STABLE 3.22.0
Úvod / Piqué potvrdil, že zůstává ve španělské reprezentaci. Arbeloa ho zkritizoval

Piqué potvrdil, že zůstává ve španělské reprezentaci. Arbeloa ho zkritizoval

Gerard Piqué (© marca.es)

Gerard Piqué se nakonec reprezentačního dresu Španělska nevzdá. Samotný fotbalista dnes potvrdil, že i přes nedávná slova o možném odchodu v národním týmu zůstává.

Piqué byl ochotný se s reprezentací rozloučit, pokud by byl někým ze svazu či trenérem považovaný za problém kvůli podpoře osamostatnění Katalánska od zbytku země. Na dnešní tiskové konferenci oznámil, že nevyhoví fanouškům, kteří jej na tréninku vypískali a požadovali, aby už červené triko neoblékal.

"Národní tým a všichni lidé ze svazu jsou jako moje rodina. Chci pokračovat kvůli nim. Proto jsem se rozhodl v reprezentaci zůstat. Není příjemné poslouchat pískot a nadávky od fanoušků, ale věřím, že se situace změní. Nebudu ustupovat. Prostřednictvím dialogu a vzájemného respektu může být vše uvedeno na pravou míru," vrátil se Piqué k emotivnímu rozhovoru ze začátku týdne, kdy odsoudil tvrdý zásah španělské policii proti voličům v referendu o nezávislosti Katalánska.

"Jsem hrdý na to, že jsem členem španělské reprezentace. Nikdo nemůže pochybovat o mé oddanosti, to mě bolí. Jsme fotbalisté, ale také lidé. Chápu, že někteří hráči nechtějí mluvit o politice, protože je to otrava. Ale já jen chtěl, abychom mohli svobodně hlasovat."

Do Piquého se pustil Álvaro Arbeloa, bývalý obránce Realu Madrid, klubu, který Piqué prostřednictvím Twitteru často popichuje: "Jak je jednoduché neprokazovat někomu respekt a pak se ho sám dožadovat. Kdo seje vítr, sklizí bouři."

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 1 uživatel

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 16 Následující
Takhle to úplně eliminuje ten potenciál, že by se pískalo vyrovnaněji.
@Carlitos Tak byl poslední hráč, ne? Ale to je celkem jedno. Přišlo by mi daleko lepší, kdyby ti videorozhodčí na ne tak závažný momenty alespoň upozorňovali a při těch významnejch zasáhli automaticky.
@Carlitos Skokú Messiho? Si to pozri ešte raz. Veď mu tam dal bodyček úplne bez snahy hrať loptu. Takých penált bolo písknutých mraky.
V tipovacke mam jedinu smolu, proste netrafim presny vysledok *1* *12* *50*
@Makak Tak asi se nemůže kontrolovat každý faul, to by se pak nehrálo. To MAtSe na Pirtua faul byl, ale nemyslim, že na žlutou, normálka. Toho Busquetse si překontrolovat ale na rozdíl od těch dvou skoků Messiho měl, protože to bylo kousek před vápnem, takže už jenom kvůli možný penaltě, navíc to byl jasný faul, i když před vápnem.
Jinak ten styl využití videa je fakt nešťastnej, takhle to akorát pošlou do kopru. Ve 35. minutě se díky tomu odhalí zákrok na červenou, ale když tam potom Ter Stegen sestřelí Portua minimálně za žlutou, hraje se v klidu dál, a to samý při jasnym faulu Muniesy na Busquetse (což už by GOAT pochopitelně proměnil) *21*
@Carlitos Proto se ptám, jestli je cinknutej *1*
@Makak A tak je to správně, ne?
@BRIAN19 Tjn, pro mě životní haluz*5*
@Carlitos Od přípravy hraje naprosto tragicky a dnes stál Barcelonu body.
Předchozí 1 2 3 16 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace