STABLE 3.24.0
Úvod / Nový ročník hry Liga Fantástica a Tipovací soutěže startuje

Nový ročník hry Liga Fantástica a Tipovací soutěže startuje

Liga Fantástica

Již za necelý týden, v pátek 16. srpna, startuje ve Španělsku nový ligový ročník a společně s ním i naše manažerská hra Liga Fantástica a Tipovací soutěže Primery a Segundy.

Manažerská hra Liga Fantástica

Také nevěřícně kroutíte hlavou nad sestavou, kterou poslal na trávník ten či onen kouč? Nebo se vám nelíbí, jak váš oblíbený tým v přestupových obdobích posiluje? Nyní máte šanci ukázat, že jsou vaše výhrady oprávněné. Udělejte jejich práci lépe v naší hře Liga Fantástica.

O co jde?

Zapojit se může každý registrovaný uživatel, a to kdykoliv - i do rozehrané soutěže (hraje se na týdenní, měsíční a roční cykly). A o co že vlastně jde? Hra se skládá z jednotlivých kol, která kopírují skutečnou La Ligu, tedy obvykle jedno kolo týdně. Na každé z nich dostane uživatel kredit ve výši 90 milionů eur, za který složí tým.

To dává vzhledem k ceně hráčů velký prostor k taktizování. Zvolit jednu hvězdu a doplnit ji levnějšími dříči, nebo sestavit mužstvo, ve kterém nebude nikdo vynikat? Každý hráč má svou cenu a je pouze na vás, jak k výběru fotbalistů přistoupíte.

Jak vybírat a systém bodování

Na každé kolo si sestavujete novou jedenáctku. Při výběru musíte dbát nejen na to, jestli není dotyčný hráč zraněný či vykartovaný, ale také třeba na to, proti jakému hraje soupeři. Principem hry je nasbírat co nejvíce bodů. Ty fotbalisté dostávají za vstřelené góly, výhry svých týmů, čistá konta a podobně. Zároveň se jim ale mohou body odečíst. To v případě, že obdrží žlutou kartu, nezasáhnou do zápasu, nebudou členy základní sestavy...

Liga Fantástica bude probíhat v měsíčních cyklech, které se budou skládat z jednotlivých kol. Tabulky pořadí bude nejen týdenní a měšíční, ale také celková za kompletní sezónu. Výsledky budou zaznamenány v osobním profilu každého uživatele, kde budou zobrazeny i trofeje za umístění v TOP3 každého měsíčního a ročního kola, takže se vyplatí se do soutěže zapojit i v jejím průběhu, neboť každý měsíc začíná nové kolo od nuly. Úspěchy jsou zaznamenávany do Síně slávy.

Více informací najdete v pravidlech. Na blížící se uzávěrku každého kola (která je vždy hodinu před prvním zápasem) budou uživatelé vždy upozorněni den předem článkem na našem webu. První kolo má uzávěrku 16. srpna ve 20:00!

Věříme, že Liga Fantástica přiláká co nejvíce uživatelů, kteří budou chtít sesadit z trůnu loňského vítěze La Coruňu.

Tipovací soutěž

Spouštíme také Tipovací soutěž. Jde o klasické tipování výsledků jednotlivých kol nejen v Primera División, ale i v Segunda División, kdy za správný výsledek výhra-remíza-prohra jsou 3 body a za uhádnutí přesného skóre 5 bodů.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 3 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 16 Následující

To mi ani nerikej, ze Atletico zacne sezonu 1:0 *2*

   avatar uživatele Lubo 10 dnes 23:39

Getafe hnusný futbal, v Madride by mali existovať len červeno-biele tímy

   avatar uživatele Lubo 10 dnes 23:30

Daj tam už toho Vitola, ty marha

   avatar uživatele Lubo 10 dnes 23:27

@BarcaGang Felix sa asi zranil

defenzivni atletico trapné, fanta ztracena *1*

jasne felixe stáhne *1*

   avatar uživatele Lubo 10 dnes 23:21

sem nevidel, musím kouknout?

   avatar uživatele Lubo 10 dnes 23:18

@BarcaGang Morata solid low, ale to Felixovo sólo predtým.. Wow

Morata solidni *5*

Předchozí 1 2 3 16 Následující

Top plkálisti dnes

1. ace 16
2. Jordi Alba 15
3. BarcaGang 13
4. Lubo 10
5. Makak 6
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace