Patičkami k vítězství

Negredo přijímá gratulace (© marca.es)

Španělsko zvládlo přípravný zápas v Ekvádoru, kde po brankách Negreda z prvního a Cazorly z druhého poločasu zvítězilo 2-0.

Zejména v prvním poločase se La Roja prezentovala velmi dobrým výkonem, pod nějž se podepsal i debutující Tello, jenž hýřil aktivitou. Byl to však Negredo, kdo otevřel v 25. minutě skóre epesním zakončením patičkou mimo dosah domácího brankáře.

Tellova nejlepší chvíle přišla po změně stran, když stejně povedenou patičkou přihrál Cazorlovi, aby křídelník Arsenalu mohl dát výsledku konečnou podobu.

Iker Casillas musel předvést důležitý zákrok na konci úvodní půle proti ráně Castilla. Kromě Tella se debutu dočkala i dvojice Íñigo Martínez a Koke. Španělsko může být se zápasem všeobecně spokojeno.