STABLE 3.22.0
Úvod / Llorente myslí na návrat do Španělska. Athletic zatím zájem neprojevil

Llorente myslí na návrat do Španělska. Athletic zatím zájem neprojevil

Fernando Llorente (© marca.es)

Athletic má problémy se střílením branek, proto se spekuluje o možném návratu Fernanda Llorenteho. Ten ale příliš pravděpodobně nevypadá.

Samotný fotbalista Tottenhamu, jenž bude po sezóně volným hráčem, připustil, že by na případnou nabídku klubu z Bilbaa reagoval, žádná však zatím nedorazila.

"Nikdy nevíte, co bude. Pravdou je, že mi letos končí smlouva a návrat do Španělska je jednou z možností. Uvidíme, kam. Bilbao je můj domov, a kdyby přišla nabídka Athleticu, samozřejmě bych ji zvážil. Zatím však žádný zájem ze strany klubu není, proto není o čem mluvit," prohlásil 33letý vysoký forvard, jemuž se přezdívá Lví král.

Llorente opustil Athletic před pěti lety, kdy přestoupil do Juventusu, přestože mu Baskové nabízeli vyšší plat - 3,5 milionu eur za sezónu. V klubu proběhnou nejpozději v březnu prezidentské volby a současný první muž Athleticu Josu Urrutia stále  neprozradil, jestli bude potřetí kandidovat. Llorentemu ale poslal jasný vzkaz, který dává tušit, že dokud bude Urrutia v čele Athleticu, nedá se očekávat, že by o hráčově návratu vůbec uvažoval: "Llorente tehdy odmítl naší neodolatelnou nabídku a dal přednost jiné. Tak to je."

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 3 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 12 Následující
@Txapeldun *4* Tak Dinamo je asi tak stejně atraktivní jako dovolená v Chorvatsku. Moc se ti tam zase nechce, ale lepší než zůstat doma.
= hrat s Plzni je jako mit sex s hnusnou zenskou, od ktery chytnes AIDS
@ace Nebyl to spíš Felix Slováček ?
   avatar uživatele ace 5 dnes 17:13
Kdo si právě nevymenil sexy pohled s Nelou Slovakovou je ubohá bukvice
@ace tak to je jak hledat jehlu v kupce sena...
+1
@ace ti je rozervaly ty zensky, co se na tebe furt vsude vrhaj? *2*
Předchozí 1 2 3 12 Následující

Top plkálisti dnes

1. aimar21 19
2. Josef72 6
3. Jordi Alba 6
4. ace 5
5. Txapeldun 5
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace