STABLE 3.25.0
Úvod / Nepokoje v Katalánsku zasahují i do fotbalu. Rakitić musel z letiště pěšky, Barcelona plánuje cestu na zápas autobusem

Nepokoje v Katalánsku zasahují i do fotbalu. Rakitić musel z letiště pěšky, Barcelona plánuje cestu na zápas autobusem

Ivan Rakitić musel z letiště po vlastních (© as.com)

Nepokoje, které v Katalánsku vyvolalo odsouzení separatistických politiků k mnohaletému pobytu ve vězení, zasahují i do fotbalu.

Jako první doplatil na masivní protesty, které verdikt soudu vyvolal, Ivan Rakitić. Chorvatský reprezentant se po návratu do Barcelony ze zápasů národního týmu musel z ochromeného letiště dostat pěšky po dálnici, doprava totiž byla zablokována.

Pokud se situaci neuklidní, je Barcelona připravena cestovat k víkendovému utkání do 550 kilometrů vzdáleného Eibaru autobusem na místo obvyklého letadla.

Klub jako první okomentoval rozsudek slovy, že "jako jeden z předních katalánských subjektů, který vždy hájil svobodu slova a právo volby, odmítá, že by vězení bylo řešením" a že "vyřešení konfliktu v Katalánsku musí vzejít z politického dialogu".

Konkurenční Espanyol je v podobných případech obvykle zdrženlivější, což potvrdil i tentokrát prohlášením, podle kterého je "čistě sportovním subjektem, který nereprezentuje osobní postoje jeho členů". I vedení modrobílých však dodalo, že řešení by se "při zachování respektu k zákonům mělo hledat formou dialogu".

Zajímáte se o dění v klubu FC Barcelona podrobněji? Navštivte náš spřátelený portál FCBarcelona.cz.

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 7 Následující

@ace práve když je to naopak tak policajti zabijej černochy *6*

   avatar uživatele ace 13 dnes 16:20

@Txapeldun jediný vo ukazuje, ze kdyz se stane něco chudackum cernouskum tak hned hoří auta, kdyz je to naopak neděje se vůbec nic

@Jordi Alba lol, dej ještě víc S do tohoslova season *3* *4*

Hlavně to nevypadá na nějakou 1 seasson starm co umí jenom sprintovat a zasekávačku

@BarcaGang Já sice jo, ale co si budem, pravidelně ho nesleduju, jenom videa, články, statistiky. Všude na něj jde chvála, jak psal tunak, tvoření hry mu není cizí + k tomu umí dávat góly

@Jordi Alba já ho popravdě neviděl ještě hrát, jakej je krom jeho stats?

   avatar uživatele tunak 7 dnes 14:34

@Jordi Alba navíc on je spíš tvořič, než zakončovatel

   avatar uživatele tunak 7 dnes 14:33

@Txapeldun myslíš jako nedávno v... kde to bylo, ty bělošský rioty?

Havertz jedinej hráč pod 21 let, kterej dal v Bundeslize, kterej dal 35 gólů. Škoda, že Barcelona o takovejch hráčích ani neuvažuje, místo toho si ho uloví Bayern zadarmo asi.

Předchozí 1 2 3 7 Následující

Top plkálisti dnes

1. ace 13
2. BarcaGang 7
3. tunak 7
4. Jordi Alba 5
5. Txapeldun 4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace