STABLE 3.25.0
Úvod / Pan Stoprocentní. Zidane vyhrál všech 9 finálových zápasů

Pan Stoprocentní. Zidane vyhrál všech 9 finálových zápasů

Zinédine Zidane (© marca.es)

Další finále, další vítězství. Zinédine Zidane i nadále prodlužuje svou jedinečnou trenérskou úspěšnost.

Skalp Atlética Madrid ve finále Supercopy byl pro kouče Realu Madrid už devátým zápasem o trofej, po každém z nich se radoval.

Sedmačtyřicetiletý Francouz navázal na úspěšná finále Ligy mistrů (2016, 2017 a 2018), Super Cupy (2017 a 2018), Supercopu (2017) a mistrovství světa klubů (2016 a 2017).

"Daří se nám na zápasy dobře připravit. Nevím, jak se nám povedlo vyhrát devět finále z devíti. Takový prostě tento klub je. Vždy je potřeba věřit až do konce, což se nám vyplatilo i tentokrát," uvedl Zidane, jehož sbírku pohárů doplňuje ligový titul z roku 2017. V průměru pro Real Madrid končí v Zidanově éře získanou trofejí každý 19. zápas. Zidane má ve funkci bilanci 125 vítězství, 40 remíz a 22 porážek.

Chceš mít novinky o Realu Madrid z první ruky? Navštiv ráj fanoušků na BilyBalet.cz.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 1 uživatel

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 Následující
   avatar uživatele ace 2 dnes 07:14

@BarcaGang jen ať si to nosí, aspoň na mě neprskaj *2*

   avatar uživatele ace 2 dnes 07:13

Sem si zpestroval psaní papírů do práce a co je lepší místo než hnízdo prumerackych pumpicek na idnesu *4*

teď už ti věřím, že tam jsi za hvězdu *93*

+1

Štěpán Kopřiva

Báču neřešte, chce jen vyvolávat spory, hádat se a pokoušet se předvádět své zbytnělé ego. Nulové reakce podobné jedince většinou vyřadí z diskuse zcela. Takže nekrmit.

ace opět zazářil na idnesu? *2*

Ales Badura Pro ty, kdo to ještě neví, především pro Báču: Jacobsen má podle zahraničních médií proraženou lebku, patro a dýchací cesty tak pomačkané, že ho nemohli ani intubovat. Je v umělém spánku a teď jde o to, aby vůbec přežil. Jen takový člověk jako Báča může napsat, že je to zábavné. A jen cenzoři iDnes mohou takové sprosté komentáře nechat bez povšimnutí.

@ace přišlo mi to tak a přijde mi to stále tak, ale dost často se ve věcech mýlím, takže je asi dobře, že o tom zda se budou nosit nerozhoduji já *63*

@ace To jediné je zajimavé na tom sportu pro drogově závislé *119*

+1

@ace myslíš, že ten kdo nosí roušku je ovce, jo?

Předchozí 1 2 3 Následující

Top plkálisti dnes

1. ace 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace