STABLE 3.22.0
Úvod / Novým trenérem Realu Madrid je překvapivě Lopetegui

Novým trenérem Realu Madrid je překvapivě Lopetegui

Julen Lopetegui (© marca.es)

Real Madrid vydal oficiální prohlášení ohledně nového trenéra, kterým byl jmenován současný lodivod španělské reprezentace Julen Lopetegui.

Pro jedenadpadesátiletého bývalého brankáře není prostředí v Realu Madrid neznámé, působil v jeho rezervním týmu, který později také trénoval. Následně působil u mládežnických výběrů Španělska, poté dva roky v Portu a seniorskou La Roju převzal v roce 2016.

Lopetegui je překvapivou volbou, neboť nedávno prodloužil kontrakt u reprezentace o další dva roky, tedy do léta 2020. S lavičkou Realu Madrid bylo poté, co se Zinédine Zidane rozhodl i přes třetí triumf v Lize mistrů rezignovat s odůvodněním, že "mužstvo potřebuje změnu, aby i nadále vítězilo", spojováno mnoho jmen v čele s Wengerem, Pochettinem, Kloppem, Löwem, Gutim či Míchelem, vedení Bílého baletu se však rozhodlo pro muže, který dal nový impuls národnímu týmu.

Rodák z města Asteasu podepsal na Bernabéu smlouvu na tři roky a mužstva se ujme hned po mistrovství světa. Real Madrid musí Španělskému fotbalovému svazu (RFEF) zaplatit 2 miliony eur, což je výše Lopeteguiho výkupní klauzule. RFEF nyní bude muset hledat nástupce baskického kouče. Podle deníku Marca jsou prvními adepty Míchel, Luis Enrique, Albert Celades či Aitor Karanka.

Chceš mít novinky o Realu Madrid z první ruky? Navštiv ráj fanoušků na BilyBalet.cz.

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 9 Následující
   avatar uživatele tunak 3 dnes 16:07
https://kompost.cz/@fuxoft/100898505447756008 *39*
   avatar uživatele ace 4 dnes 14:54
neznamena, ale umim *2*
neznamená že si hrál fifu ještě někdy na segách že to umíš *5*
   avatar uživatele ace 4 dnes 14:49
sem to hraval dkyz ty jeste tahals kacery po Vysocine *2*
@ace nezavid, že to neumíš hrát *2*
   avatar uživatele ace 4 dnes 13:50
Fifa lamactvi off *2*
Sezony jsem si zapl podle svého gusta, FUT Rivals hraješ do doby než dosáhneš solidního ratingu pro lepší balíčky *1* Včera jsem se probudil a šel hrát v noci, to je humáč *7*
@BarcaGang tak já byl nalwvo zvyklý na Nolita, takže proti němu je to velký zlepšení *5*
Předchozí 1 2 3 9 Následující

Top plkálisti dnes

1. Carlitos 15
2. BarcaGang 9
3. ace 4
4. donostia 4
5. aimar21 4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace