STABLE 3.22.0
Úvod / Na Camp Nou nelze vyhrát nebo létající prasata nad Bernabéu. Solari se přidal do klubu nešťastných vyjádření

Na Camp Nou nelze vyhrát nebo létající prasata nad Bernabéu. Solari se přidal do klubu nešťastných vyjádření

Real Madrid si zvyká na kruté zimy (© marca.es)

Santiago Solari se nešťastnými prohlášeními na včerejší tiskové konferenci přidal k dalším trenérům Realu Madrid, jejichž slova se fanouškům nelíbila.

Solari si pochvaloval postup tabulkou z deváté na čtvrtou pozici, jenže ztráta na vedoucí Barcelonu zůstává stejná. Real Madrid prožívá v posledních letech velmi kruté zimy, hodnoty -16 (sezóna 2012/2013), -5 (2013/2014), -4 (2015/2016), -16 (2017/2018) a -7 (2018/2019) sice nevyjadřují teplotní stupně, nýbrž bodovou ztrátu na Barcelonu na začátku nového roku, přirovnání k mrazům se však zdá být trefné. O to hůře příznivci Bílého baletu vstřebávali, když Solari dodal, že některé remízové výsledky jsou nedoceněné.

S hořkou příchutí se vzpomíná i na výrok Johna Toshacka, jenž řekl, že "to spíše budou nad Bernabéu létat prasata, než bych vzal svá slova zpět" poté, co kritizoval vlastní hráče. O den později jej klubový prezident Lorenzo Sanz poslal na dlažbu... 

Bernd Schuster se prozměnu před El Clásicem na stadionu Barcelony nechal slyšet: "Zápas proti Barceloně mi dělá méně starostí než jakýkoliv jiný. Na Camp Nou nelze vyhrát, protože Barcelona každého drtí. Myslím, že to bude její rok. Můžeme tam odehrát solidní utkání, ale to je vše."

José Mourinho prozměnu chválil sám sebe, když po dlouholeté krizi dovedl Real Madrid třikrát v řadě do semifinále Ligy mistrů: "Za posledních 21 let měl Real Madrid 18 trenérů a do semifinále se dostal pětkrát. Se mnou za tři roky třikrát." Portugalec tehdy netušil, že po jeho odchodu ovládne Real Madrid Ligu mistrů čtyřikrát během pěti let...

Chceš mít novinky o Realu Madrid z první ruky? Navštiv ráj fanoušků na BilyBalet.cz.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 3 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 26 Následující
   avatar uživatele ace 3 dnes 14:33
@BarcaGang jsem uspesny neustale *2*
+1
   avatar uživatele ace 3 dnes 14:32
@Makak tak zpatky pojedu tama kolem 20 hod *4*
@Carlitos Dybala nehrál pořádně ani v repre s Messim, pochybuji, že v Barce by to klapalo. Ten Depay by asi nebyl dobrej nápad s Dembelem by točili rapové klipy, to by asi nefungovalo no.
   avatar uživatele tunak 17 dnes 14:31
@tunak navíc Dybala je spíš "konkurence" Messimu než Suarezovi
   avatar uživatele tunak 17 dnes 14:29
@Carlitos juve by dybalu nepustilo, jestli je na tom teda tak finančně komfortně, jak se tváří
@tunak srovnávat Isca s Afellayem*5*
   avatar uživatele tunak 17 dnes 14:29
@Carlitos takovej barcelonskej isco
Já být Barcelonou, tak bych zkusil Dybalu. Sice mi přijde hodně přeceňovaný, ale docela by tam pasoval a Juve by byl teď, když má Crise, možná ochotnější na přestup přistoupit. Sice by to bylo drahý, ale zase mu je teprve 25.
Zkusil bych Goméze nebo Joviče
Afellay. Koukám, že pořád ve Stoke. Nic moc.
Předchozí 1 2 3 26 Následující

Top plkálisti dnes

1. tunak 17
2. Carlitos 13
3. BarcaGang 8
4. Jordi Alba 5
5. Makak 4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace