STABLE 3.25.0
Úvod / Messi: Když jsem delší dobu bez míče, ze zápasu se vytratím

Messi: Když jsem delší dobu bez míče, ze zápasu se vytratím

Lionel Messi (© marca.es)

Lionel Messi se v rozhovoru pro TyC Sports rozpovídal o své roli na hřišti, na přetřes přišlo i srovnání fotbalu ve Španělsku a Argentině.

"Nejsem typický střelec, raději útočním ze zadních pozic, mít míč na kopačkách a tvořit hru. Také rád zakončuji a střílím branky, ale nežiji z toho. Když jsem delší dobu bez míče, ze zápasu se vytratím. Proto jsem raději ve středu dění," uvedla hvězda Barcelony.

"Už jsem se ale naučil, jak v zápase najít ten správný moment. Jsou chvíle, kdy nemusím do hry zasahovat a počkám na vhodnou chvíli, kdy je potřeba vyvinout úsilí. Lépe čtu zápasy, vím, kdy a kde zasáhnout, abych byl efektivní a rozhodující."

Dvaatřicetiletý Messi také porovnal přístup k fotbalu ve Španělsku a rodné Argentině: "Boca - River nebo derby o Rosario (Newell's - Rosario) jsou podobné zápasy jako mezi Barcelonou a Realem Madrid, ale v Argentině jsou lidé bláznivější. Pokud ve Španělsku prohrajete, nic se neděje. V Argentině ani nemůžete vyjít z domu. Lidé tam fotbal více prožívají. Bláznivý život se promítá i do fotbalu. Zažil jsem to s reprezentací, kolem hotelu bylo neustále rušno, v Copa Libertadores to musí být ještě horší. Sním o tom, že si jednou zahraji derby za Newell's. Musí to být šílené. Nevím, jestli se mi to podaří, protože neuvažuji o stěhování z Barcelony. Musím myslet na rodinu, která má před mým snem přednost. Rodina je nejdůležitější."

Zajímáte se o dění v klubu FC Barcelona podrobněji? Navštivte náš spřátelený portál FCBarcelona.cz.

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 5 Následující
   avatar uživatele tunak 4 dnes 00:15

Víme také, že Palestinci v minulosti promarnili možnosti dosáhnout urovnání konfliktu.

Rofl, jasně, protože Palestinci zabili Rabbina potom, co Arafat přistoupil na velmi nevýhodný podmínky vyjednaný Sionistům na ruku.

Jdu blejt, fakt už. Vondra, Topolánek, Zeman, Kohout, Svoboda, Petříček, to je teda výkvět. Češi jsou snad jednostrannější než AIPAC. *93*

   avatar uživatele tunak 4 dnes 00:11

https://echo24.cz/a/SHJfe/podla-zrada-izraele-topolanek-a-byvali-ministri-zahranici-kritizuji-petrickuv-dopis *25*

*25* *25* *25*

ty jo, to je ještě mnohem horší, než jsem vůbec hádal, ještě, že českou politiku už ignoruju v podstatě totálně *5*

   avatar uživatele tunak 4 dnes 00:09

@Txapeldun na to jsme si zvykli

@tunak jo no..ale je hrozný, jak se naši představitelé kopající za sion i z mírný kritiky můžou podělat *5*

+1
   avatar uživatele tunak 4 dnes 00:03

@Txapeldun hodně mírná, taktně přejdeme, že půlku západního břehu už Izrael fakticky anektoval - a to včetně zcela vitálních částí, takže dvojstátní řešení je dávno už jen deklarovanej cíl superoptimistů a reálně nemožnej výsledek

+1

zejména na poměry toho, jak jim normálně česká reprezentace líže rectum

@tunak tak je to mírná kritika dejme tomu *5*

@Txapeldun kritiku? tady někdo kritizoval izrael? to myslíš to zdvořilý (a zoufale opožděný) upozornění, že anexe cizího území není košer?

ta odpověď Topolánka/Vondry aspol na kritiku Izraele taky celkem roflazo

i když Jandákovy vystoupení taky mívaj "styl"

Předchozí 1 2 3 5 Následující

Top plkálisti dnes

1. tunak 4
2. Txapeldun 3
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace