STABLE 3.25.0
Úvod / Pennant přiznal, že ho ve Španělsku více zajímal noční život než fotbal

Pennant přiznal, že ho ve Španělsku více zajímal noční život než fotbal

Jermaine Pennant v dresu Zaragozy (© marca.es)

Jermaine Pennant zavzpomínal na jednoleté angažmá v Zaragoze, během kterého ale nedokázal naplnit očekávaní.

"Přivítali mě tady jako hvězdu. Z Anglie jsem byl zvyklý, že se udělá jedna fotka s klubovou šálou a hotovo. Ale v Zaragoze mě přišlo přivítat mnoho fanoušků, nevím, kolik jich mohlo být. Dva tisíce? Byl to šok. Fanoušci Zaragozy můj příchod nadchl," vzpomíná dnes 36letý Pennant na sezónu 2009/2010 a přiznává, že ho v té době více zajímal noční život než samotný fotbal.

"Noční život v Zaragoze za moc nestál. Bylo to jako jít mezi studenty, všichni byli velmi mladí. O to více jsme využívali venkovní zápasy. Například v Seville jsme po zápase v noci vyrazili do města, to nebylo vůbec špatné. Pamatuji na Franka Songo’oa, mého milovaného Frankieho. Znali jsme se už z Porthsmouthu, oba jsme mluvili anglicky, takže jsme si skvěle rozuměli. Moc jsme toho nenahráli, takže jsme nasedli na vlak do Barcelony nebo Madridu a jeli si užívat. Jednou jsme v Barceloně zůstali u nějakých slečen a v 6:30 jsme se měli vrátit vlakem na trénink. Jenže měl zpoždění a byl z toho problém. Nakonec jsem se vymluvil, že jsem zaspal, a proto nezvedal telefon. Spoluhráčům se samozřejmě mé chování nelíbilo, zvláště s přihlédnutím k platu (Pennant pobíral roční mzdu 1,8 milionu eur). Všem včetně kapitánů jsem se omluvil."

"Největší trapas byl v Marbelle. Řekl jsem klubu, že se musím vrátit domů kvůli rodinným záležitostem, ale místo toho jsem se všemi přáteli z Anglie vyrazil do Marbelly. Byly to úžasné dny, ale pak jsem zmeškal let zpátky a trénink, navíc diskotéka zveřejnila fotky, na kterých jsem byl zachycen, jak si užívám. Klub to zjistil a dal mi obrovskou pokutu - 150 tisíc eur, což byl můj měsíční plat. Tu noc jsem si užil, ale myslím, že mě vyšla dost draho. (smích) Zasloužil jsem si to. Pravdou je, že můj život v Zaragoze byl jedno velké bláznovství."

Pennant také vysvětlil historku o luxusním automobilu Porsche, které údajně na pět měsíců (ve skutečnosti šlo o dva měsíce) zapomněl na nádraží: "Hodně se kolem toho napsalo, hodně výmyslů. Musel jsem stihnout vlak a následující let do Manchesteru, kde mělo být potvrzeno hostování ve Stoke City, jinak by všechno krachlo. Byl 31. srpen a já nestíhal. Zapomněl jsem klíče v autě, ale věděl, že se pro něj vrátím. Nebyl jsem na tom tak špatně, abych zapomněl na tak drahé auto. Poporosil jsem svého překladatele Fernanda, aby ho vyzvedl. Musel zaplatit parkovné skoro 500 eur. Když zjistil, že bylo opuštěné a otevřené, zeptal se mě, jestli jsem se nezbláznil. Zavolali mi z klubu, protože na auto upozornil hlídač parkoviště. Zdálo se mu podezřelé a bál se, že v něm může být bomba. Je to kuriózní příhoda."

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 8 Následující

@ace já tohle slyším od něj snad poprvý...to má jako mlčet, když ho urážej orteláci v Barceloně? Jako dělá se tady velká věda z toho, že fašouna označujou náckem...ale rasismus je imho mnohem horší

+1

@ace Je to žertér no. Ale zápas evidentně neviděl, jinak by tu tekly potoky slz.

   avatar uživatele ace 8 včera 21:20

viz ten clanek plne blabolu *4*

   avatar uživatele ace 8 včera 21:14

to udelat dneska, tak ho ti ubozaci co se nazyvaji novinari sezerou zaziva a muze koncit karieru *8*

   avatar uživatele ace 8 včera 20:30

Jo už to vidím, ať laskavě přestane ten baskické ubozak bulet a jestli se mu to nelíbí ať táhne zpátky do Afriky odkud ho sem fotr dotahl. Miluju ty we fakt tohle

-1
   avatar uživatele ace 8 včera 19:49

Aimar kouzelník offline píše do plku *34*

+1

cau kluci, jsem offline, jak dopad fotbal? kolik jsme meli drzeni mice?

@BarcaGang Jak tam spomenul to cislo. *5*

Barcelona made 867 passes against Valencia but failed to score. Setien admitted his players' decisions were not right.

He added: "Valencia closed up well, and positionally there are things we must, of course, correct. They stopped us from moving the ball forward, we played many senseless passes, which is not what we want."

A co tedy chtěli dělat?

Předchozí 1 2 3 8 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace