STABLE 3.24.0
Úvod / Nový ročník hry Liga Fantástica a Tipovací soutěže startuje

Nový ročník hry Liga Fantástica a Tipovací soutěže startuje

Liga Fantástica

Již za necelý týden, v pátek 16. srpna, startuje ve Španělsku nový ligový ročník a společně s ním i naše manažerská hra Liga Fantástica a Tipovací soutěže Primery a Segundy.

Manažerská hra Liga Fantástica

Také nevěřícně kroutíte hlavou nad sestavou, kterou poslal na trávník ten či onen kouč? Nebo se vám nelíbí, jak váš oblíbený tým v přestupových obdobích posiluje? Nyní máte šanci ukázat, že jsou vaše výhrady oprávněné. Udělejte jejich práci lépe v naší hře Liga Fantástica.

O co jde?

Zapojit se může každý registrovaný uživatel, a to kdykoliv - i do rozehrané soutěže (hraje se na týdenní, měsíční a roční cykly). A o co že vlastně jde? Hra se skládá z jednotlivých kol, která kopírují skutečnou La Ligu, tedy obvykle jedno kolo týdně. Na každé z nich dostane uživatel kredit ve výši 90 milionů eur, za který složí tým.

To dává vzhledem k ceně hráčů velký prostor k taktizování. Zvolit jednu hvězdu a doplnit ji levnějšími dříči, nebo sestavit mužstvo, ve kterém nebude nikdo vynikat? Každý hráč má svou cenu a je pouze na vás, jak k výběru fotbalistů přistoupíte.

Jak vybírat a systém bodování

Na každé kolo si sestavujete novou jedenáctku. Při výběru musíte dbát nejen na to, jestli není dotyčný hráč zraněný či vykartovaný, ale také třeba na to, proti jakému hraje soupeři. Principem hry je nasbírat co nejvíce bodů. Ty fotbalisté dostávají za vstřelené góly, výhry svých týmů, čistá konta a podobně. Zároveň se jim ale mohou body odečíst. To v případě, že obdrží žlutou kartu, nezasáhnou do zápasu, nebudou členy základní sestavy...

Liga Fantástica bude probíhat v měsíčních cyklech, které se budou skládat z jednotlivých kol. Tabulky pořadí bude nejen týdenní a měšíční, ale také celková za kompletní sezónu. Výsledky budou zaznamenány v osobním profilu každého uživatele, kde budou zobrazeny i trofeje za umístění v TOP3 každého měsíčního a ročního kola, takže se vyplatí se do soutěže zapojit i v jejím průběhu, neboť každý měsíc začíná nové kolo od nuly. Úspěchy jsou zaznamenávany do Síně slávy.

Více informací najdete v pravidlech. Na blížící se uzávěrku každého kola (která je vždy hodinu před prvním zápasem) budou uživatelé vždy upozorněni den předem článkem na našem webu. První kolo má uzávěrku 16. srpna ve 20:00!

Věříme, že Liga Fantástica přiláká co nejvíce uživatelů, kteří budou chtít sesadit z trůnu loňského vítěze La Coruňu.

Tipovací soutěž

Spouštíme také Tipovací soutěž. Jde o klasické tipování výsledků jednotlivých kol nejen v Primera División, ale i v Segunda División, kdy za správný výsledek výhra-remíza-prohra jsou 3 body a za uhádnutí přesného skóre 5 bodů.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 1 uživatel

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 5 Následující
   avatar uživatele ace 5 dnes 09:24

@tunak nn cs dust2 a inferno *1* ty woe jak sme si to dávali *2* sluchátka a mikrak a hotový komando *2*

   avatar uživatele tunak 4 dnes 09:14

@ace to teda ne, day of defeat

   avatar uživatele tunak 4 dnes 09:13

@BarcaGang to mi tak prijde, na stredni jsem ve skole obcas potreboval vyprostovaka

Jo, kde jsou ty casy promarnene v inteligentne budovanych fikcnich svetech, dnesni adolescenti tskove moznosti nemaji, fliskies laskave potvrdi.

   avatar uživatele tunak 4 dnes 09:11

@BarcaGang to neni o pulku vic casu nez ostatni, spis o ctvrtinu

   avatar uživatele ace 5 dnes 09:09

Nebo později na vš jen když sme parili *5* kua zlaté život, důchod off *1*

+1
   avatar uživatele ace 5 dnes 09:07

Když sme parili csko tak klidně i dvě hodky *5*

+1
   avatar uživatele ace 5 dnes 09:06

@BarcaGang já to tak měl i když sem chodil do školy, 6 je akorat

   avatar uživatele Makak 2 dnes 08:19

@Pablito Asi to bere tak, že normální pracovní den = 8 h, a pokud člověk spí 4 h, čili polovinu normálu, tráví ty další 4 h prací, čili jeho pracovní den má 12 h.

...12 h je pracovní den typický pro Makaka. Je to řehole © aimar

@BarcaGang ty jsi matematik žejo

Předchozí 1 2 3 5 Následující

Top plkálisti dnes

1. ace 5
2. BarcaGang 4
3. tunak 4
4. Jordi Alba 3
5. Makak 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace