za vše mužou rozhodčí *5*

hlavne zase nebreč

Pique váááleček

haluzaci katalansky *8* *8*

   avatar uživatele tunak 2 dnes 21:06

@Josef72 ale diváci se nenuděj, góly padaj, tak co?

dejte Czechii šestku!

VAAALENCIAAA CLUUB DE FUUUUTBOOOL

Předchozí 1 2 3 9 Následující

Top plkálisti dnes

1. aimar21 9
2. Jordi Alba 7
3. BarcaGang 6
4. Txapeldun 6
5. ace 5
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace