STABLE 3.25.0
Úvod / Nejzábavnější fotbalista, se kterým jsem hrál, říká Trippier o Diegu Costovi

Nejzábavnější fotbalista, se kterým jsem hrál, říká Trippier o Diegu Costovi

Kieran Trippier (© marca.es)

Kieran Trippier si nemůže vynachválit přítomnost Diega Costy v kabině Atlética, kde se útočník, kterého soupeři nenávidí a spoluhráči zbožňují, projevuje jako velký bavič.

Anglický reprezentant prozradil, že mu Diego Costa říká Rooney, neboť je podle něj krajanovi podobný: "Říká mi Rooney desetkrát denně, pořád. Je to zábavné. Takový je Diego Costa, neřeším to, vždy je dobře naladěný. Mám rád jeho každodenní vtípky. Znal jsem ho už z Premier League, je to nejzábavnější fotbalista, se kterým jsem hrál. V šatně panuje skvělá atmosféra, každý vtípkuje s každým, ale Costa je v tomto směru nejaktivnější."

"Také mi říká, že mám vizáž boxera, ale to se mi moc nezdá," pokračuje 29letý Trippier, který přestoupil do Atlética v létě z Tottenhamu. Novému prostředí se rychle přizpůsobil a fanoušci si ho zamilovali. "Adaptace jde výborně. Je tu příjemné počasí, jídlo je neskutečné, lepší než v Anglii. Je příjemné, když vám lidé na ulici říkají, že hrajete dobře. Mohu jim jen poděkovat, díky jejich podpoře jsem se v Atléticu rychle zabydlel. I rodina je spokojená, pak jde vše snadněji."

"Pro mě je velmi důležité, že se tu rodině líbí. Jak jsem říkal, počasí je krásné. Nevadí mi ani časy zápasů. V Anglii se hrálo klidně od 12 hodin, ve Španělsku i v 10 večer. Je to jiné, ale rychle jsem se přizpůsobil, není to problém. Mnoho Angličanů ve Španělsku nepůsobí, naučit se jazyk může být těžké. Já tu výzvu přijal, chci se přizpůsobit kultuře, jazyku. Mluvit španělsky, to je pro mě priorita. V současnosti je má španělština o něco méně špatná, než když jsem přišel. Učím se jí s lektorem třikrát týdně."

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 2 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 5 Následující
   avatar uživatele tunak 4 dnes 00:15

Víme také, že Palestinci v minulosti promarnili možnosti dosáhnout urovnání konfliktu.

Rofl, jasně, protože Palestinci zabili Rabbina potom, co Arafat přistoupil na velmi nevýhodný podmínky vyjednaný Sionistům na ruku.

Jdu blejt, fakt už. Vondra, Topolánek, Zeman, Kohout, Svoboda, Petříček, to je teda výkvět. Češi jsou snad jednostrannější než AIPAC. *93*

   avatar uživatele tunak 4 dnes 00:11

https://echo24.cz/a/SHJfe/podla-zrada-izraele-topolanek-a-byvali-ministri-zahranici-kritizuji-petrickuv-dopis *25*

*25* *25* *25*

ty jo, to je ještě mnohem horší, než jsem vůbec hádal, ještě, že českou politiku už ignoruju v podstatě totálně *5*

   avatar uživatele tunak 4 dnes 00:09

@Txapeldun na to jsme si zvykli

@tunak jo no..ale je hrozný, jak se naši představitelé kopající za sion i z mírný kritiky můžou podělat *5*

+1
   avatar uživatele tunak 4 dnes 00:03

@Txapeldun hodně mírná, taktně přejdeme, že půlku západního břehu už Izrael fakticky anektoval - a to včetně zcela vitálních částí, takže dvojstátní řešení je dávno už jen deklarovanej cíl superoptimistů a reálně nemožnej výsledek

+1

zejména na poměry toho, jak jim normálně česká reprezentace líže rectum

@tunak tak je to mírná kritika dejme tomu *5*

@Txapeldun kritiku? tady někdo kritizoval izrael? to myslíš to zdvořilý (a zoufale opožděný) upozornění, že anexe cizího území není košer?

ta odpověď Topolánka/Vondry aspol na kritiku Izraele taky celkem roflazo

i když Jandákovy vystoupení taky mívaj "styl"

Předchozí 1 2 3 5 Následující

Top plkálisti dnes

1. tunak 4
2. Txapeldun 3
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace