STABLE 3.24.0
Úvod / Obranu Atlética posílili Trippier a Mario Hermoso

Obranu Atlética posílili Trippier a Mario Hermoso

Kieran Trippier (© marca.es)

Atlético oficiálně potvrdilo příchody Kierana Trippiera a Maria Hermosa.

Za 28letého Trippiera zaplatili Madriďané Tottenhamu 22 milionů eur. Pravý krajní bek už prošel lékařskou prohlídkou, po níž podepsal smlouvu na 3 roky.

Spolu s anglickým reprezentantem míří na Metropolitano také Mario Hermoso. Dlouhá jednání s Espanyolem skončila dohodou na částce 25 milionů. Katalánci původně odkazovali zájemce na výkupní klauzuli 40 milionů eur, hrozilo jim však, že o hráče přijdou za rok bez náhrady, neboť by mu skončila smlouva. Proto přistoupili na kompromis.

Espanyolu zůstane jen polovina částky. Druhá půlka totiž poputuje do Realu Madrid, odkud Espanyol před dvěma roky Hermosa získal. Čtyřiadvacetiletý Hermoso se vypracoval mezi nejlepší stopery La Ligy, což mu vyneslo pozvánku do národního týmu Španělska a pětiletý kontrakt v Atléticu.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 2 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 22 Následující

A druhej vítěz dne je tenhle finskej gólman, kterej dál při svým debutu v nároďáku gól Švédům *4* https://www.youtube.com/watch?v=vTKbqjxv8P4

Tortorellovu

“I don’t think he knows how to play” and “He’s off the rails” are just two of the things John Tortorella said to describe Anthony Duclair, who is in the Blue Jackets lineup and playing in his hometown.

A dnes dal Tortorellu tymu hattrick *4*

Duclair v posledních 5 zápasech 8 gólů *86* *85*

@šašekFCB před tou 50 minutou bylo 9.5

@Txapeldun aký bol na ho kurz na tipaci?

trefil to krásně

@šašekFCB nj, důvod přejít ke konkurenci

Duuuuuuuc *66* *80*

Předchozí 1 2 3 22 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace