STABLE 3.25.0
Úvod / Liga Fantástica po 7. kole

Liga Fantástica po 7. kole

Liga Fantástica

Naše manažerská hra Liga Fantástica má odehrané sedmé kolo letošního ročníku, který pokračovala říjnová etapa. Jaké výsledky přineslo?

Opět se potvrdilo, že s klesajícím počtem branek v La Lize klesá i počet potřebných bodů k vítězství v kole. Letošní minimum 164 bodů stačilo simpimu11 k triumfu, druhý skončil se ztrátou El Rafter (112) a za ním těsně Mindrot (111).

Před posledním říjnovým kolem drží první pozici měsíční etapy juraclub (327), jehož následují simpi11 (325) a Carlitos (320).

Do čela celkového pořadí poskočil simpi11 (925), jen o dva body zpět je Petrinho17 a těsně pod hranicí 900 bodů třetí aimar21.

Příští kolo, které osmým v letošním ročníku a posledním v měsíční cyklu pro říjen, má uzávěrku v době výkopu prvního utkání, tedy v pátek 30. října ve 21:00. Nezapomeňte, že rozpočet je navýšen na 110 milionů eur, což by všem manažerům mělo zjednodušit výběr sestavy a nabídnout více možností. Přehled pravděpodobných sestav pro toto kolo dle španělského tisku najdete zde.

Nezapomeňte, že byly rozšířeny použitelné formace. O které jde, najdete v pravidlech. Důvodem je jednak větší volnost při vytváření týmu a také fakt, že u některých fotbalistů se může měnit post a více povolených rozestavení by mělo eliminovat možnost, že změnou postu se správně uložená sestava změní na nepovolenou (takové případy bohužel nelze zcela vyloučit a jsou řešeny individuálně).

Pro nováčky připomínáme, že do hry Liga Fantástica je možné se přihlásit kdykoliv v jejím průběhu, neboť probíhá v týdenních a měsíčních cyklech a jednom celoročním.

Co je Liga Fantástica?

Kdo neví, co to je Liga Fantástica, tak malé shrnutí. Jde o hru, kde si každý registrovaný uživatel může vytvořit svou virtuální jedenáctku hráčů (zde), za kterou dostává body podle výkonnosti. Vše je popsáno v pravidlech (zde).

Je nutné, aby základní sestava obsahovala 11 hráčů (1 brankář a 10 hráčů do pole), odpovídala některé z možných formací a musí být v maximální výši 110 milionů eur, jinak se automaticky neuloží a nebude se přepočítávat!

Uživatel si zvolí název svého týmu (zde), v sekci Moje sestava si zvolí svou jedenáctku fotbalistů (zde), kterou může kdykoliv změnit a upravit. Sestava se automaticky uloží v čas uzávěrky kola (hodinu před výkopem prvního zápasu). V sekci Moje sestava v pravé části obrazovky je rámeček s rozpočtem a pod ním je seznam zápasů daného kola. Nově si můžete zvolit kapitána, jehož body se zdvojnásobí.

Přejeme příjemnou zábavu a velký počet získaných bodů!

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 1 uživatel

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 19 Následující
   avatar uživatele tunak 12 dnes 22:47

@Makak to bych řekl, že si snad proboha neplatíme DVTV *5*

přece nebudeme přispívat na živobytí Daniele Drtinový?

   avatar uživatele tunak 12 dnes 22:47

@Makak zrovna attenborougha museli dlouho přemlouvat, aby vytáhl hlavu ze zadku

dobře si pamatuju Monbiotovy články na tohle téma - Attenborough si vždycky moc vážil svýho společenskýho postavení na to, aby opustil mediánlí comfort zone. Dávno se vědělo, v jakým jsme průšvihu, ale on si pořád točil iluze o zvířátkách v divočině a tím AKTIVNĚ přispíval k tomu, že lidi nebrali varování o blížící se katastrofě vážně.

I díky Attenboroughovi jsme v průseru, ve kterým jsme.

   avatar uživatele Makak 5 dnes 22:37

Smetana klasicky na facku.

   avatar uživatele tunak 12 dnes 22:19

Coz mi pripomina, ze zitra musim skocit do vydejniho okynka pro brzdovy dpalky a novou omotavku. *87*

   avatar uživatele tunak 12 dnes 22:18

Druha vec je, ze muze mit otevreno tesko a hudy mudi mit zavreno... to je samozrejme spatne.

   avatar uživatele tunak 12 dnes 22:17

Kvuli jrlitum jako vy musim platit drahy testy, abych se dostal do hor. Mindrak z rousek... ptizom na jares je urcite sil, jako vetsina tech hoaxeru co covud neberou vazne.

   avatar uživatele tunak 12 dnes 22:16

Podle vzoru nejlepsi bude vozrat se spolu a pak chcipnout?

Předchozí 1 2 3 19 Následující

Top plkálisti dnes

1. tunak 12
2. ace 11
3. BarcaGang 6
4. Makak 5
5. Pablito 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace