STABLE 3.24.0
Úvod / Messi: Když jsem delší dobu bez míče, ze zápasu se vytratím

Messi: Když jsem delší dobu bez míče, ze zápasu se vytratím

Lionel Messi (© marca.es)

Lionel Messi se v rozhovoru pro TyC Sports rozpovídal o své roli na hřišti, na přetřes přišlo i srovnání fotbalu ve Španělsku a Argentině.

"Nejsem typický střelec, raději útočním ze zadních pozic, mít míč na kopačkách a tvořit hru. Také rád zakončuji a střílím branky, ale nežiji z toho. Když jsem delší dobu bez míče, ze zápasu se vytratím. Proto jsem raději ve středu dění," uvedla hvězda Barcelony.

"Už jsem se ale naučil, jak v zápase najít ten správný moment. Jsou chvíle, kdy nemusím do hry zasahovat a počkám na vhodnou chvíli, kdy je potřeba vyvinout úsilí. Lépe čtu zápasy, vím, kdy a kde zasáhnout, abych byl efektivní a rozhodující."

Dvaatřicetiletý Messi také porovnal přístup k fotbalu ve Španělsku a rodné Argentině: "Boca - River nebo derby o Rosario (Newell's - Rosario) jsou podobné zápasy jako mezi Barcelonou a Realem Madrid, ale v Argentině jsou lidé bláznivější. Pokud ve Španělsku prohrajete, nic se neděje. V Argentině ani nemůžete vyjít z domu. Lidé tam fotbal více prožívají. Bláznivý život se promítá i do fotbalu. Zažil jsem to s reprezentací, kolem hotelu bylo neustále rušno, v Copa Libertadores to musí být ještě horší. Sním o tom, že si jednou zahraji derby za Newell's. Musí to být šílené. Nevím, jestli se mi to podaří, protože neuvažuji o stěhování z Barcelony. Musím myslet na rodinu, která má před mým snem přednost. Rodina je nejdůležitější."

Zajímáte se o dění v klubu FC Barcelona podrobněji? Navštivte náš spřátelený portál FCBarcelona.cz.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 1 uživatel

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 14 Následující

Proč vůbec ten Kája zanevřel na plkálisty? *12*

Ale tak nejde mu to nepřát. Mexičan, co se dostal do USA, milionář z chatrče hadr *38*

Na Velu se chvilku dobře koukalo i v LL, škoda ho

   avatar uživatele tunak 26 dnes 22:23

@Jordi Alba taky nedal tolik gólů jako Vela

@ace A očividně 2 dny nespal někde v kanále *2*

   avatar uživatele ace 6 dnes 22:16

Zlatan Ibrahimovic, fotbalový megaloman, se rozloučil se Spojenými státy po svém: „Chtěli jste Zlatana, dal jsem vám Zlatana. A teď se můžete vrátit ke sledování baseballu.“

to je taky borec jak prase *5*

   avatar uživatele tunak 26 dnes 22:04

@ace přijde jako Javimar, brain on

   avatar uživatele tunak 26 dnes 22:03

@BarcaGang no právě, skok ze 120 na 200 je vlastně ještě větší než z 200 na 350 *2*

Předchozí 1 2 3 14 Následující

Top plkálisti dnes

1. tunak 26
2. BarcaGang 12
3. Grobar 8
4. ace 6
5. Jordi Alba 6
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace